Keve

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   üzletláncok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Viktoria_fks, Módosítva: 2022. május 23.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   üzletláncok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szalicilsav hatékonyan távolítja el az elhalt hámsejteket és behatol az eltömődött pórusokba, ezáltal tökéletes mélytisztító. Kiválóan csökkenti a pattanásokat és mitesszereket. A szarkozin aktívan enyhíti a zsíros bőr számos tünetét, alkalmazása feszesebb, egyenletesebb bőrfelszínt eredményez.

Viktoria_fks

2022. május 30.

Este használtam, szépen be kentem vele az arcbőröm. 2 nap elteltével olyan allergiás reakció lépett életbe, hogy majd meg bolondultam.
Az egész nyakam vörösben égett. Gyógyszert kellett rá szednem, kennem kellett mindennel a bőröm.
Miután 2 nap után abba hagytam, kb 1 héten át olyan szinten száraz bőröm lett. (holott nekem nagyon zsíros az arcom) Nagyom rossz érzés volt, ha ásítottam vagy nevettem, az egész arcom húzódott, fájt. Majd a szemem környékén, a homlokon el kezdett hámlani a bőröm is, nagyon csúnya volt.
Következő 1 hétben a zsíros Nivea krémmel kellett kennem minden este a bőröm, szó szerint itta a krémet.
A mélytisztító hatását nem vettem magamon észre.
Nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

A mélytisztító hatását nem vettem magamon észre.
Nem jött be.