Kérastase

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csboglarka88, az összetevőket feltöltötte: xxs, Módosítva: 2019. november 18.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Intenzív hajhullás elleni kúra

A haj erősebbnek érződik mosás és hajformázás közben.A hajhullás elleni formula megakadályozza a kollagénburok megszilárdulását és egyúttal erősíti az elvékonyodott hajszálakat.Hajhagymától kiindulva táplálja a hajszálakat.Nyugtató tulajdonságainak köszönhetően csökkenti a hajhagyma mikro-irritációját és visszaállítja annak egyensúlyát.

Colormonkey

2020. november 13.

Érdemes rá beruházni. Nekem annyira helyre tette a hajhullásomat, hogy el se akartam hinni. Körülbelül a felére csökkent a kihullott hajszálak száma. Jövőre is végigcsinálom a kúrát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

juditkaa70

2018. január 11.

Sajnos én is erős hajhullós vagyok,főleg így az őszi és a téli időszakában..Pár alkalommal használtam kúraszerűen. Valóban egy remek kúra a hajhullás ellen. Az első használatánál már észrevehető volt a hajhullás csökkenése,miközben erősíti a haj szerkezetét is. azt hiszem,ismét visszatérek hozzá. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

csboglarka88

2016. június 18.

Nagyon hajhullós vagyok sajnos, évente meg szoktam csinálni egy ilyen kúrát. Észrevehetően csökken a hajhullás tőle, emellett sokkal erősebb, egészségesebb és fényesebb lesz tőle a haj. Az ára egy kicsit húzós, de csodákat tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

Antioxidánsok: Madecassoside, Carnosine, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Carnosine
Hidratálók: Rhamnose, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.