Kiehl's

Ár:   11 100 Ft és 17 200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   14 ml és 28 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bbogci, az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2023. november 8.

Ár:   11 100 Ft és 17 200 Ft
Kiszerelés:   14 ml és 28 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

2022-ben megújult összetétel!

• az 1. felvitelt követően mérsékli a szemkörnyék duzzadtságát, és ragyogóbbá teszi a területet
  • egész napra hidratálást biztosít, megelőzi a szemkörnyék kiszáradását
  • azonnal javítja a szem alatti bőr szerkezetét
  • megvéd a kijelzők kék fénye okozta öregedés jeleitől
  • kellemes, „víz az olajban” állag
  • szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt
  • érzékeny szem esetén is használható, nem kerül a szembe
  • illatanyagmentes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nikolaj

2024. május 9.

2017. május 29:
Mintát kaptam belőle (1,5 ml) ami 2 hétig elég volt, reggel-este használom. Reggel a felvitel után várok 10 percet és csak utána sminkelek rá. Egyáltalán nem hátráltat a sminkelés terén. Este egy vastagabb réteget teszek fel, nem mászik el, nem folyik le. Meg fogom vásárolni a teljes kiszerelést mert nagyon elégedett vagyok. A szemkörnyékem láthatólag hidratáltabb és feltölti a kis vonalkákat.

2017. szeptember 15:
A legjobb szemkörnyék ápoló, amivel eddig találkoztam. Változtattam és reggel félórával sminkelés előtt kenem fel, így jobban ki tudja fejteni a hatását és úgy érzem a smink is tartósabb ha a szemalap alá kerül. Elég érzékeny a szemem így egy-egy sírás után teljesen bedagad másnapreggelre, de a hideg vizes vattapamaccsal hihetetlen kombót alkot és nyoma sincs a sírásnak. Kissé drága de nagyon kiadós adag, egyszer véletlen belekentem a szemembe de nem okozott semmi irritációt.

2024.05.09:
Még mindig kedves emlékeim vannak ezzel a krémmel, de már nem venném meg. Pici tégelybe zárt túlárazott hidratáló. Vásárlás mellé kaptam egy mintát és az nagyon sokáig kitartott, de most már olyan szemkörnyékápolót használok, amiben hatóanyag is van és segít a problémákon azonfelül, hogy hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 9.

2017. május 29:

2017. szeptember 15:

2024.05.09:

Evis

2024. március 14.

Az első tégely elhasználása után elégedett voltam a termékkel, "feltöltötte" ,kisimította a szarkalábakat de a 2. adag használata során azt vettem észre ,hogy kevésbé tolerálja a bőröm,kipirosodott,égett. Gyanús,hogy az orr alatti vörös foltokért is Ő a felelős. Sajnálom,mert egyébként hatásos lett volna de így felejtőssé válik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 14.

vfejes

2023. december 27.

Nekem ő zseniális. Bár inkább a rutin végi zárás, úgy, hogy a nedvességet is pótolom előtte arcra is megfelelő termékekkel. Ekcémás száraz szemkörnyék legjobb megelőző szere. Éjszaka használom vagy itthon, mert igen zsíros.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 27.

krisztinareka

2023. november 7.

Zseniális! A nyakamra.
Bár pályafutását a rutinban természetesen a szem alatti területen kezdte, ahol az első néhány alkalom után el is érte a woww hatást; de aztán mégis rá kellett jönnöm, hogy a már bevált koreai szem alá valók jobban teljesítenek. Egy ideig a polcon pihent, aztán valahogy eszembe jutott a nyakamon kipróbálni és lőn csoda, egy használattal tónusba vágta (ráncok szerencsére nincsenek, mert más dolgokkal eddig is kenegettem) és összességében sokkal szebb tőle az adott terület, mint a többi cucctól. Így használva ugyan gyorsabban fogy és nem gazdaságos, de ilyenkor csak rágondolok mondjuk a Loccitane árazására és kisebb hatásfokára (plusz extrém parfümözöttségére).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 7.

Zseniális! A nyakamra.

lululemon12

2023. augusztus 3.

Nem rossz szemkrém, de nem ad semmi pluszt. Rendben hidratál, de egy vastagabb hidratálóval ugyanezt el lehet érni olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 3.

Vicus

2022. január 3.

Zsíros, selymes krém, de jól beszívódik. Egész arcra is használtam, kellemes ápolt. Magamtól nem venném meg, mert amúgyis kenek szemkörnyékre minden arcápolót, ezért nem érzem szükségesnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 3.

Jassza

2021. november 25.

Zsíros krém, de nem nehéz. Gyorsan beszívódik és gyorsan is hat.szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 25.

Zsíros krém, de nem nehéz. Gyorsan beszívódik és gyorsan is hat.szuper

Trixi

Korcsoport: >54
2021. november 12.

Ez a krém csodálatos. Gyorsan leírom, mielőtt valaki a piros összetevők miatt kiakadna, a jelenlegi összetevőlistában nincsenek parabének. Kezdem a végén, reggel, smink alá (igen, ez a gazdag KENŐCS szem alatti primernek) kiváló. Tulajdonképpen egy hibrid termék, mert úgy viselkedik, mint egy szem alatti tapasz, maszk, anélkül, hogy az lenne. Be kell ütögetni a bőrbe (nem újdonság, én minden szemkrémet ütögetéssel vittem fel eddig is), és azonnal, látványos változás történik, konkrétan kivasalja a szem alatti bőrt. Ezután 1-1 pöttyöt teszek az Armani Silk Concealerből (ami nem egy matt, szárító termék, ennek ellenére a kenőcs fölé szuper), szintén beütögetem, és olyan, mintha nem lenne semmi a szemem alatt, csak a szép, feszes bőr. Nem ül be a vonalakba, nem kenődik, tart a nap folyamán (ez az Armani dicsérete is egyúttal). Hozzátartozik, hogy az alsó pilláimat nem mindig festem, de ha igen, akkor tartós, vízálló spirállal. Egy kis rögzítő porpúder is elfér rajta, ha az ember kevésbé fényes látványt szeretne. Éjszakára is elkezdtem használni, de mivel nem annyira szívódik fel (elég sokat kenek), mint inkább csücsül a bőrön (tényleg, mint egy maszk), nekem éjjel hajlamos belemászni a szemembe. Nem csípi a szemem, de érzem, hogy benne van, és ez nem egészséges a szememnek. Szóval számomra leginkább reggelre vált be, de nagyon. Érdekes, mert ezelőtt soha nem bírtam a gazdag állagú szemkrémeket, inkább géles, könnyed krémeket használtam. Nincs benne illatanyag, nem irritál. Bízom benne, hogy hosszabb távon is érdemes lesz használni, jelenleg le vagyok nyűgözve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. november 12.

Coffeejunkie

2021. október 23.

Nagyon kellemes érzés, nehéznek tűnik, de mégis gyorsan felszívódik. A legjobb visszajelzés a barátnőmtől érkezett, megkérdezte, hogy mit csináltam, hogy eltűntek a sötét karikáim, először nem is kapcsoltam, aztán rájöttem, hogy ez volt az egyetlen változtatás a szemkörnyékápolásomban, szóval ő lesz a "bűnös" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 23.

doripille

2021. október 16.

Nagyon szeretem! :) *****
Imádom az állagát, és hogy játszani lehet vele hogy vastagon (éjszakára) vagy vékonyan (nappalra) viszem fel. Feltölt és egész napra kellemes érzést biztosít, reggel pedig segít kisimítani a szemkörnyéki területet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Nagyon szeretem! :) *****

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Sodium PCA, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.