Kevin Murphy

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Tengerparti textúráló

Rendetlen tengerparti frizura elkészítéséhez minden hajtípusból. Olajmentes textúráló szexi szörföző frizurához, ami dacol a gravitációval. Vigye fel nedves vagy száraz hajra, nyomkodja a hajba, és már indulhat is!

A története:

Ez a termék véletlenül készült el egy malaysiai tengerparton a Sports Illustrated fürdőruha különszáma részére készült fotózás alkalmával. A só, nap és homok elképzeléssel kísérleteztem, amitől mindenkinek a haja bámulatosan nézett ki. Aztán a tengerparton egy hullám összemosta a hajzselémet a sminkes szemhéjpúderével. A sós víz és a szemhéjpúder beszennyezte a hajformázó termékem, időnk azonban nem volt, így mindenhogyan fel kellett vinnem a terméket a modell hajára. Elképesztő módon a szemhéjpúdertől a hajzselém gyorsabban száradt, és pontosan azt az eredményt értem el, amire szükségem volt. Ezzel a termékkel a természet csodáiból merítettünk annak érdekében, hogy teljesen újat alkossunk a kozmetika terén. Később a laboratóriumban tengeri ásványi anyagokat (só helyett) és szemhéjpúdert (homok helyett) kevertünk össze egy gyorsan száradó anyaggal (a nap helyett). Az eredmény egy olyan termék, amely elhozza a „tengerpartot egy tégelyben”, és minden szükséges hozzátevőt tartalmaz a nagyszerű frizura megteremtéséhez. Ennek a terméknek a szépsége abban rejlik, hogy minden hajtípust átalakít.

• Szexi tengerparti kinézetet kölcsönöz
  • Kiemeli a göndör fürtöket
  • Parabénmentes
  • Erős tartást adó volumennövelő
  • Pillanatok alatt hat
  • Erős tartást ad a hajnak
  • Minden hajtípusra

kakaokutya

2020. május 14.

Nem tudom hogy csinálja, de tényleg olyan szexi és természetes hullámokat kölcsönöz, mintha az óceánparti szörfözésből jöttem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Andesz

2017. november 5.

Sokáig gondolkoztam rajta,mert nagyon drága.....de nekem még semmi nem csinált ilyen szép és tartós hullámokat a természetesen hullámos hajamba.Ezer félét kipróbáltam már,volt amit pár óra múlva kidobott a hajam,volt,aminek a szagát nem bírtam elviselni-nekem nagyon fontos az illat.Ápolja is a hajam,igaz én a márka olaját is használom,amit szintén imádok.
Ja,és kevés kell belőle,nagyon sokáig ki fog tartani,tehát ha azt nézzük,mennyi mindent összevásároltam már-az ára sem sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

vasilissa

2016. június 13.

imádom! finom az illata, szépen formáz, tartós ....mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

imádom! finom az illata, szépen formáz, tartós ....mi kell még?

dido88

2015. augusztus 24.

Nyárra vettem egy kis kiszerelésűt, nagyon megszerettem!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Nyárra vettem egy kis kiszerelésűt, nagyon megszerettem!:-)

rockroka

2015. április 18.

Nagyon bevált, csodákat képes tenni a mérsékelten göndör hajammal. Jobban bevált, mint pl. a L'oreal bármely göndörítő habja, mert azoktól eléggé összeállt a hajam, elvesztette a természetes hatását. Ennek isteni az illata, és elősegíti a hajam göndörödését. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.