Kiehl's

Ár:   11 600 Ft és 18 200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   226 g és 339 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. november 14.

Ár:   11 600 Ft és 18 200 Ft
Kiszerelés:   226 g és 339 g
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Könnyen beszívódik, 24 órás hidratálást biztosít, és mélyen táplálja, védi és puhítja a bőrt. Nem tartalmaz parabéneket, glikolokat és szilikonokat.

Cenguun

2020. március 12.

en ebbol a grapefruitos verziot hasznaltam.. tegelyben nem rossz az illata, de a testre felkerulve par ora utan konkretan buzlik. ezt atveszi az egesz agynemu/ruha. undorito ha megszarad. nagyon nem ajanlom, sajnos emiatt a haromnegyede konkretan ram rohadt, pedig tenyleg probaltam elhasznalni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 12.

Makk Zsuzsó

2017. szeptember 29.

Nagyon nehéz krém, küzdeni kell az elkenésével, ehhez képest egyáltalán nem nagy szám, bármelyik drogériás saját márkás testvaj odébb van. A Kiehl's a hajbalzsamjait leszámítva egy igen rossz ár/érték arányú brand. Ezen termékük sem kivétel, abszolut túlárazott cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

SzaszaK

2017. június 11.

Horror az ára! Nem is tudom, miért adtam ki rá több mint 10! ezer forintot.
Amúgy egy normál testápolóhoz tudom hasonlítani. Nem volt egyáltalán hűha érzés. Ennyi pénzért semmi luxus nincs benne. Mintákat kaptam, azokat elhasználgattam, na mondom téli időszak, kell ez nekem. :)
Illata édeskés, nekem tetszik. Tényleg gazdag testápoló, könnyen beszívódik. Számomra az az igazi testápoló, amit mondjuk ha este használok akkor másnap este is érzem, hogy "Igen, érzem, hogy hidratálva van a testem kívülről". (Megtaláltam magamnak azt a krémet szerencsére(: ) És most nem arra az érzésre gondolok, mikor megfürdik egy kádnyi kókuszolajban az ember és "hidratált érzésem van". Tehát nem a zsíros, nehéz krémeket értem ezalatt.
Szóval nem lett az az "igazi".
Annyira nem is tartott sokáig, hogy legalább akkor ár és mennyiség ügyileg megérné...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Horror az ára! Nem is tudom, miért adtam ki rá több mint 10! ezer forintot.
Szóval nem lett az az "igazi".

vanett

2017. június 10.

Egy mintát használtam el belőle. Elég lassan (a kezemre kentem csak, éjszakai kézkrémnek terveztem), mert az illata nekem émelyítően erős volt.
Hidratáló hatását átlagosnak mondanám. Nekem maradéktalanul fel sem szívódott, inkább bevonatot képzett a kezemen, ami aztán egy kézmosással el is tűnt, s maradt a krémezés előtti száraz, húzódó érzés.
Szerintem egy teljesen átlagos cucc. Nekem nem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Szerintem egy teljesen átlagos cucc. Nekem nem tetszett.

CataKatinka

2017. április 19.

Ez a testápoló egy könnyű, habos krém, aminek az illata egyszerűen mesés, először egy mintát kaptam és imádtam, jól hidratál, de nem bánom ha többször kell használni, mert az illata mesés és viszonylag tartós is. Az ára egy kicsit borsos, de cserébe rengeteget kapunk és szerintem nagyon megérte, egy jó pár hónapig biztosan elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.