Khadi

Ár:   4515 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2016. december 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

A haj növekedésének serkentésére

Csökkenti a hajhullást, támogatja a hajnövekedést, erősíti a hajat

Tiszta, ayurvédikus receptúra Indiából

A különleges hatóanyagok és gyógynövények kombinációja megakadályozza a túlzott és a korai hajvesztést. A palash, indrayan és rozmaring serkentik a haj növekedését, a bala erősíti a hajhagymákat, a görögszéna pedig meggátolja a korpásodást. A sárgarépaolaj védelmezi a hajat, az E-vitamin és a ratanjyot egészségesen tartja a fejbőrt, az amla, brahmi, bhringaraj pedig csillapítja a gyulladásos tüneteket.  A szezám-, kókusz- és ricinusolaj táplálják és puhává varázsolják a hajat, és megelőzik a hajvégek töredezését.

Audry1

2019. szeptember 12.

Nekem az illata nem a legnagyobb kedvencem, de ennek ellenére úgy érzem sokat javított a nagyon szétroncsolt, festett, töredezett hajamon! Rettentő sokáig elég és könnyű kimosni is. Heti egyszer mosok már hajat, de előtte 1-3 órán át hagyom hatni, miután törölközőbe csavartam a hajam és picit rá is hajszárítóztam, hogy melegebben tartsa. Én szedek vitaminokat is mellé, így nem tudom, hogy ez hatott-e annyit vagy sem, mindenesetre megelőlegezem az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

BlindedByLipstick

2019. június 4.

Imádom a fűszeres illatát, kár, hogy hajmosás után már nem érződik (a Khadi mandulafüves samponját használom). Nekem csökkentette a hajhullást, dúsabb hatású a hajam a használata után, könnyebben kezelhető, nem gubancolódik akkor sem, ha kiengedve hagyom. Hetente 2-3 alkalommal használom, 30-45 percre, zuhanysapkával. A pipettája kicsit idegesítő, de egy idő után megszokja az ember. Nekem megéri az árát, mivel 15-20 csepp bőven elég egy használatra, így sokáig fog tartani, amíg elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Fenne

2019. április 29.

Az illatával nincs bajom, viszont ez a pippettás megoldás borzalmas, valószínűleg én is átöntöm majd másba, mert így rengeteget pazarlok a váll fölé érő hajamra, és nem is tudom jól beledörzsölni a fejbőrömbe. a növesztő hatásáról még nem tudok nyilatkozni mert kb. 5x használtam, viszont a hajam végével eddig nem tett csodát, hiába hagyom rajta egész éjszaka,Lemosni nekem kicsit nehéz a khadis rózsás samponnal, kb 3x kell átmosnom.A dm-es vitamint is szedem hellyel-közzel és nem tudom, hogy minek köszönhető, de a hajhullásom tényleg csökkent, szerintem ehhez van köze az olajnak. Majd még updatelek, hátha jobban beválik, ha már úgy dícsérték.

Update:Töretlenül használom azóta is, kb. 2 hét alatt 3x szoktam felkenni, nem nő sajnos jobban tőle a hajam. De a hajhullás még mindig nem jött vissza!
Kb. egy hete vettem ricinusolajat és felöntöttem vele,mert a ricinus nekem túl tömény magában, ez az olaj meg kicsit drága volt ahhoz,hogy ilyen gyorsan elfogyjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

tonic

2019. április 22.

Tetszenek az összetevői,amiket mind hajra ajánlanak. Engem nem zavar a gyógynövényes illat sem,használ is,bár gyakrabban kellene felkennem,és nem rendszertelenül,de hát az már az én hibám.
Hajmosás előtt masszírozom fejbőrbe,majd lemosom kb egy óra múlva. Remélem még javít a dússágon,egyelőre babahajak vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 22.

Bellita

2019. január 28.

Ez a hajolaj konkrétan ugyanolyan szinten begubancolta a hajam mint az egyik khadi sampon (piros flakonos amlás). Nem merem többet kipróbálni mert sajnos nagyon durván kócos lett a hajam tőle. Pedig már évek óta természetes összetevőjű samponokat használok + hennát. Azért jó, hogy másnak legalább használt és pozitív az eredmény. Ezek szerint ez nem az én termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Lotteszka

2018. november 29.

Szívgyógyszer mellékhatásaként a hajam eszeveszettül hullott, állandóan összefogtam vendégségben remélve, hogy akkor nem kell takarítani utánam... Borzalmas volt, kb. hajösvényt hagytam magam után mindenhol. Azután rátaláltam erre a csodaszerre. Kevesebb mint fél év alatt visszaállt a hajhullás normális mértékűre, és azóta is rendben van a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Melcsi922

2018. július 5.

Ha lehetne 10 csillagot adnék neki. Ez egy csoda! Derékig ér a hajam, száraz,olykor nehezen kezelhető. Ezt az olajat viszont imádja, selymes, fényes, rugalmas lett tőle a hajam. Az Amlás samponjával együtt csoda. Soha semmi mást nem vagyok hajlandó a hajamra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Macska27

2018. július 1.

Minden hajmosás után 3 cseppet a még nedves hajvégeimbe simítok és úgy szárítom meg a hajam, szóval nekem hajvégápolóként is bevált.
Heti egyszer a fejbőrömbe és az egész hajamba masszírozok kb 20-25 cseppet. Időtől függően fél/egy óráig/egész éjjel hagyom a hajamon, rá meleg sapkát húzok.
Az illata számomra kellemes fűszeres, hajszárítás után egyáltalán nem érezhető.
Februárban vásároltam meg és kb az üveg 1/3 fogyott el.
Használata után a hajam puha és csillogó.
Hajhullásra viszont nekem nem vált be!!! :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Az illata számomra kellemes fűszeres, hajszárítás után egyáltalán nem érezhető.
Februárban vásároltam meg és kb az üveg 1/3 fogyott el.
Használata után a hajam puha és csillogó.
Hajhullásra viszont nekem nem vált be!!! :-(

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Curly girl method miatt kezdtem el használni. Kicsit féltem tőle, hogy nehéz lesz kimosni, de szerencsére nem az. Éjszakára hagyom a hajamon hajmosás előtt, így kicsit érezhető a hatása, viszont mosás után nehezen tudom csak használni, mert nehéz egyenletesen eloszlatni a göndör hajamon úgy, hogy ne legyen zsíros az összhatás. Jobb lenne spray kiszerelésben. A hosszú hajon nagyon gyorsan elfogy, így árban húzós picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

anikoklmn

2018. május 28.

imádom, szeretem az illatát, hajmosás előtt masszírozom a fejbőrbe és a hajvégekre. dunsztban tartom kb. fél órát. mérséklődött a hajhullás, még gyorsabban nő, semmiféle irritációt nem okozott a zsírosodásra hajlamos hajamnál. újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

A görögszéna magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és illatanyag. Paula Begoun szerint magas coumarin tartalma miatt az összetevő magas koncentrációban allergizálhatja a bőrt.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.