Kiehl's

Ár:   16 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2016. március 23.

Ár:   16 100 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Magas hatóanyagtartalmú szérum, mely újjáéleszti a fáradt, fakó arcbőrt.

• intenzíven hidratál
  • segít csökkenteni a korral járó dehiratálódás látható jeleit
  • feltölti és kisimítja a bőrfelszínt

BlackRose101

2020. szeptember 14.

Ez a másik terméke a márkának, amihez volt szerencsém kis kiszerelésben hozzá jutni, és már nagyjából harmadik hete próbálgatom, kenegetem, így már megérett a tesztelés a véleményezésre. Nos, mivel többféle krémem és szérumom is van jelenleg, nem csak őt használom egyedül, és mivel egy elég testes és nehéz szérumnak érzem (vizes-olajos-szilikonos állag, mint egy sűrűbb krémesebb zselé) , ezért az én bőrömnek úgy érezem, nincs is rá mindig szüksége. Olyan 2-3 naponta kb. Amikor felkenem, akkor is keverem egy könnyedebb hialuron szérummal (Geek&Gergoius HA Light széruma), így a kettő keveréke nekem egy tökéletes, feltöltő, frissítő hidratálást nyújt nyáron, nappalra, a Paula's Choice RESIST világoskék színezett fényvédője alá, ami eléggé mattító hatású, és kicsit szárít is, ezért kell alá ez az extra alá-hidratálás, amit e két szérum elegye tökéletesen megold a számomra. Önmagában viszont nekem ez a szérum túl sűrű, nehéz, talán a szilikon miatt is. Ennek ellenére nem vonok le pontot, mert elképesztően jól hidratál és feltölt, és elképzelhetőnek tartom, hogy télen kell is ez a "vastagság" is, amit ő nyújt önmagában. Egy könnyedebb krémmel, fényvédővel szívesen elhasználom, azokon a napokon amikor ezt a fényvédőt kenem fel vagy amikor szárazazabbnak, fáradtabbnak érze a bőrömet. Ami nagyon jó benne, hogy a nap végére sem húzódik, feszül a bőröm, hanem puha és hidratált marad, ezért mindenképp jár a 4 csillag. Ami miatt nem adok 5 csillagot, az az, hogy nekem túlságosan kémiai a termék: jobban szeretem a természetes, natúr, valódi növényi kivonatokat tartalmazó bőrápoló termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

balkri

2020. augusztus 17.

Több Kiehl’s terméket próbáltam már, de ennél semmi extrát nem tapasztaltam.
Én egy szimpla hidratáló krémmel nevezném, de nem több.
A csomagolása praktikus(nak tűnt), de kontrolálatlan volt a gazdaságossága, nálam 2 hónap alatt el is fogyott! Nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Több Kiehl’s terméket próbáltam már, de ennél semmi extrát nem tapasztaltam.
Én egy szimpla hidratáló krémmel nevezném, de nem több.

galivali

2019. november 22.

Reggel és este is használom. Nyáron a körömvirágos krémmel, télen az ultra facial krémmel. Jól hidratáló, gyorsan beszívódik. Az ára kicsit magas, de nagyon kevés kell belőle, nekem fél évig elég. Nagyon jó a doboza, könnyű a megfelelő mennyiséget kinyomni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Lolychan

2019. szeptember 29.

Én mintát kaptam belőle a Kiehl's boltban. :) Este használtam kombinálva egy Kiehl's körömvirágos arckrémmel. Az eredmény gyönyörű, puha bőr. :) Megkockáztatom, hogy a bőrpirosságot és a pattanásokat is csökkenti. Az ára kissé húzós, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

nine

2018. december 12.

Szerintem ez egy jolly joker szérum. Egy ideje használom már, nem folyamatosan, mert mindig szembejön valami új termék, amit kipróbálok, de ehhez időről időre visszatérek. Nagyon szeretem az állagát, az illatát (nincs benne semmilyen illatanyag), szeretem, hogy gyorsan felszívódik, és nagyon kellemes érzetet hagy maga után. Éjszakára és nappalra egyaránt használom, krémmel kiegészítve.
Jolly joker, mert szinte minden bőrtípusra el tudom képzelni... olajosabb bőrre is kiváló, a dehidratáltságot szinte azonnal megszünteti, ragyogó (nem zsírosan fénylő) bőrképet hagy maga után. Bátran ajánlom mindenkinek. Nyilván ez sem olcsó, de nagyon gazdaságos, nagyon kevés elég belőle!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

DiamondStoni

2018. november 19.

Én nagyon szeretem ezt a szérumot! Nagyon könnyed, zsíros bőrre is tökéletes. Én picit várni szoktam felkenés után, hogy jobban felszívódjon mielőtt felteszem a krémet, de akkor sem nehezül el a bőröm, ha nem várok. Az üzletben megmérték a bőröm hidratáltsági szintjét, ami 26%-os volt, majd két-3 hónap hydro-plumping használat után 40%-os értéket mértünk. Szerintem akik itt értékeltek nem hosszú távon próbálták, csak kis minta formájában, ami nem igazán tükrözi azt, amit folyamatos használat mellett eredményez. Érzetre valóban nem ér el "hűha" hatást, de a számok magukért beszélnek. Ja, és nagyon gazdaságos, iszonyú pici mennyiség is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

CataKatinka

2018. október 18.

Egy mintát használtam el, hideg időben jó volt - állandóra azonban nekem kicsit sok lenne, annak ellenére , hogy alapjáraton nagyon száraz a bőröm és hámlásra hajlamos. Kúraszerű használatra azonban nem éri meg szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

toth11fanni

2018. augusztus 31.

Nem tudok csatlakozni az előttem szólókhoz!!! Nagyon nem!!!
Sajnálom, hogy csak az összetevőket nézitek, de valójában nem néztek amögé, hogy az miből származik, milyen hatást fejt ki az arcra.

Én régóta használom, és UTÁNNA NÉZTEM, hogy mi mire való!

Nagyon vizes az állaga, ezért könnyen felszívódik, nem nehezíti el az arcomat.
A glicerin azért kell bele, hogy a vízhiányos bőrt feltöltse sejtszinten vízzel, mivel a glicerin megköti a levegő nedvességtartalmát és effektíven viszi be a bőr mélyebb rétegeibe.
A dimethicone nem káros szilikon, amely megakadályozza, hogy a maradék víz kijusson a bőrből. A szilikon engedi lélegezni a bőrt és a felszívódóképességet sem csökkenti, csak a vizet tartja bent.
Az a helyzet, hogy ő a mélyebb rétegekből kezdi el a vízháztartás növelését, ezért nem lesz gyors érzetváltozás, viszont hatásosabb, mint amik csak a felszínen hatnak és mélyebbre képtelenek menni.

Egy szó, mint száz ez a termék szuper, és ajánlom bárkinek, aki vízhiányban szenved. Nekem nagyon hamar helyrerakta a bőröm és nem lehetek elég hálás érte. Azóta kevesebbet használom(2 naponta) De nem hagynám el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Nem tudok csatlakozni az előttem szólókhoz!!! Nagyon nem!!!

Én régóta használom, és UTÁNNA NÉZTEM, hogy mi mire való!

Nagyon vizes az állaga, ezért könnyen felszívódik, nem nehezíti el az arcomat.

Asianlover

2018. május 27.

Az a baj az ilyen glicerin bombákkal, hogy tényleg csak időleges hatást adnak. Ezért nem is használom minden nap, csak alkalmanként. Fura az állaga, mert először olyan primeres olajos, aztán két másodperc kenegetés után "szétesik", és egy vízbomba lesz belőle. Ár-érték arányban egyértelműen elhasal, újra nem venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Csobanka

2017. szeptember 26.

Ebből is mintát kaptam, ami használat nélkül mehet a kukába. Szilikonos szérum? Most ez egy vicc? Minden szilikonos "ápoló" krémtől kipattogzott az arcom, ahogy egy jó báziskrém ideig-óráig kiegyenlíti a bőrt (eltömítve a pórusokat) úgy nyilván ez is csak mellette nem is tud lélegezni és ha egy jobb krémet még rá is ken az ember, azt sem engedi beszívódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol