Kevin Murphy

Ár:   1499 Ft és 6499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   40 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   1499 Ft és 6499 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 250 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Súlytalan volumennövelő kondicionáló

Fokozza a haj és a fejbőr sejtjeinek újranövekedését. Hidratálja és védi a vékonyszálú, száraz és festett hajat anélkül, hogy súlyossá tenné.

•     Szulfát- és parabénmentes
  •     Védi a hajat és a fejbőrt
  •     Színvédő
  •     Nagy koncentrációjú természetes összetevőket tartalmaz
  •     Sejtszinten regenerálja a hajat
  •     Hidratálja a hajat anélkül, hogy súlyossá tenné
  •     PH 4.5 – 5.5

Lena07

2021. november 1.

Igaz még csak pár alkalommal használtam, de egyenlőre imádom! Érezhető a különbség bármilyen eddig használt balzsamhoz képest. Tényleg dúsabb hatású a hajam, nagyon puha és szép fényes. Tényleg sokkal erősebb érzete van a hajamnak és a legjobb, hogy nem is kell sokat használni belőle, így gazdaságos is. Kíváncsian várom a hosszabbtávú hatását. Egyetlen negatívum az ára egyenlőre, csak ezért 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

lildiko

2021. április 16.

Hát nem tudom, nekem semmi extrát nem nyújtott az árán kívül. :D Oké, érezhető minimális különbség a drogériás balzsamokkal szemben, viszont olcsóbb professzionális fodrász márkák balzsamjaihoz képest abszolút nem. Akkor vettem meg, mikor nagyon rossz állapotban volt minden téren a hajam, és kétségbeesésemben minden sz*rt megvettem. Ma már egész biztos, hogy eszembe sem jutna ennyi pénzért egy balzsamot megvenni. Az illata mondjuk nagyon 10, meg tényleg szép és puha tőle a hajam, de olcsóbb társai is képesek erre, pedig nekem brutál vékonyszálú, és teljes hosszon szőkített hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

miko02

2020. augusztus 6.

Elég drága, de egy diónyi is elég a hosszú hajamra, így lassan fogy. Sokat javított a hajam állapotán, könnyen fésülhetővé teszi, nem zsírosodik tőle. Az illatát nem kifejezetten szeretem, de annyira nem is rossz. Elég drága, de egyetlen drogériás hajkondicionáló sem tudja azt, amit ez tud, igazán minőségi balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Kingácska0807

2020. január 11.

Nagyon vegyesek az érzelmeim ezzel a balzsammal kapcsolatban. Tápláló,hidratáló,viszont a sampon párja szulfát nélkül is szétszárította a hajam,amit nem győzött a balzsam korrigálni. Sajnos a két termék borzasztó allergiás reakciókat váltott ki a halántékomnál. Hosszú hetekig vissza visszatérő,gyulladt pattanásaim voltak. Nagyon akartam szeretni, de sajnos nem jött be. Egyedül azért kap pontot, mert CF.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Scara

2019. február 25.

Nagyon jó kondícionáló! A hozzá tartozó samponnal használom már jó ideje. Határozottan hidratálja és erősíti a hajam, ráadásul nem puhítja kezelhetetlenné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Szaszi92

2018. szeptember 30.

Illata : 👌🏼🌱 hatása : 🙌🏼 Szép fényes puha selymes hajzuhatag ! Én a plumping wash samponjával használtam !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

ZsofiaJazmin

2018. augusztus 28.

Veri a drogériás termékeket, de akkora csodaszernek azért nem tartom, hogy megérjen 6500 forintot. 4 csillagot adok, mert tényleg nagyon jó, az ára miatt csak akkor venném újra, ha milliomos lennék. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

laracroft

2017. április 24.

Az árának megfelelően klasszisokkal jobb a "sima" drogériás termékeknél. Igaz nem túl gazdaságos, mert az én hajammal csak akkor tesz csodát, ha nem sajnálom a mennyiséget és hagyom hatni 2-3 percig. A hatásáért viszont megéri, a hajam fényes, erős, egészséges és hihetetlenül sima tapintású lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

GSz

2017. március 9.

Na, ennél jobb kondicionálóval nem találkoztam!!!! Ezelőtt Kerastase disciplinet használtam attól nagyon elnehezült a hajam, egyáltalán nem voltam elégedett. Nagy levegőt vettem és ezt + a samponját is megvettem, és nagyon nem bántam meg, gyönyörű fénye van a hajamnak tőle, ez idáig semmitől sem, könnyed, és nagyon puha a végeredmény, és az illata is isteni!
Tuti befektetés festett, és vékony szálú hajra. Ja! És nem száll tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 9.

Tuti befektetés festett, és vékony szálú hajra. Ja! És nem száll tőle a hajam.

dido88

2015. július 20.

Nagyon széppé varázsolja a hajamat, kellemes tapintású lesz hajmosás után!
Az illata napokig kitart!
Szeretem, újravásárolnám!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Nagyon széppé varázsolja a hajamat, kellemes tapintású lesz hajmosás után!
Az illata napokig kitart!
Szeretem, újravásárolnám!:-)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Milk Protein

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.