Kérastase

Ár:   11 800 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alicece, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 20.

Ár:   11 800 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás

Kulcsfontosságú hatóanyagokat tartalmaz, melyek serkentik a fejbőr vérkeringését, ezzel együtt a hajhagymák működését, így gyorsabb hajnövekedést eredményez. Hetente egy, illetve két alkalommal érdemes használni.

• Tisztítja és védi a fejbőrt
  • Gyógyítja a kutikulákat
  • Elősegíti a haj növekedését
  • A fejbőr egészséges és jó vérellátású lesz

Fanni0120

2019. november 19.

imádom!
nem zsírosit!! erősíti a hajat..rengeteg baba hajam nőtt!
csoda

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

imádom!
nem zsírosit!! erősíti a hajat..rengeteg baba hajam nőtt!
csoda

berenyiagness

2019. április 14.

Szerettem volna egy olyan termèket ami kicsit serkenti a hajam növekedését és az itt olvasott vélemények miatt vásároltam meg a terméket. Lassan két hónapja használom de az elvárt hatás egyelőre elmaradt. A hajam nem nő gyorsabban és a babahajak sem lettek láthatóan többen. Ha rendesen eloszlatom a fejbőrömön sajnos rettentően zsírosít és olyan mintha meg sem mostam volna a hajam. Az illata jó de ez sajnos kevés. Az üvegcsét elhasználom, legalább kipróbáltam de újravásárni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

pilla91

2019. január 15.

Nagyon szeretem, 1 hónapja használom. Vékonyszálú, nem túl sok hajam van. 1 millió babahajam nőtt tőle és eskü dúsabbnak is tűnik. Imádom az illatát is, én nem túl sokat teszek a fejbőrömre, jól belemasszírozom, nem zsírosít nekem sem :)

UP: Kicsit zsírosít szerintem is, de egyáltalán nem vészes. Én egy pipettányi szérumot szoktam szétosztani a fejbőrömön, utána belemasszírozom. Az illata tényleg isteni! Nekem is sokat nőtt a hajam a legutóbbi vágás óta, talán dúsabb is. Elájulva nem vagyok azért, de nem rossz ez a szérum. Csak azért adok 4*-ot mert nem “húha” a hatás nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

flora880912

2019. január 14.

3 hete használom , pihepuha a hajam tőle, pedig elégg szét van szőkitve, ricinusozom is a hajam meg túlvagyok egy Merz hajnövesztő kúrán, szóval inkább esélyesebb ,hogy attol nő a hajam, de brutálmód megindult az tény. Viszont zsirosit és nem tudok keveset tenni úgy, hogy még be is masszirozzam megfelelően a fejbőrömbe. Drágának drága, de biztos hogy használ. Majd updatelek két hónap múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Szirisz

2018. november 25.

A Kérastase Initialiste-t hasznàltam eddig, nagyon szerettem, jót tett a hajamnak. Ez gondolom az utódja, illata is ugyanaz,viszont sokkal hígabb, annyira, hogy csöpög a pipettából, amíg eljut a kezem az üvegtől a fejbőrömig. Igencsak zavaró tényező, ha a mosdókagylóban köt ki pàr cseppje, főleg hogy egyébként aranyàrban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Zsolt8912

2018. november 21.

Bevallom kicsit szkeptikusan vettem kezembe a terméket, de végül meggyőzött s nem bántam meg! Eleve az illata ami isteni és akár parfümként is viselném annyira jó. De maga a sampon, balzsam és maszk is remek termék. A szérum egy fokkal jobb illatú, könnyű használni és tényleg nem zsírosít mint a legtöbb hasonló termék, hamar beszívódik. Csalódottság egyáltalán nincs, hiszen az amúgy is hosszú hajam cirka 1 hónap alatt kb. 4-5 centit nőtt! Drága befektetés a termék, de együttesen váltja ki a remek hajvédő/növesztő hatását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Alicece

2018. november 18.

Azt még nem tudom hogy mennyivel nől gyorsabban majd a hajam de a fejbőr viszketésem és a szárazsága megszünt.
Nem lapul le a hajam es nem zsirositja.
Ha gyorsabban nől a hajam az 5 csillag is járni fog neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Nem lapul le a hajam es nem zsirositja.
Ha gyorsabban nől a hajam az 5 csillag is járni fog neki.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Propanediol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Tartósítószer.