Kevin Murphy

Ár:   1499 Ft és 6499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   40 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nina5595, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1499 Ft és 6499 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 250 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Szulfát és parabén mentes kisimító és hidratáló balzsam normál és száraz hajra. Nehezen helyreállítható, természetesen száraz, vagy nagyon száraz éghajlaton élő hajra ajánlott. Haj-elrejtőként érdemes rá gondolni, hiszen palástolja a károsodást. Táplálja a száraz hajat, és felismerhetetlenné teszi a töredezett hajvégeket. Ez a formula tele van antioxidánsokkal is, ami a hajnak egészséges ragyogást ad, és megakadályozza, hogy a haj még több nedvességet veszítsen. Az új technológia lehetővé teszi számunkra, hogy ugyanazokat az összetevőket használjuk, amelyeket csúcsminőségű arckrémekben alkalmaznak a finom vonalak és ráncok csökkentésére. Ragyogást adó mikro algákat és kakadu szilvát tartalmaz, amely fenntartja az egészséges és fényes hajhoz szükséges kollagén és elasztin szintet. A ligetszépe olaj azonnali hidratáló hatású, könnyen fésülhetővé, hidratálttá és fényessé teszi a hajat.

Fruzsika941210

2019. augusztus 25.

Megtaláltam a tökéletes haj balzsamot :) mindent be vált amit ígért és igenis megeri az arat általában torolkozo száraz hajam be fonom ,hogy ne kelljen se szárítani se vasalni és reggelre csoda szép fényes ragyogó csillogó hullámokkal ébredek :) a fodrászom is megjegyezte milyen gyönyörű lett a hajam :) ! Régen sokat szokitettem ,így elhatároztam ,hogy le novesztem amíg szőke van a végében addig a vége mindig száraz volt akármilyen drága termékkel mostam csak aznapra volt puha viszont mióta ismerem ezt a termeket mindig alom szép a hajam az illata meg maga a tökély a párom örökké szagolgatja a hajam nekem igazi luxus termek mintha fodrásztol jottem volna :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

hencyta

2018. november 29.

Nem volt rossz, de különös hatást nem éreztem, kategóriáján belül bármilyen más termék tudja ugyanezt. Az illata nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

netcicus01

2018. március 26.

Számomra ez borzalmas! Kis kiszerelést vettem, mivel elég drága, így meg akartam győződni róla, hogy valóban kompatibilis-e a hajammal. Az egy dolog, hogy 40 ml (utazó méret) 1700 Ft, de egy drogériában negyed ennyiért teljes kiszerelésű balzsamot hamarabb megvennék és hatásosabb. Büdös pacsuli szaga van, szálkás és fénytelen lett a hajam tőle, arról nem is beszélve, hogy hamarabb zsírosodott, holott a hajtövemre nem kentem. Számomra ez felesleges pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

rinike

2017. december 9.

Legcsodálatosabb termék a vilagon! Picit drága de kevés kell belőle szóval sokáig kitart! Samponnal együtt használom es igy tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

spotted0502

2015. május 31.

Nem győzött meg eléggé, túl drága, ahhoz képest semmi extra. Selymes lesz a haj, de hamar bezsírosodik, egy jóval olcsóbb balzsam is hozza ezt az eredmény. Dicsérendő, hogy csak természetes anyagokból készült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

e.m.e.s.e

2015. január 15.

A mini kiszerelés után megvettem belőle a teljes, 250 ml-es kiszerelést, aminek most érek a végére.
A Hydrate Me Wash-sal működik, az Angel Wash-sal és a Davines samponommal viszont kevésbé.
Közel 6.000 Ft-ért hosszú távon is nagyon le kellett volna nyűgöznie ahhoz, hogy a jövőben újravásároljam. Így viszont ez nem valószínű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

JJJ

2014. október 1.

Sziasztok!

Pár hónapja kezdtem el használni Kevin Murphy Hydrate.Me samponját és balzsamját, amit még a Semmi Gubanc Fodrászműhelyben ajánlottak nekem. Először az illata fogott meg, elképesztően tiszta citrusos illata van. Korábban nagyon száraz volt a hajvégem, az egész hajam pedig fénytelen volt, lelapuló. Amikor először festettük Kevin Murphyvel a hajam és ezzel a samponnal lett kimosva, teljesen el voltam ájulva, annyira más volt az egész texturája. Teljesen újjá varázsolódott a hajam!! Fényes, gyorsabban is nő és egyszerűen egészséges. Azóta is ezt használom és a fodrászom szerint is nagyon sokat változott a hajam minősége.
Többször volt olyan problémám, az éjszakába nyúló munka miatt, hogy amikor éjjel hazaesem nincs időm és kedvem sem hajat mosni, majd azt beszárítani. Tudni kell rólam, hogy mell alá érő hajam van, tömegre nagyon sok, viszont vékonyszálú. Egyszer kísérleteztem, mégis mennyit bír ki a hajam ezzel a samponnal zsírosodás nélkül. Korábban 3 naponta mostam hajat különböző 'olcsó' drogériás samponokkal, ha Kevin Murphyről van szó, akkor 5 nap után van erre szükség.
Az illata pedig elképesztően tartós.
Összesítve nagyon imádom, a sampont és a balzsamot is, szerencsére könnyű is beszerezni. Nagyon elégedett vagyok! Bátran ajánlom mindenkinek!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Sziasztok!

Az illata pedig elképesztően tartós.

Nina5595

2013. október 30.

Jól kiegészíti az azonos nevű sampont, én együtt használom őket. Szuper puha lett tőle a hajam (ami az állandó festés, vasalás következményeként száraz és szálkás volt) és nagyon fincsi az illata. Az ára kicsit borsos, de abszolút megéri, nekem sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Algae Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycerin, Phospholipids, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Cholecalciferol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Biotin, Pyridoxine HCL

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Algae Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Panthenol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Silicone Quaternium-18
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Trideceth-6
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Stearalkonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Trideceth-6
Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Limonene, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Stearalkonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology