Kiehl's

Ár:   6000 Ft és 9000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pindur, Módosítva: 2013. április 24.

Ár:   6000 Ft és 9000 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Samponok

Kiehl's Amino Acid Shampoo utazó méret 65 ml.
Ár: 65 ml-es utazó kiszerelés, 750 Ft , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Postázással előreutalás után (ár + postaköltség); illetve személyes átvétellel Budapest XIII. kerületében (részletek a leírásban).

domanybeatrix

2020. február 13.

Ezért az árért sokkal jobb samponok vannak.
Egy minim volt, gyorsan el is fogyott szerencsére. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Ezért az árért sokkal jobb samponok vannak.
Egy minim volt, gyorsan el is fogyott szerencsére. :)

galivali

2019. november 21.

Az elején nagyon szerettem. Puha, fényes lett a hajam tőle. A balzsammal együtt használtam így nem szárította a hajam. Kb egy hónap használat után nagyon száraz lett a fejbőröm, ami szerencsére sampon váltás után hamar megoldódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Lulufej

2019. augusztus 10.

Köszi, de nem köszi... Mini méretben van meg, nem lenne rossz sampon mert a gyorsan zsírosodó hajamat az átlaghoz képest jól kordában tudta tartani. Viszont a második használat után azt vettem észre, hogy nem tisztította meg a hajam és a fejem tetején egy undi koszos csomót hagyott. Pedig elegendő sampont vittem fel a fejemre, 2-szer is... nem nagyon fordult elő még ilyen velem. Az árát látva végképp nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Sophia00

2019. június 27.

Elég jól habzik, az illata is nagyon kellemes. Szépen tisztítja a hajat, nem irritálja az érzékeny fejbőrt. Amiért viszont nem venném újra, az az hogy nagyon szárítja a hajam, és nehezen fésülhető lesz utána. Balzsammal együtt lehet jobb lenne a hatása, de engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

nine

2019. március 13.

Rettentő problémás a hajam és a fejbőröm is, ezért félve próbálok ki új dolgokat. Nos, rászántam magam erre a samponra, és pozitív csalódásról számolhatok be (kétszeri használat után).
Nem tolakodó az illata, de amit érzek belőle, az nagyon kellemes.
Igazán jól felhabzik, könnyű vele a hajmosás.
A kondícionálójával együtt használva nagyon kellemes állagú, esésű, tapintású lett a hajam, illetve egészséges fényt is kapott.
Egyelőre 4 csillag, mert picit drágának találom, de meglátom többszöri használat után, hogy megéri-e az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Nem tolakodó az illata, de amit érzek belőle, az nagyon kellemes.
Igazán jól felhabzik, könnyű vele a hajmosás.

SchmitterBettina

2019. január 23.

Bármelyik drogériás samponnál sem ér többet. Óriási lehúzás a számomra. Jól habzik, illata nem nagyon van. Ezért a pénzért vmi extrát is elvártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

Makk Zsuzsó

2019. január 14.

Amennyire kimagaslóak a márka hajbalzsamjai, annyira semmi különösek a samponjai, ráadásul irreálisan drága. Tisztít, jó az illata, de balzsam nélkül száraznak éreztem a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Momiji

2017. november 16.

Mintát kértem belőle az üzletben, hogy kipróbáljam. Mindamellett, hogy nagyon bunkó volt az eladó hölgy, legalább kaptam egy darab mintát. Ami nem habzott fel a hátközépig érő hajamon mert olyan kevés volt, de szerencsére volt még egy másik mintám régebbről így rendesen hajat tudtam vele mosni. Semmi extra, nem fogom ennyiért újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

NovakneViki

2017. május 25.

A joy napokon vásároltam és akkor kaptam két mintát ebből a samponból. Már első használatnál teljesen ledöbbentem, hogy mennyire ruganyos lett a hajam, akkor megfogadtam, hogy ha lehetőségem lesz rá, beszerzem a normál kiszerelést. Így a Kiehl's és a pixibox közös szépségnapján megvettem a 250 ml-es kiszerelést. A kis mintánál a kókusz illatot annyira nem éreztem, a nagy kiszerelésnél már éreztem, de szerencsére nem domináns. A sampon folyadéka rendkívül tiszta és átlátszó, úgy vettem észre, hogy sokkal jobban tisztít, mint bármely más sampon. És a használatával sikerült kitolnom a két hajmosás közti időt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

gothmarypoppins

2014. július 22.

Tajvanban a reptéren minden tranzitban lévőnek, aki zuhanyozni is akart ingyen adtak tisztasági csomagot (törölköző, mellé minta méretben: tusfürdő, testápoló, sampon, balzsam), így jutottam hozzá. A repülőn szétszáradt hajamat rendbe hozta, csodás illata van, könnyű kimosni. Ha kicsit több információ lenne az összetevőiről és olcsóbb lenne, tökéletes lenne, ha az a lenne ott nem lenne. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid

Forrás: ITT

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.