Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: nonetta, Módosítva: 2015. február 24.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Sampon erős, vastag és száraz hajra

• Újgenerációs, környezetbarát részecskéi intenzív habbal tisztítanak.
  • Tiszta érzetet biztosít a hajon és a fejbőrön.
  • Fejbőr-kiegyensúlyozó összetevői küzdenek az olajosan csillogó haj ellen.
  • Színezék-,  parabén-  és  szilikon mentes

barbiii_sz

2014. augusztus 12.

Nekem nagyon bevált a sampon, bár teljes kiszerelésben nem használtam. Nagyon kevés is elég belőle, annak ellenére, hogy egy samponról beszélünk!! Mert nagyon könnyen habzik és elegendő az egész hajra, krémes, kellemes a textúrája, jól tisztít, nekem nem zsírosította a hajam és nagyon szeretem használni, mert puha, fényes és könnyebben kifésülhető lesz tőle a hajam. Azonban egy samponért az az ár, amiért megvásárolható nekem nagyon sok, de néhai luxusnak tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

sdorika

2014. június 6.

átlag samponnak mondanám, nem árt, de nem is használ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

átlag samponnak mondanám, nem árt, de nem is használ...

marek.adrienn

2014. március 26.

Fakó, fénytelen hajamra vásároltam meg a sampont. Nagy csalódást okozott, ugyanúgy mint a márka összes többi terméke. A hajam nem lett fényesebb és már másnapra zsíros volt, amúgy meg három napot kibír zsírosodás nélkül. Soha többet nem veszek a Kerastéstól semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid