Kevin Murphy

Ár:   1499 Ft és 6499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   40 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   1499 Ft és 6499 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 250 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Súlytalan volumennövelő kondicionáló

Fokozza a haj és a fejbőr sejtjeinek újranövekedését. Hidratálja és védi a vékonyszálú, száraz és festett hajat anélkül, hogy súlyossá tenné.

•     Szulfát- és parabénmentes
  •     Védi a hajat és a fejbőrt
  •     Színvédő
  •     Nagy koncentrációjú természetes összetevőket tartalmaz
  •     Sejtszinten regenerálja a hajat
  •     Hidratálja a hajat anélkül, hogy súlyossá tenné
  •     PH 4.5 – 5.5

Scara

2019. február 25.

Nagyon jó kondícionáló! A hozzá tartozó samponnal használom már jó ideje. Határozottan hidratálja és erősíti a hajam, ráadásul nem puhítja kezelhetetlenné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Szaszi92

2018. szeptember 30.

Illata : 👌🏼🌱 hatása : 🙌🏼 Szép fényes puha selymes hajzuhatag ! Én a plumping wash samponjával használtam !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

ZsofiaJazmin

2018. augusztus 28.

Veri a drogériás termékeket, de akkora csodaszernek azért nem tartom, hogy megérjen 6500 forintot. 4 csillagot adok, mert tényleg nagyon jó, az ára miatt csak akkor venném újra, ha milliomos lennék. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

laracroft

2017. április 24.

Az árának megfelelően klasszisokkal jobb a "sima" drogériás termékeknél. Igaz nem túl gazdaságos, mert az én hajammal csak akkor tesz csodát, ha nem sajnálom a mennyiséget és hagyom hatni 2-3 percig. A hatásáért viszont megéri, a hajam fényes, erős, egészséges és hihetetlenül sima tapintású lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

GSz

2017. március 9.

Na, ennél jobb kondicionálóval nem találkoztam!!!! Ezelőtt Kerastase disciplinet használtam attól nagyon elnehezült a hajam, egyáltalán nem voltam elégedett. Nagy levegőt vettem és ezt + a samponját is megvettem, és nagyon nem bántam meg, gyönyörű fénye van a hajamnak tőle, ez idáig semmitől sem, könnyed, és nagyon puha a végeredmény, és az illata is isteni!
Tuti befektetés festett, és vékony szálú hajra. Ja! És nem száll tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Tuti befektetés festett, és vékony szálú hajra. Ja! És nem száll tőle a hajam.

dido88

2015. július 20.

Nagyon széppé varázsolja a hajamat, kellemes tapintású lesz hajmosás után!
Az illata napokig kitart!
Szeretem, újravásárolnám!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Nagyon széppé varázsolja a hajamat, kellemes tapintású lesz hajmosás után!
Az illata napokig kitart!
Szeretem, újravásárolnám!:-)

zsuzsika

2014. december 1.

Nagyon szuper! Puha, fényes, könnyű lesz tőle a hajam. Jó illata van. Szép tartást ad ahajamnak, amit nem tudok elaludni sem.
Asszem, kikötök emelett és a Born.Again mellett. Remélem, segítenek rendbetenni a hajam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 1.

orchidea8627

2014. november 21.

Hát nem is tudom... Vettem belőle egy 80ml-es próba kiszerelést, hogy nehogy befürödjek egy nagyobb kiszereléssel, azért ahhoz mégiscsak drága nagyon. Jól tettem.
Az illata, állaga isteni, a hajam szép lesz tőle, de a fejbőrömön hagy egy borzalmas réteget, mintha wax lenne rajta vagy nem is tudom. Kellemetlen érzés, mintha nem mostam volna hajat. Látszatra nem látszik zsírosnak vagy koszosnak, de az érzet nekem nagyon kellemetlen. Eddig 3 vagy 4 mostam hajat ezzel a kis flakonnyi adaggal, ahogy nézem még van benne 1-2 mosásra elegendő, de minél többször mosom meg vele a hajam, ez a réteg a fejbőrömön annál kellemetlenebb.
Nem hiszem hogy meg fogom venni nagy kiszerelésben, örülök hogy csak a próbaverziót vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

dodessz

2014. július 26.

Ezt a balzsamot ajánlották a Born again samponhoz, hogy így több hatóanyag jut a fejbőrömben (?). Sajnos nem lesz tőle olya pihipuh ia hajam, fésülésnél elég nehéz kibontani, de szárítás után vmi csodaa!! az illata napokig tart, puha, fényes a hajam :)) mínusz egy pont, h nem érzem azt a selmyességet már vizes hajon !!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Milk Protein

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.