Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nonetta, Módosítva: 2019. május 16.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Volumennövelő hajfürdő vékonyszálú, sérülékeny hajra

Megerősíti a haj belső szerkezetét. A hajszálak megvastagodnak, ezzel hosszantartó dús hatást biztosítva a hajnak.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Csatlakozom az előttem csalódottan nyilatkozókhoz. Teljes mértékben ugyan az volt nálam is. NEM AJÁNLOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Alvero

2014. július 29.

Nekem a vékony szálú hajamra bevált,jól dúsít. Csak az ára miatt a 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Nekem a vékony szálú hajamra bevált,jól dúsít. Csak az ára miatt a 4 csillag.

marek.adrienn

2014. március 26.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Óriási csalódást. Pozitív hatás helyett csak elnehezíti a hajat, mintha agyonkentem volna zsírral. Nem szoktam csak úgy feladni, így kipróbáltam több terméket is a Kerastase-tól, de soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

natasha

2013. december 11.

Nagyon drágák a Kérastase termékek,mégis ugyanaz az összetevőjük,mint a jóval olcsóbb drogériás termékek. Régen odaáig voltam értük,mert egy magazinban megláttam,hogy egy ismert nő ilyen sampont használ,meg egy Chroma Rich hajvédő tejet,ami még 2 év után se akar elfogyni. Nem érdekelt az ára megvettem. Különösebb hatást nem tapasztaltam,kicsit megemelte a hajtövemet de semmi különös,a fejemet vertem a falba hogy ilyen drágán megvettem és 0 hatás. Pozitívum,hogy sokáig elég volt egy flakon. Ma már kerülöm ezt a megtévesztő márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

hajnalka39

2013. október 13.

Pár hónapig úgy éreztem megtaláltam az igazit,aztán a hajam megszokta és naponta kellett mosnom.
Nem ajánlom ezt a sampont senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 13.

Nem ajánlom ezt a sampont senkinek.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak