Kérastase

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hidratáló és tápláló hajolaj intenzíven ápolja a festett hajat, és kiemeli a színárnyalatát. Mindemellett akár 96 órán át megkönnyíti a haj kezelését, és meggátolja a kreppesedését.

• intenzív táplálást és hidratálást biztosít a festett hajnak
  • textúrát ad a hajnak, és megszünteti a kreppesedését
  • intenzívebbé teszi a hajszínt, és ragyogó fényt eredményez
  • szemmel láthatóan egységesíti a töredezett hajvégeket
  • 230 ° C-ig védi a hajat a hőtől
  • egész napra illatossá teszi a hajat

Katinka90

2020. július 1.

Zseniális termék! Eddig drogériás hajolajakat használtam, mindig a legdrágábbakat, gondolván hogy az a minőségi, egyszer volt egy alfaparfos hajvégápolóm is, de hagy mondjam el, hogy a lábnyomába sem ér az összes többinek amik idáig megfordultak a kezemben. Igazán remek termék, nagyon természetes hatást kelt, nem nehezíti el a hajam, nincs olajos ragacsos érzés. Nagyon minőségi termék, aminek meg is van az ára sajnos, de megéri! Az illata is nagyon jó, chanel mademosille illata van, amit nagyon szeretek, de azért örülök hogy reggelre elmúlik. Biztosan újra fogom vásárolni ha elfogy

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Tincs

2020. június 6.

Bevallom húztam a szám mikor megvettem, de a karantén miatt úgy voltam vele, hogy most megérdemlek minden ilyen fancy dolgot. Eddig drogériás hajolajokat használtam, mondanom se kell, annyit értek mint halottnak a csók, de azért minden hajmosáskor kenegettem, meg ha száraznak éreztem a hajam akkor is.
Ez a termék igazi "game changer". 1-2!!! nyomás elég belőle, összedörzsölöm a tenyeremben, és fésülő mozdulatokkal eloszlatom a hajamon a hajvégektől haladva. Mire elfogy a kezemről, addigra teljesen kifésülhető lesz tőle a hajam, tehát már gliss kur-ra sem kell többet költenem, vagy bármilyen kifésülő sprayre (extra kócolódó a hajam az évekig tartó otthoni szőkítéstől). Sokkal hidratáltabb és kevésbé törik a hajam, gondolom a hővédő hatása is nagyban hozzájárul ehhez. Az illata nekem oké, annyira nem estem hanyatt tőle, de reggelre általában már nem szoktam érezni.
Egy szó mint száz, nagyon örülök, hogy rávettem magam és megvettem, mert ennyire jó hajápolóval még nem sikerült összefutnom, és tényleg csinál is valamit, nem csak a dobozra van írva nagy marketing szöveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

annama

2020. május 29.

Nagyon kellemes elixír, megszünteti a gubancolódást, és száradás után olyan a hajam esése, fénye, mintha most léptem volna ki fodrász szalonból. mivel elég vékony szálú és hosszú a hajam, kicsit lelapítja frizurám, de ezzel együtt nagyon szeretem. valaki írta, hogy száll tőle a haja, ezt én is tapasztaltam közvetlen hajszárítás után. egy nappal a hajmosást is elhúzza, ha használom, mert kevésbé zsirosodik a hajam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Scara

2020. május 19.

Hiába van itthon az örök kedvenc KM hajolajam, megvettem ezt is, hiszen sok jó véleményt olvastam róla. Sajnos nekem hatalmas csalódás ez a termék. Szerintem az én hajam nem kompatibilis a márka termékeivel, mert egy sampont leszámítva eddig az összes kipróbált terméktől szállt a hajam. Mindezt olyan szinten tette, hogy újra kellett mosni minden alkalommal, mert fésülhetetlen lett emiatt.
Nos, a legnagyobb döbbenetemre ettől a hajolajtól brutál módon szállt a hajam. Egy hajolajtól (!), amiből még a legátlagosabb is a szalló haj megmentője.
Száműztem a szekrény aljára, de ma a kezembe került és gondoltam adok neki egy új esélyt. Az eredmény ugyanaz lett, ráadásul a kezemről is alig tudtam lemosni. A kapcsolatunk itt véget is ért, mert amikor el akartam tenni, kicsúszott a kezemből és kettétört a fürdőszoba padlóján. A sors is úgy akarta, hogy ezt én mégegyszer biztosan ne kenjem a hajamra. :) :) :)
Az egyetlen pozitívum benne a visszafogott, finom illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Az egyetlen pozitívum benne a visszafogott, finom illata.

b0rzi

2020. március 11.

Oké, sajnálom, nincs meg egy hete, de akkora a szerelem, hogy nem bírom magamban tartani...
Egyrészt az illata brutálisan jó, szerelmes vagyok belé, imádom szagolgatni. 😍
Másrészt tényleg nagyon könnyű olajocska, tetszik a hővédő hatása; száraz hajra két mosás között fél pumpálásnyit teszek, akkor kicsit olajosan csillog, de gyorsan beszívja, és az eredmény: 3. napon a hajam annyira puha és könnyed, mintha csak most mostam volna hajat valami elképesztően tápláló maszkkal. Ez mondjuk a végekre értendő!
Egyébként pedig a kedvenc hajolajam elfogyott, és a drogériásoktól kezdett nagyon sprőd lenni a hajam vége, ezért ruháztam be rá, és már első alkalommal csodát tett vele.
Ha hosszútávon is ilyen jó lesz, újravevős lesz.
Ráadásul az, hogy üveg, és a színe, a csillogása.... 😍 A kiszerelésről már nem is beszélve. Nagyon király.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Egyrészt az illata brutálisan jó, szerelmes vagyok belé, imádom szagolgatni. 😍
Ha hosszútávon is ilyen jó lesz, újravevős lesz.

abicicaaa

2020. február 28.

Valoban szinte lehetetlen tuladagolni. Egy pumpanyit hasznalok minden szaritas utan, es sokszor mosasok kozott is. Selymesse es fenyesse varazsol, elnehezites nelkul. Nagyon lassan fogy, teljesen megeri beruhazni ra. Ossze sem hasonlithato az eddig hasznalt olcsobb, drogerias termekekkel.
Sosem volt kifejezetten csunya hajam, de miota 90%-ban professzionalis termekeket hasznalok, szinte ragyog a hajam.
Egy picivel jobban szeretem ezt, mint az eredeti arany uveges tarsat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

Egy picivel jobban szeretem ezt, mint az eredeti arany uveges tarsat.

HelloSziaIvett

2019. november 3.

Vékony szálú, töredezésre extrán hajlamos, gumbancolódó hajam van. Minent kipróbáltam az olcsó és középdrága kategóriában. Megváltást egyik sem hozott. A legtöbbtől maximum egy fura bevonat keletkezett a hajamon, amitől érdes nehéz tapintása lett, de ugyanúgy gubancolódott. Az olló előtt utolsó mentsvárként, fogamat szívva vettem meg ezt a cseppet sem olcsó hajolajat egy barátnőm ajánlása után.
Megérte.
Nagyon könnyű állaga van. Nem nehezíti el a hajat egyáltalán, nincs érdes bevonat érzés és számomra a legjobb hír hogy nincs gubanc. Ha van akkor minimális, és hajtépés nélkül kibontom. Csodaszép fényes rugalmas lesz tőle a hajam. Szóval ez számomra tényleg csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Megérte.

asszembocicsoki

2019. március 14.

Hajolaj létére nagyon könnyű, szinte lehetetlennek tűnik túladagolni. Finom, édeskés illata van, ami - szerintem - hamar elillan. Lehet, hogy nem olyan makulátlan az összetevő-listája és drágának tűnik elsőre de minden cseppje megéri. Egy használat után is éreztem hogy teljesen megváltozott a hajvégeim tapintása, fényvisszaverése, kinézete. Eddig szigorú szilikon- és szulfátmentes hajkúrán voltam nagyjából 2-3 éve, de ezért a kincsért (és a többi Kerastase termékért) megérte befejezni. 10 éves korom óta nem volt ilyen egészséges és gyönyörű hajam. :)
Nem mellesleg óriási mennyiség, szerintem életem végéig elég lesz.. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Nem mellesleg óriási mennyiség, szerintem életem végéig elég lesz.. ;)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract