Khadi

Ár:   4515 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 4 100 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2016. december 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 4 100 Ft

A haj növekedésének serkentésére

Csökkenti a hajhullást, támogatja a hajnövekedést, erősíti a hajat

Tiszta, ayurvédikus receptúra Indiából

A különleges hatóanyagok és gyógynövények kombinációja megakadályozza a túlzott és a korai hajvesztést. A palash, indrayan és rozmaring serkentik a haj növekedését, a bala erősíti a hajhagymákat, a görögszéna pedig meggátolja a korpásodást. A sárgarépaolaj védelmezi a hajat, az E-vitamin és a ratanjyot egészségesen tartja a fejbőrt, az amla, brahmi, bhringaraj pedig csillapítja a gyulladásos tüneteket.  A szezám-, kókusz- és ricinusolaj táplálják és puhává varázsolják a hajat, és megelőzik a hajvégek töredezését.

Ár: 4 100 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Lilulilu

2021. november 24.

Kb egy éve volt egy kisebb élet/lelki krízisem és elkezdett hullani a hajam. Próbáltam szinte az összes hajtonikot amit kapni lehetett és azon kívül hogy nem is nagyon váltak be, vagy hosszútávon nem tudtam volna megvenni őket mert iszonyat drágák voltak vagy egyszerűen nem tettek jót a fejbőrömnek.
De ez vmi csodaszer! Alig használtam kétszer amikor elkezdtem észre venni hogy kevesebb haj marad a fésűben és azóta egyre csak javul a helyzet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 24.

Mira84

2021. március 15.

A Khadi hennáját használom, amikor is érdemes a hennázás után kb 2 nappal a márka egyik hajolaját is feltenni. Egy festés alkalmával, volt egy fura zöldes árnyalata a hajamnak.. de ez az olaj teljesen rendezte a problémát.
Régóta szemeztem már vele, csak a sóher oldalam erősen tiltakozott. Örülök, hogy aztán megvettem, sokáig elég és ilyen olyan kedvezményt azért találni hozzá :)
A hajhullást teljesen nem szüntette meg, de adok neki még időt erre, mert nagyon sok azt új babahajam és folyamatosan úgy látom, hogy egyre szebb, dúsabb és kezelhetőbb. A fejbőr viszketését is rendezte nekem, előtte már babasampon kellett, hogy ne vakarjam szét. Hetente egyszer használom, olyan napokon amikor tudom, hogy már nem teszem ki a lábamat aznap a lakásból. Valamikor délután kenem fel, főleg a fejbőrre, a hajvégekre, aztán jól átmasszírozom, feltekerem. Nekem egész éjjelre a hajban marad, reggel szoktam csak megmosni. Nem érzékeltem, hogy nehezen jönne ki, nem kell többet samponoznom. Az illata teljesen tűrhető számomra. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.

anneshirley

2020. július 31.

Semmilyen ésszerű erőfeszítéssel nem sikerült rendesen kimosnom a hajamból, egyszerűen beleragadt, összezsírozta-gubancolta (pedig normál esetben is kétszer samponozok, de itt inkább négyszer-ötször kellett). Kár érte, mert látom, sokaknak bevált, és értékes összetevőket raktak bele. Az illata erősen gyógynövényes. Mivel az említett probléma okán csak néhányszor tudtam kipróbálni, ezért az esetleges vitalizáló hatásáról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

szandika0201

2020. június 23.

Kb fél éve használom, de csak 2 hete jöttem rá, hogy az arany kupakot le lehet venni, és ott van a kinyomó pipetta :D na mindegy. Az illata engem nem zavar, hisz gyógynövényes. Szépen karban tartja a fenékig érő; néha hennával festett hajam. Sok sok kis babahajam lett tőle. Ár-érték arányban is rendben van, rengeteg van benne és még több mint a 3/4-e megvan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Audry1

2019. szeptember 12.

Nekem az illata nem a legnagyobb kedvencem, de ennek ellenére úgy érzem sokat javított a nagyon szétroncsolt, festett, töredezett hajamon! Rettentő sokáig elég és könnyű kimosni is. Heti egyszer mosok már hajat, de előtte 1-3 órán át hagyom hatni, miután törölközőbe csavartam a hajam és picit rá is hajszárítóztam, hogy melegebben tartsa. Én szedek vitaminokat is mellé, így nem tudom, hogy ez hatott-e annyit vagy sem, mindenesetre megelőlegezem az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

BlindedByLipstick

2019. június 4.

Imádom a fűszeres illatát, kár, hogy hajmosás után már nem érződik (a Khadi mandulafüves samponját használom). Nekem csökkentette a hajhullást, dúsabb hatású a hajam a használata után, könnyebben kezelhető, nem gubancolódik akkor sem, ha kiengedve hagyom. Hetente 2-3 alkalommal használom, 30-45 percre, zuhanysapkával. A pipettája kicsit idegesítő, de egy idő után megszokja az ember. Nekem megéri az árát, mivel 15-20 csepp bőven elég egy használatra, így sokáig fog tartani, amíg elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Fenne

2019. április 29.

Az illatával nincs bajom, viszont ez a pippettás megoldás borzalmas, valószínűleg én is átöntöm majd másba, mert így rengeteget pazarlok a váll fölé érő hajamra, és nem is tudom jól beledörzsölni a fejbőrömbe. a növesztő hatásáról még nem tudok nyilatkozni mert kb. 5x használtam, viszont a hajam végével eddig nem tett csodát, hiába hagyom rajta egész éjszaka,Lemosni nekem kicsit nehéz a khadis rózsás samponnal, kb 3x kell átmosnom.A dm-es vitamint is szedem hellyel-közzel és nem tudom, hogy minek köszönhető, de a hajhullásom tényleg csökkent, szerintem ehhez van köze az olajnak. Majd még updatelek, hátha jobban beválik, ha már úgy dícsérték.

Update:Töretlenül használom azóta is, kb. 2 hét alatt 3x szoktam felkenni, nem nő sajnos jobban tőle a hajam. De a hajhullás még mindig nem jött vissza!
Kb. egy hete vettem ricinusolajat és felöntöttem vele,mert a ricinus nekem túl tömény magában, ez az olaj meg kicsit drága volt ahhoz,hogy ilyen gyorsan elfogyjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

tonic

2019. április 22.

Tetszenek az összetevői,amiket mind hajra ajánlanak. Engem nem zavar a gyógynövényes illat sem,használ is,bár gyakrabban kellene felkennem,és nem rendszertelenül,de hát az már az én hibám.
Hajmosás előtt masszírozom fejbőrbe,majd lemosom kb egy óra múlva. Remélem még javít a dússágon,egyelőre babahajak vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 22.

Bellita

2019. január 28.

Ez a hajolaj konkrétan ugyanolyan szinten begubancolta a hajam mint az egyik khadi sampon (piros flakonos amlás). Nem merem többet kipróbálni mert sajnos nagyon durván kócos lett a hajam tőle. Pedig már évek óta természetes összetevőjű samponokat használok + hennát. Azért jó, hogy másnak legalább használt és pozitív az eredmény. Ezek szerint ez nem az én termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Lotteszka

2018. november 29.

Szívgyógyszer mellékhatásaként a hajam eszeveszettül hullott, állandóan összefogtam vendégségben remélve, hogy akkor nem kell takarítani utánam... Borzalmas volt, kb. hajösvényt hagytam magam után mindenhol. Azután rátaláltam erre a csodaszerre. Kevesebb mint fél év alatt visszaállt a hajhullás normális mértékűre, és azóta is rendben van a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Antioxidánsok: Tocopherol

A görögszéna magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és illatanyag. Paula Begoun szerint magas coumarin tartalma miatt az összetevő magas koncentrációban allergizálhatja a bőrt.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.