Kiehl's

Ár:   11 100 Ft és 17 200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   14 ml és 28 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bbogci, Módosítva: 2022. december 1.

Ár:   11 100 Ft és 17 200 Ft
Kiszerelés:   14 ml és 28 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

2022-ben megújult összetétel!

• az 1. felvitelt követően mérsékli a szemkörnyék duzzadtságát, és ragyogóbbá teszi a területet
  • egész napra hidratálást biztosít, megelőzi a szemkörnyék kiszáradását
  • azonnal javítja a szem alatti bőr szerkezetét
  • megvéd a kijelzők kék fénye okozta öregedés jeleitől
  • kellemes, „víz az olajban” állag
  • szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt
  • érzékeny szem esetén is használható, nem kerül a szembe
  • illatanyagmentes

Ár: 5000 , Eladó: jubileum
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Postai levélküldemény/foxpost vagy személyes átvétel Budapest belvárosában

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vicus

2022. január 3.

Zsíros, selymes krém, de jól beszívódik. Egész arcra is használtam, kellemes ápolt. Magamtól nem venném meg, mert amúgyis kenek szemkörnyékre minden arcápolót, ezért nem érzem szükségesnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 3.

Jassza

2021. november 25.

Zsíros krém, de nem nehéz. Gyorsan beszívódik és gyorsan is hat.szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

Zsíros krém, de nem nehéz. Gyorsan beszívódik és gyorsan is hat.szuper

Trixi

Korcsoport: >54
2021. november 12.

Ez a krém csodálatos. Gyorsan leírom, mielőtt valaki a piros összetevők miatt kiakadna, a jelenlegi összetevőlistában nincsenek parabének. Kezdem a végén, reggel, smink alá (igen, ez a gazdag KENŐCS szem alatti primernek) kiváló. Tulajdonképpen egy hibrid termék, mert úgy viselkedik, mint egy szem alatti tapasz, maszk, anélkül, hogy az lenne. Be kell ütögetni a bőrbe (nem újdonság, én minden szemkrémet ütögetéssel vittem fel eddig is), és azonnal, látványos változás történik, konkrétan kivasalja a szem alatti bőrt. Ezután 1-1 pöttyöt teszek az Armani Silk Concealerből (ami nem egy matt, szárító termék, ennek ellenére a kenőcs fölé szuper), szintén beütögetem, és olyan, mintha nem lenne semmi a szemem alatt, csak a szép, feszes bőr. Nem ül be a vonalakba, nem kenődik, tart a nap folyamán (ez az Armani dicsérete is egyúttal). Hozzátartozik, hogy az alsó pilláimat nem mindig festem, de ha igen, akkor tartós, vízálló spirállal. Egy kis rögzítő porpúder is elfér rajta, ha az ember kevésbé fényes látványt szeretne. Éjszakára is elkezdtem használni, de mivel nem annyira szívódik fel (elég sokat kenek), mint inkább csücsül a bőrön (tényleg, mint egy maszk), nekem éjjel hajlamos belemászni a szemembe. Nem csípi a szemem, de érzem, hogy benne van, és ez nem egészséges a szememnek. Szóval számomra leginkább reggelre vált be, de nagyon. Érdekes, mert ezelőtt soha nem bírtam a gazdag állagú szemkrémeket, inkább géles, könnyed krémeket használtam. Nincs benne illatanyag, nem irritál. Bízom benne, hogy hosszabb távon is érdemes lesz használni, jelenleg le vagyok nyűgözve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. november 12.

Coffeejunkie

2021. október 23.

Nagyon kellemes érzés, nehéznek tűnik, de mégis gyorsan felszívódik. A legjobb visszajelzés a barátnőmtől érkezett, megkérdezte, hogy mit csináltam, hogy eltűntek a sötét karikáim, először nem is kapcsoltam, aztán rájöttem, hogy ez volt az egyetlen változtatás a szemkörnyékápolásomban, szóval ő lesz a "bűnös" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 23.

doripille

2021. október 16.

Nagyon szeretem! :) *****
Imádom az állagát, és hogy játszani lehet vele hogy vastagon (éjszakára) vagy vékonyan (nappalra) viszem fel. Feltölt és egész napra kellemes érzést biztosít, reggel pedig segít kisimítani a szemkörnyéki területet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Nagyon szeretem! :) *****

Sunicole

2021. október 12.

TRND projekt keretein belül tudtam kipróbálni a terméket. Kicsit zsíros, nehéz bedolgozni a bőrbe. Viszont ettől függetlenül teszi a dolgát, érezhető a hatása. Puhább és frissebbnek érzem a bőrt a szemkörnyékemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Neira87

2021. október 12.

Először nagyon nehéznek éreztem a krémet, és nagyon szkeptikusan kezdtem el használni TRND Projektnek köszönhetően. De pár nap után totál meggyőzött. Sokkal puhább, teltebb a böröm a szemem körül a bőr. A mimikai ráncom nem lett kevesebb, de valahogy mégis üdébb a tekintetem. Nagyon jól hidratál. Estére többet teszek fel, reggel pedig épp csak egy-egy gombostű fejnyit. Tuti újra fogok belőle vásárolni ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

vicedli

2021. október 11.

Pár hete van lehetőségem tesztelni, összességében elégedett vagyok vele, bár nekem személy szerint az állaga túl nehéz. Így reggel nem, csak este használom. Kvázi szempakolás érzetet kelt elsőre, de nem sokkal a felvitel után már vizes állagúvá válik, és viszonylag gyorsan beszívódik. Rendszeres használat után láthatóan simább, hidratáltabb a szemkörnyék. Nekem az állaga miatt volt nehezebb megbarátkoznom vele, de feladatát maximálisan ellátja, így megér egy misét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

szabinakovacs1985

2021. október 3.

Hidratálásban kiváló, pár hetes használat után is már kisimultabb és szebb a szem környéke.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 3.

jubileum

2021. október 2.

2021. július 17.
A mintát használgatom szemkrém lévén jó sok alkalomra elég, ahhoz képest milyen pici tasak. Végtelen naptej rétegek, rájuk végtelen púderrétegek és a hőség eléggé feltolta az igényem valami jó zsíros nyugikrémre, mert alapvetően hiába zsíros a naptej, a púder miatt azt érzem folyamatosan száraz a bőröm, nekem most ez a testessége jól esik, hiába nem száraz a bőröm, úgy érzem éjszakára jó rá ez a kis pakolás szerű sűrűség. Aztán meglátom még, folytatom a tesztelést:D

2021. augusztus 30.
Már van 5 ml-s mintám és online rendeléshez is kértem mégegy mintát, de ebből szerintem vétel lesz, ha ezek elfogynak. Most azzal hírdetik, hogy véd a digitális szemfáradtság ellen, nost ezt nem tudom, de éjszakai munkához felkenem, és másnap nem látszik a kialvatlanság. AZ állaga emellett nagyon érdekes, ha nedves az ember keze, akkor csak gyurmázni tud vele, teljesen hidrofób, nem keveredik el nedvességgel, csak száraz bőrön lehet jól eloszlatni. Alaposan kitesztelem, annyira nem volt igényem sose a szemkörnyékápolókra, és sok helyről hallani is, hogy tulajdonképpen nem is szükségesek egy jó rutinba, de szerintem a szemkörnyékem igényli ezt a testes krémet, a teljes arcom viszont megfulladna tőle. Régebben is száraz bőrre való hidratálót vettem külön a szemem köré emiatt, csak az azért rendes arckrém volt, így ár érték arányban kellemesebb, de ez sajnos nagyon jó :D Leginkább arra, amire árulják, szóval nem retinol, ez hidratáltan tartja a szemkörnyéket, kellően feltölti, és megelőzi a kialvatlanság miatti karikásodást, ezt remekül tudja.

UPDATE
Hát még egy minta volt, mindig töltögettem a tasakokat a dlx mini tégelyébe de ma csak eljött a pillanat, vétel lett belőle, kis ajándékakcióra azért rárepülve, mert azért mégiscsak egy tizes, és mégiscsak egy hidratáló :D Nagyon megszerettem és sokszor tapasztaltam már hogy egy egy krém valahogy pár hét után már nem adja azt amit az elején, de ezzel nincs ilyen gond. Kőkemény éjszakázások várnak rám a következő hetekben munka miatt, szóval kemény tesztnek néz elébe, ha ezt is kiállja, akkor tényleg lecserélhetetlen darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

2021. július 17.

2021. augusztus 30.