Kevin Murphy

Ár:   1499 Ft és 6499 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   40 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nina5595, Módosítva: 2019. március 3.

Ár:   1499 Ft és 6499 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 250 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Szulfát és parabén mentes szuper lágyító és hidratáló sampon normál és száraz hajra

Nehezen helyreállítható, természetesen száraz, vagy nagyon száraz éghajlaton élő hajra. Haj-elrejtőként érdemes rá gondolni, hiszen palástolja a károsodást. Táplálja a száraz hajat, és felismerhetetlenné teszi a töredezett hajvégeket. Ez a formula tele van antioxidánsokkal is, ami a hajnak egészséges ragyogást ad, és megakadályozza, hogy a haj még több nedvességet veszítsen. Az új technológia lehetővé teszi számunkra, hogy ugyanazokat az összetevőket használjuk, amelyeket csúcsminőségű arckrémekben alkalmaznak a finom vonalak és ráncok csökkentésére. Felvittük a hajra, és azt tapasztaltuk, hogy ragyogó pajzsot ad a hajnak, elrejti a károsodás jeleit, és simábbá teszi a kutikulát.

Fruzsika941210

2019. augusztus 25.

Számomra csodaszer két hónapja használom azóta csak bókokat kapok a hajamra :) a párom imádja az illatát nagyon tetszenek az osszetevoi is :) teljesen megvagyok vele elégedve balzsamaval és a maszkkal maga a tökéletesség :) !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

felho

2019. május 21.

csak most ismerkedtem meg a Kevin Murphy termékekkel. A hajam közepesen vékönyszálú, egyenes, alul kicsit száraz, hajtőnél zsírosodásra hajlamos. A fodrászom a hydrate me kollekciót ajánlotta. Imádom! gyönyörű, puha hajat varázsol, nem zsírosít. Nagyon nagyon NAGYON megéri az árát.

Update: most már több, mint 2 hónapja használom. Még mindig szuper táplált és selymes lesz tőle a hajam, viszont egy kicsit lapítja a hajat és elnehezíti. Elkezdtem a balacing washt használni mellette, mert szeintem kizárólag a hydrate.me használata túl sok a hajnak rendszeres mosásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Gabika21

2019. március 22.

3 éve csak Kevin Murphy termékeket használok, nagyon száraz töredező hajamra. Nekem fontosak a természetes összetevők is. Ez a sampon az aktuális kedvenc. Puha, már majdnem selymes lesz tőle a hajam. Csodát nyilván nem tesz de sokkal szebb a hajam tőle. Nekem megéri az árát mert nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

rinike

2017. december 9.

Nekem nem zsírosít sőt! Imádom balzsammal együtt tökéletes 😊 Nekem is tartós hajegyenesítés után ajánlották és nagyon bejött soha nem cserélném le

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

rekus89

2015. február 24.

Egyszer elmentem kíváncsiságból egy brasil cacau-s hajregenerálásra/egyenesítésre, a szalon neve lényegtelen, nem szeretném lehúzni a kritikámmal. :) Magával a kezeléssel nem is volt gondom, azon kívül, hogy rendesen lelapul a haj, az egyébként nem kevés hajamból egy vékony lófaroknyi lesz, mindezt csillió pénzért. Azt mondta a fodrász, hogy ne mossak gyümölcsös samponnal hajat, és a szárítás annyiból fog állni, hogy egyszer végighúzom az ujjaimat a hajamon, és egyenes marad és fényes. Követtem is az utasításokat, és lám, az egyébként kicsit hullámos (nem göndör!) hajamban megjelentek a hullámok, még egyszer mondom, az első hajmosás után. :)) Visszamentem hozzájuk, hogy valami nem stimmel a kezeléssel. Nagyon segítőkészek voltak, megmosták a hajam, megszárították, és szög egyenes lett. A srác szerint az lehetett a gond, hogy nem Kevin Murphy samponnal mostam hajat (:D). Jó, megvettem, meg a balzsamot is, ismét jól járt a pénztárcám. ;) Mondanom sem kell, nem tett csodát, de őszintén szólva, nem is vártam. A fésű+szárítás megoldotta a dolgot. Maga a sampon se nem jó, se nem rossz az én normál, kicsit talán szárazabb hajamra. Az illata tök jó, az összetevői annál inkább. A balzsamjával együtt többre képes, de ennyi pénzért absz. nem éri meg, legalábbis nekem nem jött be. Valószínű a nevet kell ezeknél a KM termékeknél megfizetni, mert a hatásuk egyenlő a drogériákban kapható átlag és olcsó samponokéval. Sorry, KM! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

e.m.e.s.e

2015. január 12.

Ez volt az első Kevin Murphy sampon, amit kipróbáltam. Szulfátmentessége ellenére jól habzik, sűrű, ezáltal kevés is elég belőle.
Nevéhez híven valóban jól hidratált, puha hajat eredményez. A hozzá tartozó balzsammal jól kiegészítik egymást (az Angel Wash-sal párosítva már kevésbé működik a balzsam).
Tapasztalataim alapján azonban csak alkalmi használatra ajánlom. Vékonyszálú hajam esetében nagyon lerövidíti a két hajmosás közötti időt, zsírosít. Emellett pedig az Angel Washnál jelentkező allergiás reakció itt is jelentkezett, ha egymás után többször mostam meg ezzel a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

JJJ

2014. október 1.

Sziasztok!

Pár hónapja kezdtem el használni Kevin Murphy Hydrate.Me samponját és balzsamját, amit még a Semmi Gubanc Fodrászműhelyben ajánlottak nekem. Először az illata fogott meg, elképesztően tiszta citrusos illata van. Korábban nagyon száraz volt a hajvégem, az egész hajam pedig fénytelen volt, lelapuló. Amikor először festettük Kevin Murphyvel a hajam és ezzel a samponnal lett kimosva, teljesen el voltam ájulva, annyira más volt az egész texturája. Teljesen újjá varázsolódott a hajam!! Fényes, gyorsabban is nő és egyszerűen egészséges. Azóta is ezt használom és a fodrászom szerint is nagyon sokat változott a hajam minősége.
Többször volt olyan problémám, az éjszakába nyúló munka miatt, hogy amikor éjjel hazaesem nincs időm és kedvem sem hajat mosni, majd azt beszárítani. Tudni kell rólam, hogy mell alá érő hajam van, tömegre nagyon sok, viszont vékonyszálú. Egyszer kísérleteztem, mégis mennyit bír ki a hajam ezzel a samponnal zsírosodás nélkül. Korábban 3 naponta mostam hajat különböző 'olcsó' drogériás samponokkal, ha Kevin Murphyről van szó, akkor 5 nap után van erre szükség.
Az illata pedig elképesztően tartós.
Összesítve nagyon imádom, a sampont és a balzsamot is, szerencsére könnyű is beszerezni. Nagyon elégedett vagyok! Bátran ajánlom mindenkinek!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Sziasztok!

Az illata pedig elképesztően tartós.

szueszti

2014. július 10.

Minden márkánál vannak ütősebb és gyengébb termékek. Ebből a samponból kevés kell, nagyon jól habzik. Nem gubancolja a hajamat, szárítás után pedig fényes és puha tapintású a hajam. Kb. ennyi amit le lehet róla írni. Tipikusan az a történet, hogy szép csomagolás, jó marketing, nem rossz összetevők, de ennyi pénzért nem fogom újravenni, mert ha mindezt nem tudjuk és csak a kezünkbe adják tesztelésre semmi különöset sem tapasztalunk, schauma-tól és pantene-től is volt már ilyen a hajam.Viszont a Born Again 5 csillagos!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

infinite01@freemail.hu

2014. április 29.

ÁLLATKÍSÉRLET MENTES!!!!! :))))))))))))))

Tényleg puhább fényesebb és selymes lesz tőle a hajam. Az illata nem rossz, bár volt már jobb is, de mindegy, mert hamar el is illan.
Elsőnek úgy próbáltam, hogy hajmosás előtt bepakoltam olajokkal, és csodák csodájára nem kellett mosás után balzsamoznom, teljesen puha volt és nem a szokásos száraz sprőd textúrájú a hajam. (Ilyen még soha nem történt) Tehát úgy tűnik hidratál is.
Elég jó sűrű a sampon, ráadásul kevesebb is elég belőle mint az átlag drogériás samponokból. (bár ezt nehéz megszokni ezért mindig többet sikerül nyomnom a kezembe).
Egy hónapos használat után még a hajvégem sem töredezett ( akkor volt vágva). Végülis eddig minden óhajomnak megfelelt, úgyhogy megkapja az 5öst.

Update: úgy vettem észre, mintha egy kicsit hosszabbítaná a két hajvágás közötti időt, később töredezik meg a hajvégem. Viszont sajnos gyakoribbá váltak a hajmosásaim. (heti 2 helyett heti 3), ezért vonom le a csillagot.
Update2: a kezembe akadt a baleA koffeines samponom és elámultam hogy mennyivel fényesebb lett tőle a hajam mint ettől. Még ha ettől puha és selymes is. de sajnos közel sem csodaszer.
Valószínű megpróbálok egy másik cruelty free termékcsaládot, a paul mitchellt...ű
Update 3: nem tudom, hogy fogom elhasználni ezt a sampont a mosás után másnap már viszket tőle a fejbőröm és korpásodik. Vagy allergiás vagyok rá, vagy nagyon gáz a sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

ÁLLATKÍSÉRLET MENTES!!!!! :))))))))))))))

Nina5595

2013. október 30.

A sok festéstől száraz és töredezett volt a hajam, de amióta ezt használom újra puha és selymes. :) Imádom az illatát is, bár másnap már nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Algae Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Propanediol, Phospholipids, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Cholecalciferol, Tocopherol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Biotin, Pyridoxine HCL

Emolliensek: Glycol Distearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Algae Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Silicone Quaternium-18, Panthenol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Emulgeálószerek: Cocamide MEA, Glycol Distearate, Cetrimonium Chloride, Trideceth-6, Trideceth-12
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Sodium Cocoyl Isethionate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamide MEA, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cetrimonium Chloride, Trideceth-6, Trideceth-12
Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Limonene, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0