Kérastase

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás

Az Elixir Ultime egy olyan sokoldalúan felhasználható szépítő elixír, mely alkalmazkodik a nők különböző típusú hajához és szokásaikhoz. Négy értékes olaj kombinációja révén kényezteti a hajat; puhává és selymes tapintásúvá varázsolja illetve segít belülről is megerősíteni a haj szerkezetét.

Kiszerelés: 125ml

Ár: 4.500 ft postával , Eladó: RoodGirl
Állapot: Szépitökrém /150ml-lásd foton, Helyszín: --, fizetés: --
Kissdorii

2019. október 12.

Legjobb hajvégápoló amit valaha használtam. Nagyon jó illata van, szép fényes és könnyen kezelhető lesz a hajam tőle, nem is nehezíti el és kevés is elég belőle így szerintem az árát is teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Iminbeauty

2019. június 24.

Megvettem, elhasználtam, de nem venném újra. A vékony szálú hajamat nagyon elnehezítette és kicsit eredménytelennek éreztem. Nálam a NUTRITIVE
Sérum Oléo verziója sokkal jobban működött. A márka minősége viszont vitathatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

pankalany

2019. március 26.

Fodrászom ajánlására balayage, hol vasalt hol göndörített hajamra használom. Mindezek eléggé igénybe veszik a hajam, ennek ellenére egészséges és fényes ami meggyőződésem hogy ennek az olajnak (is) köszönhető.

Törölközőszáraz hajra kenem, keverve a K L'incroyable Blowdry-al (1-1 pumpálásnyi mindkettőből) a hajtöveket kihagyva, hogy ne nehezítse el.

Prémium márka, szuper eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Prémium márka, szuper eredmény.

Maci86

2019. március 19.

Remek termék. Finom az illata és pont jó az àllaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Remek termék. Finom az illata és pont jó az àllaga.

luckygirl77

2019. január 17.

Az illata nagyon jó és pár óráig érezni is lehet. A hajam puha tőle és megszűnteti a száraz hajvégeket. Nem nehezíti el a hajat. Vizes és száraz hajon is hasznalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Alicece

2019. január 7.

Szuper ez eddig a legjobb hajolajam ápol puha a hajam es nem neheziti el nem zsirosit az illata finom.
Nagy kiszerelés igy sokáig elég lesz megéri az árát.
Eddig minden kérastase termékkel elégedett vagyok főleg a hajnövesztő termékcsaláddal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Nagy kiszerelés igy sokáig elég lesz megéri az árát.

IBrigittaMolnar

2018. november 15.

IMÁDOM! :)
Már 5 éve használom és ennél jobb hajolajjal még nem találkoztam!
Plusz pont,hogy nem nehezíti el a hajam! Az illata pedig csodás. *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

IMÁDOM! :)
Már 5 éve használom és ennél jobb hajolajjal még nem találkoztam!
Plusz pont,hogy nem nehezíti el a hajam! Az illata pedig csodás. *.*

zsofi207

2018. október 25.

Ú R I S T E N! Annyira csodaszép, fényes, egészséges és puha a hajam, hogy talán általános iskolás koromban volt ilyen! Festetlen natúr hajam van, és mindenki dicséri mennyire szép. Nemrégiben pedig úgy jártam, hogy a fodrász szalonban várakozva hozzáért a hajam egy szintén mellettem ülő és várakozó férfi karjához, és ledöbbent, hogy "fú de puha a hajad"!
Azt hiszem, ez a visszajelzés végképp meghozta az eredményt, alapkellék! Isteni az illata, nem zsírosít és jól beszívódik, táplál. Bárcsak mindenki ilyet használhatna! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Szaszi92

2018. szeptember 30.

Kerastase , na hát igen ! Ez az a professzionális márka ami eléggé fényűző DE sajnos az én hajammal nem tettek csodát se a samponjai se a balzsamjai sem pedig ez az olaj ! Lehet , hogy másnál működik , nálam ami nyert az a mennyei illata amivel nem lehet betelni ! Az illata miatt kap egy 3 ast de amúgy csak egy szilikonnal tömött olaj ! Nem vagyok szilikon ellenes , de tartalmazhatna valami érdemlegeset is a hajunk érdekében , na meg persze védelmében is, nem ártana ! ☝🏼🎀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Zsolt8912

2018. szeptember 14.

Nagyon megkedveltem ezt az olajat, mert tényleg azt kapom amit ígér. Igaz, ezért mélyen a zsebbe kell nyúlni érte, de abszolúte száz százalékban megéri! Genetika vagy sem, de a sok hajápoló ellenére, sosem éreztem szépnek a hajvégeimet, pedig fodrász is látja és tényleg megkapja a megfelelő belső táplálást is. Mikor kipróbáltam féltem előtte, hogy na, megint egy termék ami ideig óráig hat, aztán mehet a többi mellé a polcra, de ennél az olajnál nem ez volt. Lassan 3 hónapja használom s a hajam teljesen ujjá éledt! Imádja s minden nap kenek rá. Nem nehezít, nem zsírosít és isteni az illata. Hajmosáskor is kap belőle rendesen és ennyi idő után is majdnem 3/4-ig van a flakon! Meglepő! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol