Kérastase

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás

Az Elixir Ultime egy olyan sokoldalúan felhasználható szépítő elixír, mely alkalmazkodik a nők különböző típusú hajához és szokásaikhoz. Négy értékes olaj kombinációja révén kényezteti a hajat; puhává és selymes tapintásúvá varázsolja illetve segít belülről is megerősíteni a haj szerkezetét.

Kiszerelés: 125ml

Ár: 6500 ft , Eladó: balazskrisztii
Állapot: Képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Hősök terénél, előre utalás esetén foxpost/posta
Ár: 5 000 Ft , Eladó: Vicki13
Állapot: A képen látható mennyiség., Helyszín: Cigánd, fizetés: Fizetés banki utalással (+ postaköltség), a terméket csomagautomatába (Magyar Posta) tudom küldeni

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pocok7

2021. március 24.

Eleinte nagyon drágának találtam, de egy éve használom és még mindig megvan a fele, szóval nagyon gazdaságos, így már egyáltalán nem vészes az ára. Nagyon szeretem használni, ápolja a száraz hajvégeket, védi a töredezéstől és a szálló babahajakat is kordában tartja. Nagyon kevés kell belőle. Nedves és száraz hajra is használom, ha nem adagolom túl nem zsírosít, csak ad egy szép fényt a hajnak. Ha valaha elfogy biztosan újraveszem, vagy a Chronologiste párját is kipróbálom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

laregina

2020. december 6.

Nekem nagyon tetszik! Imadom az illatat es kivaloan apolja a hajamat, egyaltan nem neheziti el, nem hagy zsiros erzetet. Szaraz hajra szoktam hasznalni vegso apolokent de nedves hajra is tokeletes szaritas elott. Konnyen beszivodik, apolja a hajat. Imadom a kerastase termekeket, biztos hogy ujrafogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Anna777

2020. szeptember 1.

Imádom! A illatfa és az állaga isteni! A kedvenc termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Imádom! A illatfa és az állaga isteni! A kedvenc termékem.

Benedetta88

2020. július 30.

Kérastase Elixir Ultime L'huile Originale néven van meg nekem, újabb kiszerelés gondolom.
Nem rossz termék, de nem is estem tőle hasra. Lehet túl sokat vártam tőle, mert Kérastase. Az Alfaparf Precious Nature olaja is hozza ezt a szintet, ha nem jobbat.. (száraz és nedves hajon is) .Ha szárazon vittem fel, akkor szinte semmilyen hatást nem láttam a hajamon, ha nedves hajra vittem fel, akkor már volt változás. Már szárításnál láttam, hogy sokkal szebb a hajvégem. Az illata egyébként kellemes, sokáig elég ez a kiszerelés, de ha elfogy biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Alaya

2020. július 14.

Nekem sajnos nem igazán volt be a termék. Sajnos olyan, mintha nem is használnám: teljesen száraz, fénytelen a hajam. Az illata finom, a külcsin rendben van, csak épp a terméket nem szereti az én hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

kingmirababy

2020. június 1.

Hajamnak egy gyógyír. Növesztem extra hosszúra a hajam és nagy segítség benne. Gyönyörű selymes és csillogó a hajam tőle és a végei sem szárazak, nem törnek. Ez egy csodaszer. Megnéztem ezen az oldalon több prémium termék értékelését és nagyon érdekes számomra, hogy ami egy picit is drágább az átlagnál arra nagyon sok rossz értékelés van. Ne már....azért mert valami drága és megveszed az összekuporgatott pénzedből és nem varázsütésre történik az amit ígér, hanem idő kell hozza, azaz többet is meg kell venni belőle, akkor az már rossz termék?!?!?!?! Hihetetlenek vagytok! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

Hotflashy

2020. május 31.

Nem tudom, hogy ez ugyanaz-e, amit én vettem nemrég, mert ez itt a képen egy régebbinek tűnő termék; én az Elixir Ultime L'Huile Légére-t vettem mostanában. Hát, nekem ez nagy csalódás volt. Keresem a száraz, szőkített hajamra a tuti elixírt, de ez messze nem az. A hajam ragacsos lett tőle, és se fényt nem adott neki, se nem ápolta, ugyanannyira száraz maradt.
A Helia-D 2000 ft-os olaja 1000x jobb ennél, és még az illata is sokkal kellemesebb, mint ennek.
Nekem ez egy hatalmas csalódás, pedig más Kerastase terméket is használok, azok legalább megérték az árukat, de ez nagyon nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

csdorii

2020. május 26.

Számomra ez tényleg egy elixír! Hajvégeken szárazságra hajlamos hajamra használom 2 hónapja, csodát tett a fénytelen, töredező hajammal. Az illata is isteni! az ára valóban húzós lehet, de szerintem nagyon sokáig elég lehet ha nem ész nélkül keni az ember. A fodrászom szerint 1 pumpa egy szinte derékig érő, vékonyszálú hajra bőven elég, ha ennél többet rakok elnehezíti a hajvégeket,de egyáltalán nem fejti ki jobban a hatását. Én akkor teszem fel, amikor a hajam még éppen hogy nedves, így a szárítás és fésülés hatására nem hagy maga után olajos foltokat, összeragadt hajszálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

sarah0425

2020. május 8.

Sajnos annyira nem éreztem a hatását. Azt hittem, hogy mivel ennyibe kerül biztosan valami csodaszer lehet, a gliss kur haj végápolója sokkal jobb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 8.

Fruzsika941210

2020. április 26.

Egy üveget használtam el belőle hát semmivel se különb mint pár drogerias termek számomra . ilyen halottnak a csok jó az illata de más t nem adott .Kevin murphy young again nyomába sem ér

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol