Kia-Charlotta

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hollieme, Módosítva: 2020. december 2.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Természetes körömlakklemosó tápláló bio jojoba- és avokádó olajjal, melyek erőssé és egészségessé teszik a körmöket. Az eukaliptusz és a citromfű kellemes illatával ez a lemosó nem csak hatékonyan távolítja el a körömlakkot, de használata után a kezeknek is finom illata lesz.

Aceton- és alkoholmentes

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Citromcirkol olaj. A citromfűélék családjába tartozik, gombaölő és baktériumölő hatású olaját vízgőz desztillációval nyerik ki. A kozmetikumokban maszkolásra (kellemetlen illatok elfedésére) is használatos.