Kérastase

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás

Az Elixir Ultime egy olyan sokoldalúan felhasználható szépítő elixír, mely alkalmazkodik a nők különböző típusú hajához és szokásaikhoz. Négy értékes olaj kombinációja révén kényezteti a hajat; puhává és selymes tapintásúvá varázsolja illetve segít belülről is megerősíteni a haj szerkezetét.

Kiszerelés: 125ml

abicicaaa

2020. február 28.

Az eddigi legjobb hajolaj amit használtam, a rózsaszín társával együtt. Puhít, fényt ad, nem nehezíti el a hajat. Egy pumpányit használok száraz hajra, néha még nedvesen is dobok rá egyet. Sokszor nehéz értelmes véleményt írni hajápolókról, egyszerűen teljesen más érzés, mint a drogéria. Most a L'Oreal Mythic Oilt is próbálgatom, ami egy picit olcsóbb, de már pár használat után érzem, hogy ez bizony nem Kerastase.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

Ajsha920704

2020. február 9.

Valóban remek termék, szuper illattal, soha szebb nem volt a hajam.... DE! amint abbahagytam a használatát mintha soha nem használtam volna, sőt...... Nem táplálja a hajat, csak úgy néz ki mintha. Hozzászokott a hajam és amint megvontam tőle, rosszabb volt mint előtte. Nekem nem ér ennyit. A töredékéért lehet jobbnál jobb oljakokat venni drogériákban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

itskriszti

2020. január 4.

Drága, de csodákat tesz a száraz, göndör hajammal, főleg egy kiadós hajszárítás után. Az illata kellemes, nem lesz ragacsos a hajam, hanem pihe, puha.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Katarzisakkoris

2019. december 6.

Jó termék, nincs semmi baja, csak az ára... Igazából nem tud többet, mint a sima loreal mythic oil, amit eddig használtam és az fele ennyibe is kerül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

balazskrisztii

2019. november 11.

Kb egy évig vágytam erre az olajra, az ára miatt tartott idáig a beszerzés, mert egyszerűen sajnáltam ennyit kiadni érte, de egy nagyobb én-ünneplés alkalmával beszereztem és csalódott vagyok. Nem tud többet, mint az eddig használt Garnier, ami kb 1000 ft... az illata mennyei, jó az állaga, nem nehezít stb, de ennyiért ez már tényleg a minimum. Szép a végeredmény, de a Garnierrel is az volt. Elhasználom, de biztos,nem veszem újra. Az én hajam számára a Kallos balzsam (1 liter 1000 ft) a non plus ultra, semmi nem tudta lekörözni. csak tudnám miért kalandozok még mindig.... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

dedro96

2019. október 30.

2 éve használom folyamatosan kb. heti 2 alkalommal 4-5 pumpálásnyi mennyiségben, minden alkalommal törölközőszáraz hajra viszem fel a hajhosszra. Vastag szálú, göndör hajam van, amit a puhító sampon és balzsam használata után ezzel kenek be. Tényleg szép fényes lesz tőle a hajam, könnyebben fésülhető és úgy látom, kevésbé is töredezik. Az illata finom, elegáns és lassan fogy, szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 30.

Kissdorii

2019. október 12.

Legjobb hajvégápoló amit valaha használtam. Nagyon jó illata van, szép fényes és könnyen kezelhető lesz a hajam tőle, nem is nehezíti el és kevés is elég belőle így szerintem az árát is teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Iminbeauty

2019. június 24.

Megvettem, elhasználtam, de nem venném újra. A vékony szálú hajamat nagyon elnehezítette és kicsit eredménytelennek éreztem. Nálam a NUTRITIVE
Sérum Oléo verziója sokkal jobban működött. A márka minősége viszont vitathatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

pankalany

2019. március 26.

Fodrászom ajánlására balayage, hol vasalt hol göndörített hajamra használom. Mindezek eléggé igénybe veszik a hajam, ennek ellenére egészséges és fényes ami meggyőződésem hogy ennek az olajnak (is) köszönhető.

Törölközőszáraz hajra kenem, keverve a K L'incroyable Blowdry-al (1-1 pumpálásnyi mindkettőből) a hajtöveket kihagyva, hogy ne nehezítse el.

Prémium márka, szuper eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Prémium márka, szuper eredmény.

Maci86

2019. március 19.

Remek termék. Finom az illata és pont jó az àllaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Remek termék. Finom az illata és pont jó az àllaga.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol