Kérastase

Ár:   13 490 Ft és 21 790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2023. szeptember 18.

Ár:   13 490 Ft és 21 790 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Sokoldalúan felhasználható szépítő elixír, mely alkalmazkodik a nők különböző típusú hajához és szokásaikhoz. Négy értékes olaj kombinációja révén kényezteti a hajat; puhává és selymes tapintásúvá varázsolja illetve segít belülről is megerősíteni a haj szerkezetét.

Ár: 15000 HUF , Eladó: Morcinella
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ittebagrav

2024. április 11.

Én annyi drogériás termékre dobtam ki felesleges összegelet, hogy már nem kockáztattam, így elmaradt az elseve dream long dupe kipróbálása, így arról nem tudok nyilatkozni. Egy nagyon elkeseredett és csalódott Olaplex no7 vásárlás után nagyon jó áron sikerült hozzájutnom Vinteden, és azt kell hogy mondjam, ilyen csodás hajolajam még nem volt. A hajszálaim mintha szomjaznának rá, selymes babapuha és fényes haj a végeredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 11.

Klau04

2024. március 27.

Egyszerűen nem tudom, hogy csinálják, hogy minden Kerastase terméknek ennyire jó és különleges illata van! Ebből is Notinós mintám van (50 ml), de később biztosan megveszem a 100 ml-es változatot, mert ez is csodát tesz a hajammal, nagyon puhává és táplálttá varázsolja. Hajmosás után és a hétköznapokon is szoktam használni, igazán jót tesz a száraz hajvégeimnek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 27.

malnaszorp95

2024. március 25.

Évek óta hajápolási rutinom része, szinte mindennap használom. Nagyon gyorsan beszívódik, még egyszer sem történt, hogy túl sokat tettem volna belőle a hajvégeimre. Vékonyszálú hajam van, tehát töredezésre hajlamos, de amióta rendszeresen használom, ez a probléma szinte sosem lép fel, pedig hosszú hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 25.

seppunkata

2024. március 22.

Pár hete használom, összességében eddig meg vagyok vele elégedve. Előtte olcsóbb drogériás hajolajakat használtam, pl az ISANA félét, illetve egy drágábbat amit a fodrászomtól vettem (Lakmé Teknia Deep Care). Nekem őszintén szólva nem tűnik ANNYIVAL jobbnak ez, hogy ennyivel drágább legyen, max az illata az ami ilyen "profibb" igazi fodrászat illatú, illetve hogy üvegben van. Végülis szépen puhítja a hajam, fényesebbé, élettel telibbé teszi, tehát a dolgát teszi. Én reggel és este is szoktam belőle kenni, és relatív sokat is az amúgy rövidebb hajamra, de nem lesz ettől hamarabb zsíros a töve.
Egyedül az ára miatt vonok le egy csillagot, de amúgy tényleg működik és ez a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 22.

karpatizsofi

2024. február 15.

rengeteg hajolajat próbáltam má de egyértelműen ez kedvencem. Notino-rol rendeltem a kisebb kiszerelést, sokat vátam tőle ilyen árért de minden elvárásomat teljesítette. Hajmosás után, néha hajszárítás előtt, néha utána használom, a hatás nálam ugyan az. Hosszan tartóan puha lesz tőle a hajam vége, egyáltalán nem nehezíti el, nem hqgy maga után zsíros nyomot és számomra az illata is kellemes.
Drága, mindenki döntse el magának hogy megéri e neki, de én biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 15.

vicky93

2024. február 15.

Termékmintát használtam, de sajnos nekem nem vált be. Nagyjából fél percig puha és fényes volt a hajam, de utána mintha semmi sem történt volna, pedig nem túl száraz, vékonyszálú a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 15.

asbothadrienn

2024. január 26.

Hajamnak gyönyörű fényt ad, nagyon szeretem, a szőke élettelen hajamba visz egy kis életet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 26.

orczpolett

2024. január 25.

Nagyon sok drogériás illetve professzionális haj olajat próbáltam már, viszont ez tényleg jó. Féltem megvásárolni mert a 100 ml nagyon drága, De minden pénzt megért. A festett barna száraz hajvégeimet csodásan táplálja, puhává teszi, és szép fénye van a hajamnak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

Syncron89

2024. január 24.

Eddig a fekete Chronologiste Huile De Parfum verziót használtam, de volt egy nagyobb akció Notinon, erre a verzióra és gondoltam, akkor lecsapok rá. Nem rossz, de annyira elmarad a fekete, szinte már Coco Chanel Mademoiselle illatától, hogy bánom, hogy nem szántam rá egy kicsivel több pénzt és nem azt vettem újra. El fogom használni, de úgyis a fekete marad a kedvencem. Ezért nem vonok le csillagot, mert amúgy jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

Bogi.k

2024. január 22.

A kedvenc hajolajam! Hamar beszívódik, nem nehezíti el a hajam és az illata isteni finom ! A 3. üveggel használom és ha elfogy viztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.