Kérastase

Ár:   11 800 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alicece, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 20.

Ár:   11 800 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás

Kulcsfontosságú hatóanyagokat tartalmaz, melyek serkentik a fejbőr vérkeringését, ezzel együtt a hajhagymák működését, így gyorsabb hajnövekedést eredményez. Hetente egy, illetve két alkalommal érdemes használni.

• Tisztítja és védi a fejbőrt
  • Gyógyítja a kutikulákat
  • Elősegíti a haj növekedését
  • A fejbőr egészséges és jó vérellátású lesz

laracroft

2021. január 10.

Nekem bevált, már a második üvegcsével használom. Igaz nem a saját sampon/balzsam kombóval (az nekem nagyon nem jött be), hanem egy másik Kérastase termékcsaláddal kombinálva, de nekem így tökéletes.
Egyáltalán nem zsírosítja a fejbőrömet, könnyen eloszlatható, és nem marad nyoma a hajban. Annak ellenére, hogy csak hetente kétszer használom, mert mindig elfelejtem, 3-4 hónap alatt észrevehetően dúsabb, gyorsabban nő a hajam, és rengeteg a babahaj is. Külön hajvitamint nem szedek, és egyéb növesztő szereket sem használok, úgyhogy az érdem valószínűleg az övé.
Én szeretem, szerintem használ, és biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Én szeretem, szerintem használ, és biztosan újra fogom venni.

gumibogyo11

2020. november 19.

Nem vált be. Két hónapja használom samponnal és balzsammal, heti ált két hajmosás után rakok a hajamra és a tövére is. Így tartok kb a felénél. Nem vettem észre, hogy gyorsabban nőtt volna, vagy hogy lennének új babahajaim. Emelett rájöttem, hogy emiatt zsírosodik annyira a hajam, van, hogy már másnap úgy nézek ki, mint akit egy zsiráf összenyálazott. Ha pedig a hajam végére teszem, azt pedig hullámosítja. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

vikooo

2020. október 7.

Kb egy honapja megint elkezdödött egy kisse masszivabb hajhullas nalam, amit követett egy gyors vervetel, igy kiderült, hogy cinkhiannyal küzdök.
Ezek utan azonnal betaraztam mindenfele „fegyverrel“, ezzel a cuccal, es meg egy cinkpotlo belsödleges keszitmennyel.
Közel egy honapja hasznalom mindkettöt, es meg igy is azt kell hogy mondjam, hogy semmi hatas, annak ellenre sem, hogy nem ez az egyetlen turbosito, pedig nem sporolok vele (kb az üveg 1/4-e van mar csak meg... Lehet ramegyek az egyel „erösebb“ termekre.
Sajnos tömören es röviden nem jött be. Sajnalom, mert nagy remenyeket füztem hozza.
Az illata kellemes, ami hajszaritas utan sajnos elillan. Hasznalata nem egy bonyolult dolog. Csak ket ⭐️tudok adni. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

evciike

2020. június 25.

Most értem az üvegcse végére természetesen a samponjával együtt használom és azt kell hogy mondjam tele vagyok baba hajakkal annyira örülök neki! 😊 Most befektettem a genesis termékcsaládra ott ugye benne van a nagytesója a genesis sérum is brutál jó illata van annak is az nagyobb is meglátjuk mi lesz majd arról is írok véleményt.. ezt minden hajmosás után használtam jól belemaszíroztam a genesist minden nap kéne használni de nagyon zsírosítana szerintem úgyhogy megpróbálom 2naponta használni aztán majd kiderül..😊 nagyon sok mindent kipróbáltam már a vékonyszálú gyenge ritka hajamra és ez az első termékcsalád aminél végre làtok én is változást nem elég hogy szebb a hajam tőlük de még a fodrászom is megdícsért hogy szebb a hajam állapota. Drága a Kérastase az tény de a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Catty1213

2020. május 26.

Sampont balzsamot és szérumot együtt használom, szerintem gyorsabban nő a hajam, bár vitamint is szedek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

Lilcii

2020. január 23.

Kételkedve, közel egy éves hezitálás után vettem meg a szérumot, akciósan ajándékcsomagban a samponjával és a maszkjával együtt.. A samponját letettem, szörnyen szállt tőle a hajam, a maszk zseniális. Ez a szérum pedig.. két hét alatt az első héten 2 alkalommal alkalmaztam, a második héten pedig egymás után 4 estére bekentem vele a fejbőrömet. Igen, valóban zsírosít.. Viszont a hormonális hajhullással küzdő fejbőröm TELE lett babahajakkal.. Nem akarok hinni a szememnek, de ahol helyileg kezeltem a hajamat, olyan lettem, mint egy oroszlán.. Égnek állnak az 1-2 centis babahajak.. Gyorsan fogy, drága, zsírosít.. de millió icipici új babahajam nőtt a két hetes használat alatt.. Még kb az üveg kétharmada van benne, folytatom, és jövök a végén update-elni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Fanni0120

2019. november 19.

imádom!
nem zsírosit!! erősíti a hajat..rengeteg baba hajam nőtt!
csoda

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

imádom!
nem zsírosit!! erősíti a hajat..rengeteg baba hajam nőtt!
csoda

berenyiagness

2019. április 14.

Szerettem volna egy olyan termèket ami kicsit serkenti a hajam növekedését és az itt olvasott vélemények miatt vásároltam meg a terméket. Lassan két hónapja használom de az elvárt hatás egyelőre elmaradt. A hajam nem nő gyorsabban és a babahajak sem lettek láthatóan többen. Ha rendesen eloszlatom a fejbőrömön sajnos rettentően zsírosít és olyan mintha meg sem mostam volna a hajam. Az illata jó de ez sajnos kevés. Az üvegcsét elhasználom, legalább kipróbáltam de újravásárni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

pilla91

2019. január 15.

Nagyon szeretem, 1 hónapja használom. Vékonyszálú, nem túl sok hajam van. 1 millió babahajam nőtt tőle és eskü dúsabbnak is tűnik. Imádom az illatát is, én nem túl sokat teszek a fejbőrömre, jól belemasszírozom, nem zsírosít nekem sem :)

UP: Kicsit zsírosít szerintem is, de egyáltalán nem vészes. Én egy pipettányi szérumot szoktam szétosztani a fejbőrömön, utána belemasszírozom. Az illata tényleg isteni! Nekem is sokat nőtt a hajam a legutóbbi vágás óta, talán dúsabb is. Elájulva nem vagyok azért, de nem rossz ez a szérum. Csak azért adok 4*-ot mert nem “húha” a hatás nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

flora880912

2019. január 14.

3 hete használom , pihepuha a hajam tőle, pedig elégg szét van szőkitve, ricinusozom is a hajam meg túlvagyok egy Merz hajnövesztő kúrán, szóval inkább esélyesebb ,hogy attol nő a hajam, de brutálmód megindult az tény. Viszont zsirosit és nem tudok keveset tenni úgy, hogy még be is masszirozzam megfelelően a fejbőrömbe. Drágának drága, de biztos hogy használ. Majd updatelek két hónap múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Propanediol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Tartósítószer.