Kiehl's

Ár:   8500 Ft és 13 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   14 g és 28 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bbogci, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2018. október 2.

Ár:   8500 Ft és 13 000 Ft
Kiszerelés:   14 g és 28 g
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Krémes, hidratáló szemkörnyékápoló avokádó olajjal

• Finoman hidratálja az érzékeny szemkörnyéket
  • Rendkívül hatékony természetes összetevők biztosítják az érzékeny szem környékének hidratálását

Szemész és bőrgyógyász által tesztelt

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

doripille

2021. október 16.

Nagyon szeretem! :) *****
Imádom az állagát, és hogy játszani lehet vele hogy vastagon (éjszakára) vagy vékonyan (nappalra) viszem fel. Feltölt és egész napra kellemes érzést biztosít, reggel pedig segít kisimítani a szemkörnyéki területet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Nagyon szeretem! :) *****

Sunicole

2021. október 12.

TRND projekt keretein belül tudtam kipróbálni a terméket. Kicsit zsíros, nehéz bedolgozni a bőrbe. Viszont ettől függetlenül teszi a dolgát, érezhető a hatása. Puhább és frissebbnek érzem a bőrt a szemkörnyékemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 12.

Neira87

2021. október 12.

Először nagyon nehéznek éreztem a krémet, és nagyon szkeptikusan kezdtem el használni TRND Projektnek köszönhetően. De pár nap után totál meggyőzött. Sokkal puhább, teltebb a böröm a szemem körül a bőr. A mimikai ráncom nem lett kevesebb, de valahogy mégis üdébb a tekintetem. Nagyon jól hidratál. Estére többet teszek fel, reggel pedig épp csak egy-egy gombostű fejnyit. Tuti újra fogok belőle vásárolni ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

vicedli

2021. október 11.

Pár hete van lehetőségem tesztelni, összességében elégedett vagyok vele, bár nekem személy szerint az állaga túl nehéz. Így reggel nem, csak este használom. Kvázi szempakolás érzetet kelt elsőre, de nem sokkal a felvitel után már vizes állagúvá válik, és viszonylag gyorsan beszívódik. Rendszeres használat után láthatóan simább, hidratáltabb a szemkörnyék. Nekem az állaga miatt volt nehezebb megbarátkoznom vele, de feladatát maximálisan ellátja, így megér egy misét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

szabinakovacs1985

2021. október 3.

Hidratálásban kiváló, pár hetes használat után is már kisimultabb és szebb a szem környéke.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 3.

jubileum

2021. október 2.

2021. július 17.
A mintát használgatom szemkrém lévén jó sok alkalomra elég, ahhoz képest milyen pici tasak. Végtelen naptej rétegek, rájuk végtelen púderrétegek és a hőség eléggé feltolta az igényem valami jó zsíros nyugikrémre, mert alapvetően hiába zsíros a naptej, a púder miatt azt érzem folyamatosan száraz a bőröm, nekem most ez a testessége jól esik, hiába nem száraz a bőröm, úgy érzem éjszakára jó rá ez a kis pakolás szerű sűrűség. Aztán meglátom még, folytatom a tesztelést:D

2021. augusztus 30.
Már van 5 ml-s mintám és online rendeléshez is kértem mégegy mintát, de ebből szerintem vétel lesz, ha ezek elfogynak. Most azzal hírdetik, hogy véd a digitális szemfáradtság ellen, nost ezt nem tudom, de éjszakai munkához felkenem, és másnap nem látszik a kialvatlanság. AZ állaga emellett nagyon érdekes, ha nedves az ember keze, akkor csak gyurmázni tud vele, teljesen hidrofób, nem keveredik el nedvességgel, csak száraz bőrön lehet jól eloszlatni. Alaposan kitesztelem, annyira nem volt igényem sose a szemkörnyékápolókra, és sok helyről hallani is, hogy tulajdonképpen nem is szükségesek egy jó rutinba, de szerintem a szemkörnyékem igényli ezt a testes krémet, a teljes arcom viszont megfulladna tőle. Régebben is száraz bőrre való hidratálót vettem külön a szemem köré emiatt, csak az azért rendes arckrém volt, így ár érték arányban kellemesebb, de ez sajnos nagyon jó :D Leginkább arra, amire árulják, szóval nem retinol, ez hidratáltan tartja a szemkörnyéket, kellően feltölti, és megelőzi a kialvatlanság miatti karikásodást, ezt remekül tudja.

UPDATE
Hát még egy minta volt, mindig töltögettem a tasakokat a dlx mini tégelyébe de ma csak eljött a pillanat, vétel lett belőle, kis ajándékakcióra azért rárepülve, mert azért mégiscsak egy tizes, és mégiscsak egy hidratáló :D Nagyon megszerettem és sokszor tapasztaltam már hogy egy egy krém valahogy pár hét után már nem adja azt amit az elején, de ezzel nincs ilyen gond. Kőkemény éjszakázások várnak rám a következő hetekben munka miatt, szóval kemény tesztnek néz elébe, ha ezt is kiállja, akkor tényleg lecserélhetetlen darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

2021. július 17.

2021. augusztus 30.

UPDATE

Nixe

2021. szeptember 25.

Ettől a krémtől értettem meg, hogyan kell a tapogató mozdulatokat kivitelezni. :)))) Nagyon sűrű az állaga, nem az a gyorsan felkenem és futok típus. Először megijedtem, hogy fehéren ott ragyogott a szemem alatt, de pár tapogató mozdulat után szépen elterült, a bőröm is gyorsan beszívta, és szépen teszi a dolgát. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

degubaba

2021. szeptember 23.

Kb egy hete használom, mintàt kaptam tesztelésre. Nem nagyon hittem benne, de a felvitel után pár perccel “kinyitja” a tekintetet. Arcmasszírozóval dolgozom be a bőrbe, a szeles időben biztosan hasznos lesz a szemkörnyék kiszáradása ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

vattaidori

2021. szeptember 23.

Mintát kaptam belőle, rövidtávon azt mondom nagyon jó termék. Gyógyszer használata miatt száraz a bőröm és naponta kétszer kell hidratálni, különben húzódik, viszket. 2 másik kiehl's termékkel használom: a midnight recovery concentrate éjszakai olajjal és az ultra facial cream hidratáló krémmel.
Teszik a dolgukat, hidratált, puha bőrt kapok a használatukkal. Mind gyorsan beszívódik, nem hagynak ragacsos vagy nehéz érzetet. Igyekszem a természetes összetevőkkel rendelkező termékeket megvásárolni, ha tehetem. Egy időben nem foglalkoztam ezzel, azonban rá kellett jönnöm, hogy egyáltalán nem mindegy, mit használok. Ezeket a termékeket hosszú távon is tervezem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

pacsirszkyh

2021. augusztus 29.

Több mint fél éve használom és csúcsszuper! Az állaga eleinte nagyon furának tűnt, ügyelni kell arra, hogy nem kell túl sok belőle ès lehetőleg nedves kézzel tapogassuk a szemkörnyékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Sodium PCA, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.