Kiehl's

Ár:   $47, $73 és $123   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2019. május 20.

Ár:   $47, $73 és $123
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű, antioxidánsokkal dúsított olaj, mely megerősíti a bőr védekező képességét a külső környezeti hatásokkal szemben.

Parabénmentes, 100%-ban természetes eredetű, ásványi olaj mentes, nem komedogén.

Használhatjuk önmagában, vagy hidratáló krémbe keverve is.

Ár: 5000 , Eladó: KalozPepi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás, személyes átvétel lehetséges,

Ancsa97

2021. augusztus 10.

Anyukámnak vettem mert a bőre konkrétan már a sima víztől is vörös foltos lett és egy ismerősöm ajánlotta hogy milyen jó gondoltam megér neki egy próbát. Számára igazi csodaszer lett. Valami eszméletlenül szép lett a bőre, elmúltak a vörös foltok és esküszöm hogy fiatalabbnak is tűnik. (Bár egyszerre használta az éjszakai verziójával szóval nem tudom h mindez melyiknek köszönhető.) Az egyetlen ok amiért 4 csillagot kap az az hogy az én bőrömmel nem csinált egyáltalán semmit. Semmivel nem lett szebb de legalább rosszabb sem úgyhogy számomra teljesen semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Makk Zsuzsó

2021. május 5.

Lényegében citrusos illatú repce- és napraforgóolaj némi E-vitaminnal."Kicsit" túlárazottnak érzem, ahogy ennek a márkának a termékeit általában. Nem rossz amúgy, nekem kb. fél óra alatt be is szívódott, kellemes tapintású lett utána a bőröm. De ezt tizedennyibe kerülő kozmetikumok is tudják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

babolka

2020. március 6.

Nagyon kellemes az illata, viszont nekem nem szívta be a bőrom. Sokáig fénylett és megült a pórusaimban. Mintát használtam belőle, de még annak is a vége elment a könyökömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

pont

2020. február 7.

az éjszakai változatát szeretem, de ez nem igazán jött be. nekem smink alá nem működik (EL double weart használok), egyszerűen nem lesz szép rajta az alapozó, sokkal hamarabb kopik, kifényesedik, akkor nézett ki így a fejem, mikor random párezerforintos drogériás vacak alapozókat használtam. mivel átlag hétköznap mindig van rajtam alapozó, ezért annyira nem éri meg ezt használnom reggelente. ha nincs rajtam smink, akkor egész oké, ahhoz képest, hogy olaj, nem zsírosít annyira, de szuper hidratáltságot sem érzek, egy jobb krém is simán hozza ezt a hatást. VISZONT ami miatt igazából le kell pontoznom, az az, hogy úgy vettem észre, pici pattanásokat és mitesszereket okoz nálam. hozzátenném, hogy sajnos hajlamos ilyesmire a bőröm, de attól még nem kell normálisnak tekinteni, szerencsére találtam olyan termékeket, amiktől nem pattogok ki.

más bőrtípusra, keveset sminkelő lányoknak jó lehet, de én már bánom, hogy hagytam magam rábeszélni, pláne, hogy azért nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

PIppa88

2019. november 14.

Mind az éjszakai mind ez, újravevős nálam. Érzem ahogy feltolti a bőröm, nagyon szép babapopsit csinál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

pannamilla

2019. október 24.

Az egyetlen olaj amit elviselek, az éjszakai társával együtt. Smink alá is tökéletes, kis mennyiségben hidratál, feldobja, élettel telivé teszi a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Erika1986

2019. szeptember 13.

Nagyon kellemes arc Apolo olaj, konnyen beszivodik, nem hagy olajos utoerzetet, a fako bort ragyogova teszi. Kellemes citrusos illata van, en hidratalo krem fole teszem, a tenyerben eloszlatott egy v ket csepp olajat lagyan utogetem bele az arcborbe. Igy fokozza a hidratalo krem hatasat. Add egy fajta lagy szatenos fenyt az arcnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Patrienn

2019. január 22.

Az éjszakai testvérkéjét szerettem volna megvenni, de a boltban az eladó lány javaslatára duoban vettem meg őket és az igazság az, hogy talán jobban is szeretem, mint az ajszakai változatot.
Reggelre sokszor vagyok kialvatlan, igazi éjjeli bagoly vagyok, de csöppentek belőle az arcomra két cseppet és máris sokkal üdébb, ragyogóbb a bőröm, de nem azért mert zsíros! és már már úgy nézek ki mindt akinek sikerült legalább 8 órát aludnia.
Az illata nagyon finom, de nem túl sok, szerencsére.
Minden nap használom mióta megvettem. Már nem emlékszem pontosan, de ha minden igaz, akkor az őszi joy napokon vettem, és még nem tartok az üveg felénél, kíváncsi vagyok meddig fog kitartani, de az biztos hogy, ha egyszer elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Az illata nagyon finom, de nem túl sok, szerencsére.

Axelandra

2018. december 11.

Őt is szeretem, de éjszakai testvére mégjobb :D Fini az illata, itt is csak dicsérni tudom a pipettás adagolót, szép kis üveget! Nyáron nagyon sok... ősszel,télen használom mindkettőjüket, nem feltétlen kenem minden reggel vagy közvetlen sminkelés előtt, így nem zavar ha nem szívódik be 2 perc alatt (egy kávényi idő alatt felszívódik) friss, üde lesz a bőröm tőle-meg a kedvem is jobb az illatától
Ha választanom kellene, akkor inkább az éjjelit venném újra, de csomagban megérte megvenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Nikolaj

2018. november 26.

2017 december:
Nyáron kaptam mintát, nagyjából 2 hétre volt elég. Úgy éreztem nyáron sok a bőrömnek, most újra kértem mintát és imádta az arcom. 1 perc sem telt el már be is szívta a bőröm. Használtam krém alá és krémbe keverve. A keveréses módszer jobban tetszik, amint elfogy a minta megveszem a teljes kiszerelést.

2018 november:
Imádom! Annyira kényelmes viselni, gyorsan beszívódik. Ad egyfajta kellemes, nem olajos ragyogást a bőrnek. Alkalomadtán helyettesíteni tud pár óra alvást. Fakó, szürke bőrrel csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

2017 december:

2018 november:

Antioxidánsok: Tocopherol, Calophyllum Inophyllum Seed Oil

Squalane eo 1 0

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.