Kiehl's

Ár:   8500 Ft és 13 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   14 g és 28 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bbogci, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2018. október 2.

Ár:   8500 Ft és 13 000 Ft
Kiszerelés:   14 g és 28 g
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Krémes, hidratáló szemkörnyékápoló avokádó olajjal

• Finoman hidratálja az érzékeny szemkörnyéket
  • Rendkívül hatékony természetes összetevők biztosítják az érzékeny szem környékének hidratálását

Szemész és bőrgyógyász által tesztelt

Katouche

2019. december 16.

A Kiehls honlapján van kis videó, hogy hogyan kell felvinni és mennyit, és ez alapján az a pici mennyiség, amit felvittem a gyűrűsujjammal pont beszívódott. Kellemes érzést hagy maga után, szerintem tényleg hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

pannamilla

2019. október 24.

Alapból nem nagyon használok ilyen krémet, azonban ez annyira kellemes, hogy naponta benne van a rutinomban. Elsőre zsírósnak tűnik, de pár perc alatt beszívódik és élettel teli lesz a szemkörnyék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

galivali

2019. szeptember 27.

Első tapasztalatom az volt, hogy túl sok, nem szívódik be rendesen. Aztán betértem a márkaboltba és ott kiderült, hogy teljesen rosszul használom. A következő tanácsot kaptam: kis mennyiséget tegyek a gyűrűsujjamra, majd a másik gyűrűsujjammal finoman dörzsöljem össze, hogy felmelegedjen a krém. Ezután ütögessem fel a szemkörnyékre. És valóban! Teljesen más így. Kevesebbet használok és jobb a hatása is. A karikákon, kiszáradt bőrön segít. Az ára kicsit magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

dinkofanni

2019. szeptember 17.

Nagyon sűrű, nagyon tömény, zsíros krém. Nekem reggelre se szívódik be, pedig nagyon keveset használok belőle és nem is zsíros a bőröm. Csalódás volt számomra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Honeyhair

2019. augusztus 14.

Még csak pár alkalommal használtam, de már élesítem a Glamour-napos listámat, hogy a teljes, nagy kiszerelést is megvegyem. Fura metamorfózison megy át a krém használat közben: először sűrű, tömény, vaj állagú, aztán felkenés közben "vizesedik", végül mintegy 5 perc múlva beszívódik és marad egy rendkívül finom, kellemes érzetű, selymes bőrfelület. Száraz a szemkörnyékem, így ez a krém nagyon jó neki, de legszívesebben az egész arcomra használnám, annyira bejön nekem ez a textúra.

Picit elgondolkodtat, hogy a shea vajon, az avokádó olajon, valamint némi E vitaminon és béta-karotinon kívül tulajdonképpen nincs benne más értékes anyag (hiszen jóformán csak zsírsavakból, olajokból és emulgeálószerekből áll), viszont van benne négyféle parabén, mindez igen-igen magas árfekvésben. Ezt kell mérlegre tennem amellett, hogy a hatása viszont nagyon jó, nagyon meggyőző. A Glamour-napokig még eldöntöm, hogy melyik oldal jön ki győztesen...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

BloomRoomBlog

2019. július 11.

Csak este használom, mert nagyon gazdag krém és zsíros, fényes marad utána a bőröm. Reggelre nekem teljesen beszívódik és szerintem szuperül teszi a dolgát. Nagyon tetszik, hogy illatmentes, egyáltalán nem irritálja a szemem. Szerintem viszonylag gazdaságos, mert nagyon kevés kell belőle, én a kisebb kiszerelést vettem és kb. fél évig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

cattitude

2019. június 17.

képtelen vagyok eldönteni, jól hidratál-e, vagy csak a zsíros érzet miatt gondolom így. nyárra eléggé tömény, télen lehet jobban esne felkenni. az inci meglehetősen pocsék, főleg, ha ár-érték arányt nézünk, így 2 csillag jár ennek a kicsikének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

orchidea8627

2018. december 30.

Nagyon kiváncsi voltam rá, ezért nagyon megörültem amikor kaptam belőle egy mintát.
Az állaga nagyon furcsa, tömény és zsíros, de nem csúszik a szemkörnyékem bőrén, hanem mintha hirtelen beszívódna és eltűnne. Sajnos reggelre feldagadt tőle a szemem, nekem elég érzékeny a szemem, jártam már így másik krémmel is.
Sokkal extrább termékre számítottam, valószínűleg a márkát körülvevő nagy hype miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

DiamondStoni

2018. november 19.

Sajnos nekem egyáltalán nem szívódik be, ragacsos és zsíros érzetű lesz tőle a szemkörnyékem. Talán ha jönnek a mínuszok, még teszek vele egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

reny

2018. november 11.

Nekem ez a krém nagyon nehezen ivódik be,pedig száraz a szemkörnyékem.Sokáig ragyacsos érzet. Nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Sodium PCA, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.