Kevin Murphy

Ár:   7199 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 6.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Egy száraz finishing spray, mely segítségével a haj könnyen alakítható és formázható, anélkül, hogy elvesztené tartását. Tápióka keményítőt, virginiai cédrusfa kivonatot és pacsuli olajat tartalmaz. Minden hajtípusra alkalmazható. Jól rázd fel, majd száraz hajon alkalmazd. Fújd a hajtőre,fésüld át a hajat és élvezd az eredményt.

laracroft

2018. november 16.

Én teljesen értetlenül állok a termék előtt. A nagyon finom illatától eltekintve semmi hasznát nem látom. Bár az meg túl erős, elnyomja a parfümöt is. Valamelyik hazai celebünk írta az instagramján, hogy mennyire szereti, mert egyszerre száraz sampon és finishing spray... Száraz samponként egyáltalán nem működik, az éppen csak egy kis frissítésre szoruló hajtövemet még zsírosabbnak mutatta, közben van egy ragacsos poros érzése is, frissíteni se frissít. Tartást se sokat ad, legalábbis nekem nem. Olyan, mint egy poros állagú, rendkívül gyenge hajlakk. Mondjuk a hajlakkokra jellemző tapasztása az nincs, szóval annak még elmehet, majd update-elek, hátha találok benne valami hasznot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

JJJ

2017. december 11.

Sajnos konnyen lelapul a hajam, mivel sok van es hosszu is, igy szaraz-kiegyenesitett hajtore szoktam fujni. Kicsit nehez volt megtanulni a technikat nekem, de a Semmi Gubanc Fodraszmuhelyben tobbszor nagyon kedvesek es segitokeszek. Az eredmeny tartos, az edzes es a hosszu futas meg se art neki. Lelapulasra hajlamos hajra nagyon ajanlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.