Kiehl's

Ár:   16 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2016. március 23.

Ár:   16 100 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Magas hatóanyagtartalmú szérum, mely újjáéleszti a fáradt, fakó arcbőrt.

• intenzíven hidratál
  • segít csökkenteni a korral járó dehiratálódás látható jeleit
  • feltölti és kisimítja a bőrfelszínt

AlizPeter

2024. június 23.

Kis mintát kaptam belőle. Nem rossz de nem adnák ki ennyi pénzt rá. Hidratal de hagy maga után egy sikamlós kissé ragacsos érzést inkább ilyen éjszakai maszknak használnám. Állaga jó és jól el lehet oszlatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 23.

Nis

2023. március 28.

Kettő mintát hasznàltam el belőle, 1 minta 4 napra volt elég. Szépen hidratált, könnyen fel lehetett vinni, arra nem lehet panasz, de nekem is hagyott maga után egy enyhe ragacsos érzést és fénylett az arcom tőle.
Árban sokkal kedvezőbb áron lehet találni szerintem jó hidratálókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 28.

Árban sokkal kedvezőbb áron lehet találni szerintem jó hidratálókat.

SzilAnn

2022. július 6.

Nagyjából 4 napra elegendő adagot használtam el, nem éreztem, hogy lenyűgözne, pedig nincsenek nagy elvárásaim a hidratálók kapcsán. Kellemes, könnyed állaga volt, ugyanakkor nem tartott sokáig a hatása. A kis kóstoló után nem venném meg a teljes kiszerelést, vannak sokkal kedvezőbb árú és hatásosabb hidratálók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 6.

andi91

2022. február 10.

Este szoktam használni lefekvés előtt, nagyon szépen feltölti az arcomat, reggelre olyan mintha kivasalták volna!
Ami a negatívum, hogy nagyon kipattogott tőle a bőröm, sok-sok kis gyulladt pattanásom lett, úgy néz ki a fejem 1 hét használat után, mintha 14 lennék, szóval számomra az a konklúzió, hogy nem szabad minden este használnom, maximum csak hetente 1-2 alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

jubileum

2021. október 2.

Nagyon kellemes használni, iszonyat jó a texturája, de inkább olyan kis plusz kellemes cuccnak érzem, mint igazán hasznos elemnek, szilikon és glicerin, azonnal szépítő összetevők, így hogy az ember aznapra feltöltött legyen, vagy éjszaka használva másnapra szerintem jó lehet, a hidratálást inkább mással oldanám meg hosszútávon, de ilyen gyorsan ható cuccnak szuper, és nagyon jó élmény használni. Inkább olyan ez mint egy jó maszk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

pandush

2021. szeptember 12.

Többnyire nagyon szeretem a kiehls termékeket, ez sem kivétel. Én ennél jobb hidratálóval még nem találkoztam. Könnyed állagú, fantasztikusan hidratál, nagyon jó érzés utána az arcomnak ami egész nap kitart. Számomra minden fillért megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

EvandEra

2021. augusztus 2.

Állagra zsírszerű, felkenve ragacsos utóérzetet hagyott amíg arcot nem mostam. Látszólag meg érzetre semmit nem csinált, szerintem nem nekem való. Az árát elnézve pedig 100% :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Darjeeling

2021. június 29.

Három alkalomra elegendő bolti mintát használtam el.Semmiféle irritációt nem okozott a hőségben sem, szemkörnyék alá is használtam, viszont látható hidratáltságot nem eredményezett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 29.

Irudi

2021. június 1.

KM boxban jutottam hozzá 2 db mintához, de egy mintában olyan sok van, hogy 3 alkalomra is elegendő.

Az állagát elnézve először nem tudtam mire vélni ezt a terméket, mert bár szérum van ráírva, egy sűrű zseléhez hasonlítanám inkább.

Felkenve viszont vizes állagúvá vált. Hagyott maga után a bőrömön egyfajta vizes réteget.

Inkább hidegebb/szárazabb napokra javasolnám ezt a terméket, nyárra biztos, hogy nagyon sok lenne.

Valóban szép bőrképet eredményez, de nekem nagyon fénylett utána az arcom. És elég sok benne a szilikon is.

Örülök, hogy KM boxban ilyenhez is hozzájutottam, és volt szerencsém kipróbálni ezt is, de a teljes kiszerelésért ennyi pénzt biztosan nem adok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 1.

d.anett89

2021. május 15.

KM box által van lehetőségem kipróbálni. Ennyi pénzt,én személy szerint nem adnék /adok érte ki.
Hamar beszívódik, puhább az arcom tőle illetve jól hidratál

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 15.

Hamar beszívódik, puhább az arcom tőle illetve jól hidratál

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.