Kiehl's

Ár:   16 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2016. március 23.

Ár:   16 100 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Magas hatóanyagtartalmú szérum, mely újjáéleszti a fáradt, fakó arcbőrt.

• intenzíven hidratál
  • segít csökkenteni a korral járó dehiratálódás látható jeleit
  • feltölti és kisimítja a bőrfelszínt

SzilAnn

2022. július 6.

Nagyjából 4 napra elegendő adagot használtam el, nem éreztem, hogy lenyűgözne, pedig nincsenek nagy elvárásaim a hidratálók kapcsán. Kellemes, könnyed állaga volt, ugyanakkor nem tartott sokáig a hatása. A kis kóstoló után nem venném meg a teljes kiszerelést, vannak sokkal kedvezőbb árú és hatásosabb hidratálók.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 6.

andi91

2022. február 10.

Este szoktam használni lefekvés előtt, nagyon szépen feltölti az arcomat, reggelre olyan mintha kivasalták volna!
Ami a negatívum, hogy nagyon kipattogott tőle a bőröm, sok-sok kis gyulladt pattanásom lett, úgy néz ki a fejem 1 hét használat után, mintha 14 lennék, szóval számomra az a konklúzió, hogy nem szabad minden este használnom, maximum csak hetente 1-2 alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

jubileum

2021. október 2.

Nagyon kellemes használni, iszonyat jó a texturája, de inkább olyan kis plusz kellemes cuccnak érzem, mint igazán hasznos elemnek, szilikon és glicerin, azonnal szépítő összetevők, így hogy az ember aznapra feltöltött legyen, vagy éjszaka használva másnapra szerintem jó lehet, a hidratálást inkább mással oldanám meg hosszútávon, de ilyen gyorsan ható cuccnak szuper, és nagyon jó élmény használni. Inkább olyan ez mint egy jó maszk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

pandush

2021. szeptember 12.

Többnyire nagyon szeretem a kiehls termékeket, ez sem kivétel. Én ennél jobb hidratálóval még nem találkoztam. Könnyed állagú, fantasztikusan hidratál, nagyon jó érzés utána az arcomnak ami egész nap kitart. Számomra minden fillért megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

EvandEra

2021. augusztus 2.

Állagra zsírszerű, felkenve ragacsos utóérzetet hagyott amíg arcot nem mostam. Látszólag meg érzetre semmit nem csinált, szerintem nem nekem való. Az árát elnézve pedig 100% :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Darjeeling

2021. június 29.

Három alkalomra elegendő bolti mintát használtam el.Semmiféle irritációt nem okozott a hőségben sem, szemkörnyék alá is használtam, viszont látható hidratáltságot nem eredményezett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 29.

Irudi

2021. június 1.

KM boxban jutottam hozzá 2 db mintához, de egy mintában olyan sok van, hogy 3 alkalomra is elegendő.

Az állagát elnézve először nem tudtam mire vélni ezt a terméket, mert bár szérum van ráírva, egy sűrű zseléhez hasonlítanám inkább.

Felkenve viszont vizes állagúvá vált. Hagyott maga után a bőrömön egyfajta vizes réteget.

Inkább hidegebb/szárazabb napokra javasolnám ezt a terméket, nyárra biztos, hogy nagyon sok lenne.

Valóban szép bőrképet eredményez, de nekem nagyon fénylett utána az arcom. És elég sok benne a szilikon is.

Örülök, hogy KM boxban ilyenhez is hozzájutottam, és volt szerencsém kipróbálni ezt is, de a teljes kiszerelésért ennyi pénzt biztosan nem adok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

d.anett89

2021. május 15.

KM box által van lehetőségem kipróbálni. Ennyi pénzt,én személy szerint nem adnék /adok érte ki.
Hamar beszívódik, puhább az arcom tőle illetve jól hidratál

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Hamar beszívódik, puhább az arcom tőle illetve jól hidratál

Szanszi

2021. május 9.

Az a helyzet, hogy nekem ez nagyon-nagyon bejön. Az árát látva már nem annyira. 😭
Inkább csak éjszakára használom, gyönyörűen feltölti a bőrt, csodásan kisimulnak az apróbb ráncaim. Tonik után és az éjszakai hidratalo előtt használom, hiszen ez egy szérum. Amúgy reggel is próbáltam úgy csak simán rápakoltam az alapozót, szép volt az összkép, de azért egy kicsit fénylett. Amióta ezt használom, nincs gond a száraz foltokkal, nagyon szép a bőröm és szerintem többek között ennek a terméknek köszönhetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 9.

BlackRose101

2020. szeptember 14.

Ez a másik terméke a márkának, amihez volt szerencsém kis kiszerelésben hozzá jutni, és már nagyjából harmadik hete próbálgatom, kenegetem, így már megérett a tesztelés a véleményezésre. Nos, mivel többféle krémem és szérumom is van jelenleg, nem csak őt használom egyedül, és mivel egy elég testes és nehéz szérumnak érzem (vizes-olajos-szilikonos állag, mint egy sűrűbb krémesebb zselé) , ezért az én bőrömnek úgy érezem, nincs is rá mindig szüksége. Olyan 2-3 naponta kb. Amikor felkenem, akkor is keverem egy könnyedebb hialuron szérummal (Geek&Gergoius HA Light széruma), így a kettő keveréke nekem egy tökéletes, feltöltő, frissítő hidratálást nyújt nyáron, nappalra, a Paula's Choice RESIST világoskék színezett fényvédője alá, ami eléggé mattító hatású, és kicsit szárít is, ezért kell alá ez az extra alá-hidratálás, amit e két szérum elegye tökéletesen megold a számomra. Önmagában viszont nekem ez a szérum túl sűrű, nehéz, talán a szilikon miatt is. Ennek ellenére nem vonok le pontot, mert elképesztően jól hidratál és feltölt, és elképzelhetőnek tartom, hogy télen kell is ez a "vastagság" is, amit ő nyújt önmagában. Egy könnyedebb krémmel, fényvédővel szívesen elhasználom, azokon a napokon amikor ezt a fényvédőt kenem fel vagy amikor szárazazabbnak, fáradtabbnak érze a bőrömet. Ami nagyon jó benne, hogy a nap végére sem húzódik, feszül a bőröm, hanem puha és hidratált marad, ezért mindenképp jár a 4 csillag. Ami miatt nem adok 5 csillagot, az az, hogy nekem túlságosan kémiai a termék: jobban szeretem a természetes, natúr, valódi növényi kivonatokat tartalmazó bőrápoló termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol