Kérastase

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hidratáló és tápláló hajolaj intenzíven ápolja a festett hajat, és kiemeli a színárnyalatát. Mindemellett akár 96 órán át megkönnyíti a haj kezelését, és meggátolja a kreppesedését.

• intenzív táplálást és hidratálást biztosít a festett hajnak
  • textúrát ad a hajnak, és megszünteti a kreppesedését
  • intenzívebbé teszi a hajszínt, és ragyogó fényt eredményez
  • szemmel láthatóan egységesíti a töredezett hajvégeket
  • 230 ° C-ig védi a hajat a hőtől
  • egész napra illatossá teszi a hajat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

canaille

2021. augusztus 11.

Nagyon jó kis hajolaj és sokáig elég lesz (nekem fél pumpálásnyi elég). A Coco Mademoiselle illatát bárhol felismerem, de a hajon nem érződik sokáig sajnos. :( Annak ellenére, hogy maximálisan meg vagyok vele elégedve és ha egyszer (évek múlva) elfogy akkor újra is veszem, szerintem kb a dupláját kérik el érte, mint amennyit valójában ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

bzsofi22

2021. július 27.

Itteni vélemények alapján vettem meg notinos akció során 8000 forintért. Az elmúlt ~ 13 év során is már csak fodrászkellékesben kapnató argánolajos hajvégápolókat használtam 4-5ezer forintos értékben.
Ez a hajolaj duplájába került, és bár nem feltétlenül ér ennyit (lássuk be, egyrészt a márkát fizeted meg) mégis azt hiszem ez az eddigi legjobb hajolajam. Valóban nagyon kevés kell belőle, bár elég nagy adagot nyom ki a pumpa. Én a nedves derékig érő dús hajamon 2 pumpálásnyit szoktam eloszlatni, illetve száraz hajon amikor úgy érzem szükséges fél-1
pumpálásnyit. A hajam gyönyörű fényes lesz tőle, elképesztően puha és könnyen kezelhető, az pedig kiderül ~3 hónap múlva, hogy vajon valóban hővédő-e és ténylegesen kevésbé töredezik-e a szőkített hajam.

Addig is 4*-ot adok neki, amíg nem bizonyít hosszú távon is, egyelőre azonban mindent tud amit egy hajolajtól elvárhatunk, finom Coco Chanel Mademoiselle illata van de sajnos csak addig érződik míg eloszlatásra nem kerül, illetve ami még a 4 csillag mellett szól az az ára. Én 100 ml-t eddig 2-3 évig használtam, ez kicsit ugyan kárpótol érte, de majd meglátjuk ez meddig tart, ha nem Kérastase lenne a márka neve akkor is olyan 7ezer forintra tenném a reális összeget, de ennél többért alapból nem árulnék egy hajolajat sem, max ha új varázshajat is növeszt :)))))
Egyszer ki fogom próbálni a Kevin Murphy olajat, ami mégdrágább (nonsense😅) és mégjobban istenített. Azt hiszem akkor lehet mégreálisabb véleményt írni, hogy valóban megéri-e aranyárú olajakat vásárolgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

szeladel

2021. június 30.

Az illata valóban nagyon jó, viszont szerintem nem tartós. Ár-érték arányban nem a legjobb.(14.000Ft/100ml ) A fodrász szalonban nagyon ajánlották, ezért megvettem. Sajnos nagy csalódás mert nem olyan lett amilyennek beharangozták.. semmivel sem jobb mint az eddig hasznàlt olcsóbb haj olajaim. Számomra nem csodaszer és nem valószínű, hogy vásárolni fogok a termékcsaládból mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Patrysa

2021. március 20.

Az eddig próbált legjobb hajolaj. Az illata mesés. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor az ember a haja illatán is érzi a prémiumot.
A megaszőke hajammal csodákat művelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 20.

A megaszőke hajammal csodákat művelt.

szilvike94

2021. január 18.

Soha más hajolaj. 2 pumplásnyit oszlatok el a félhosszú hajamon, szerintem így egy évig is elég lesz. Az illatát imádom, ha valaki tudja pontosan melyik Chanel parfüm megvenném, nem érdekel az ára. :-)))) Teljesen egyet értek az alattam szólókkal, össze se lehet hasonlítani egy drogériás olajjal, szerintem ami van itthon az megy Anyukámnak. Megéri rá beruházni ár ide vagy oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Sziporka88

2020. december 6.

Ez az első ilyen luxus hajápolási szerem. Nagyon sokáig válogattam, hogy vajon melyik lenne a számomra megfelelő és emellett döntöttem és milyen jól tettem. Az illata tényleg mint a Chanel parfüm, kellemes és nem túl erős, Az olajból lényegében borsó szemnyi sem kell és a félhosszú hajamat le tudom vele ápolni. (Már csak ebből kifolyólag 2 évis elegendő lesz az üveg tartalma.) Hajmosás után, amikor már bőven törölköző száraz a hajam vagy reggel a hajformázáskor szoktam használni a már teljesen száraz hajamon. Sokkal könnyebb fésülni a hajam és olyan fénye lesz mint amikor a fodrásztól lépek ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Katinka90

2020. július 1.

Zseniális termék! Eddig drogériás hajolajakat használtam, mindig a legdrágábbakat, gondolván hogy az a minőségi, egyszer volt egy alfaparfos hajvégápolóm is, de hagy mondjam el, hogy a lábnyomába sem ér az összes többinek amik idáig megfordultak a kezemben. Igazán remek termék, nagyon természetes hatást kelt, nem nehezíti el a hajam, nincs olajos ragacsos érzés. Nagyon minőségi termék, aminek meg is van az ára sajnos, de megéri! Az illata is nagyon jó, chanel mademosille illata van, amit nagyon szeretek, de azért örülök hogy reggelre elmúlik. Biztosan újra fogom vásárolni ha elfogy

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Tincs

2020. június 6.

Bevallom húztam a szám mikor megvettem, de a karantén miatt úgy voltam vele, hogy most megérdemlek minden ilyen fancy dolgot. Eddig drogériás hajolajokat használtam, mondanom se kell, annyit értek mint halottnak a csók, de azért minden hajmosáskor kenegettem, meg ha száraznak éreztem a hajam akkor is.
Ez a termék igazi "game changer". 1-2!!! nyomás elég belőle, összedörzsölöm a tenyeremben, és fésülő mozdulatokkal eloszlatom a hajamon a hajvégektől haladva. Mire elfogy a kezemről, addigra teljesen kifésülhető lesz tőle a hajam, tehát már gliss kur-ra sem kell többet költenem, vagy bármilyen kifésülő sprayre (extra kócolódó a hajam az évekig tartó otthoni szőkítéstől). Sokkal hidratáltabb és kevésbé törik a hajam, gondolom a hővédő hatása is nagyban hozzájárul ehhez. Az illata nekem oké, annyira nem estem hanyatt tőle, de reggelre általában már nem szoktam érezni.
Egy szó mint száz, nagyon örülök, hogy rávettem magam és megvettem, mert ennyire jó hajápolóval még nem sikerült összefutnom, és tényleg csinál is valamit, nem csak a dobozra van írva nagy marketing szöveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

annama

2020. május 29.

Nagyon kellemes elixír, megszünteti a gubancolódást, és száradás után olyan a hajam esése, fénye, mintha most léptem volna ki fodrász szalonból. mivel elég vékony szálú és hosszú a hajam, kicsit lelapítja frizurám, de ezzel együtt nagyon szeretem. valaki írta, hogy száll tőle a haja, ezt én is tapasztaltam közvetlen hajszárítás után. egy nappal a hajmosást is elhúzza, ha használom, mert kevésbé zsirosodik a hajam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Scara

2020. május 19.

Hiába van itthon az örök kedvenc KM hajolajam, megvettem ezt is, hiszen sok jó véleményt olvastam róla. Sajnos nekem hatalmas csalódás ez a termék. Szerintem az én hajam nem kompatibilis a márka termékeivel, mert egy sampont leszámítva eddig az összes kipróbált terméktől szállt a hajam. Mindezt olyan szinten tette, hogy újra kellett mosni minden alkalommal, mert fésülhetetlen lett emiatt.
Nos, a legnagyobb döbbenetemre ettől a hajolajtól brutál módon szállt a hajam. Egy hajolajtól (!), amiből még a legátlagosabb is a szalló haj megmentője.
Száműztem a szekrény aljára, de ma a kezembe került és gondoltam adok neki egy új esélyt. Az eredmény ugyanaz lett, ráadásul a kezemről is alig tudtam lemosni. A kapcsolatunk itt véget is ért, mert amikor el akartam tenni, kicsúszott a kezemből és kettétört a fürdőszoba padlóján. A sors is úgy akarta, hogy ezt én mégegyszer biztosan ne kenjem a hajamra. :) :) :)
Az egyetlen pozitívum benne a visszafogott, finom illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Az egyetlen pozitívum benne a visszafogott, finom illata.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract