Kérastase

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás

Az Elixir Ultime egy olyan sokoldalúan felhasználható szépítő elixír, mely alkalmazkodik a nők különböző típusú hajához és szokásaikhoz. Négy értékes olaj kombinációja révén kényezteti a hajat; puhává és selymes tapintásúvá varázsolja illetve segít belülről is megerősíteni a haj szerkezetét.

Kiszerelés: 125ml

Kérastase Elixir Ultime hidratáló regeneráló olaj festett hajra 100 ml
Ár: 6500 , Eladó: Kencemániás
Állapot: bontott, Helyszín: --, fizetés: Posta vagy Packeta

claudia.nyilas

2022. március 16.

Reggel és este 1-1 pumpányit kenek a hajamra. Hajmosás után és mikor már kiszárítottam, akkor is használok 1-1 pumpányit. Kellemes illat, nem nehezíti el a hajamat, nem zsírosítja, viszont a csodás eredményeket még mindig várom ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 16.

lizibartha

2021. december 13.

Csodálatos hajolaj, vékony szálú hajamat nem nehezíti el, nagyon kevés is elég belőle, fényt ad a hajamnak. Biztosan újraveszem, tényleg csodálatos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 13.

SzNik

2021. szeptember 15.

Nagyon kivàló termék, nagyon sokáig elegendő, épp egy picit kell használni belole, hogy gyönyörű szép legyen a hajvègünk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Riky1018

2021. július 12.

Idáig a legjobb hajolaj amit használtam! Kicsit drágállottam mikor megvettem,de később bebizonyította,hogy megéri az árát. A hajam fényes és lágy lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Babi.94

2021. május 20.

Sokáig elég az illatát szeretem,a hatásával is elégedett vagyok. Kitartok mellette. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

Pocok7

2021. március 24.

Eleinte nagyon drágának találtam, de egy éve használom és még mindig megvan a fele, szóval nagyon gazdaságos, így már egyáltalán nem vészes az ára. Nagyon szeretem használni, ápolja a száraz hajvégeket, védi a töredezéstől és a szálló babahajakat is kordában tartja. Nagyon kevés kell belőle. Nedves és száraz hajra is használom, ha nem adagolom túl nem zsírosít, csak ad egy szép fényt a hajnak. Ha valaha elfogy biztosan újraveszem, vagy a Chronologiste párját is kipróbálom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

laregina

2020. december 6.

Nekem nagyon tetszik! Imadom az illatat es kivaloan apolja a hajamat, egyaltan nem neheziti el, nem hagy zsiros erzetet. Szaraz hajra szoktam hasznalni vegso apolokent de nedves hajra is tokeletes szaritas elott. Konnyen beszivodik, apolja a hajat. Imadom a kerastase termekeket, biztos hogy ujrafogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Anna777

2020. szeptember 1.

Imádom! A illatfa és az állaga isteni! A kedvenc termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Imádom! A illatfa és az állaga isteni! A kedvenc termékem.

Benedetta88

2020. július 30.

Kérastase Elixir Ultime L'huile Originale néven van meg nekem, újabb kiszerelés gondolom.
Nem rossz termék, de nem is estem tőle hasra. Lehet túl sokat vártam tőle, mert Kérastase. Az Alfaparf Precious Nature olaja is hozza ezt a szintet, ha nem jobbat.. (száraz és nedves hajon is) .Ha szárazon vittem fel, akkor szinte semmilyen hatást nem láttam a hajamon, ha nedves hajra vittem fel, akkor már volt változás. Már szárításnál láttam, hogy sokkal szebb a hajvégem. Az illata egyébként kellemes, sokáig elég ez a kiszerelés, de ha elfogy biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Alaya

2020. július 14.

Nekem sajnos nem igazán volt be a termék. Sajnos olyan, mintha nem is használnám: teljesen száraz, fénytelen a hajam. Az illata finom, a külcsin rendben van, csak épp a terméket nem szereti az én hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol