Kiehl's

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Éjszakai nem leöblítendő szérum, amely felgyorsítja a sejtek megújulási folyamatát, hogy frissebb, simább, fiatalosabb kinézetű bőrt fedjen fel. Fenntartható forrásból származó Quinoa maghéj-kivonatot tartalmaz, amely nem esett át kémiai átalakításon és előállítása minimális környezeti terheléssel járt. Erős hámlasztó tulajdonságával elősegíti a bőrfelszín sejtjeinek éjszakai megújulási folyamatát.

zsalexa

2019. március 16.

Gőzöm sincs, mit művel ez a szérum, csak két napja használom, de már láthatóan tisztább az arcom, a mitesszerek kb. eltűntek, és a pirosságot is szépen lehúzza reggelre. Az ára brutális, de szerintem abszolút megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

themrsnero

2019. február 3.

Delux mintát használtam, hónapokig elég volt. 2-3 naponta használtam az esti rutinban, reggelre láthatóan szebb lett a bőröm tőle. Egyelőre még kísérletezek más hámlasztókkal is, de nem tartom kizártnak hogy beruházok egy teljes kiszerelésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Rozsaszinponilo

2018. március 28.

Igazából akkor tűnt fel, hogy milyen jót tesz a bőrömnek, amikor 2 hétig ejtettem a használatát (pusztán kíváncsiság vezérelt, hogy mi lenne, ha most picit szünetet hagynék). Ezen 2 hét alatt a szokásos pici pattanások előjöttek :)
Annyira hozzászoktam, hogy hibátlan a bőröm már! :P
3 pici cseppet masszírozok a bőrömbe, a T vonatra, és ahol még szükségét látom. Arclemosó után, és a hidratáló szérum/krém előtt használom, és persze másnap muszáj a fényvédős hidratáló krém!
Nekem a bőrömet, még csak nem is csípi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Annyira hozzászoktam, hogy hibátlan a bőröm már! :P
Nekem a bőrömet, még csak nem is csípi!

Nomchy

2018. március 15.

Imádom, nekem ez a csodaszerem!
Egy luxus mini mintát kaptam belőle anno, de annyira jó volt hogy karácsonyra ezt kértem a családtól.
Fantasztikus, amit egy éjszaka alatt művel, de az igazi változás pár nap használat után látható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Imádom, nekem ez a csodaszerem!

wxy520

2018. február 15.

Kicsit sokaltam az árát mikor megvettem, még sose használtam hámlasztót. 3nap alatt nagyon sokat változott a bőröm, sokkal puhább, mattabb és tisztább. Felkenés után kicsit tapados lesz a bőröm, de az arckrém rákenése után nem is lehet észre venni, illata kicsit fura. Nekem segített, ugyhogy lehet újraveszem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

markoagi75

2017. szeptember 6.

Lehet érezni utána reggel a változást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Lehet érezni utána reggel a változást

erika81

2017. március 16.

Még nem használtam ilyen hámlasztót és ebből is csak mintát kaptam.
Első alkalommal nem volt semmi gond. Pár nappal később már elkövettem azt a hibát, hogy az összes terméket, ami kijött a mintából rákentem az arcomra. Hát nem kellett volna. Másnapra megégette a bőrömet. Harmadjára már óvatosabb voltam.
Annyi mintám nem volt, hogy a hosszútávú hatását értékelni tudjam, de első és harmadik alkalommal a meglévő pattanásaim gyógyulását elősegítette.
Csak ésszel kell használni! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Még nem használtam ilyen hámlasztót és ebből is csak mintát kaptam.
Csak ésszel kell használni! ;)

SzaszaK

2016. szeptember 4.

Először is tisztázni szeretném, hogy nagyon szeretem a Kiehl's márkát.
DE ez borzasztó. Mintát küldtek belőle levélben, mert törzsvásárló vagyok. Ó, gondoltam kipróbálom, de inkább ne tettem volna. A mellékelt kis szórólap útmutatásait követtem. Körülbelül 3 nap után a homlokom furcsa tapintású lett. Nem használtam még hámlasztó készítményt, de gyanítom, hogy ez a termék mint ahogy a fenti leírásban is szerepel erős hámlasztó hatással bír. Nem tudom pontosan leírni, hogy milyen állapotban van a homlokom. Olyan mintha ki lenne száradva a bőröm, de nem húzódik, semmi ilyesmi. Közben meg úgy érzem mintha apró kis kiütések/pöttyök lennének az arcomon, de ránézésre nem látszik, csak érzem a kezemmel.
Rögtön dobtam is ki a szemetesbe...
Most várom, hogy elmúljon ez az arcomról.
Szerintem az ára is borsos.
Nekem nagyon nagyon nagyon nem jött be. És alapjáraton nem érzékeny a bőröm.... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Először is tisztázni szeretném, hogy nagyon szeretem a Kiehl's márkát.
Rögtön dobtam is ki a szemetesbe...
Most várom, hogy elmúljon ez az arcomról.
Szerintem az ára is borsos.

Csillagpor123

2016. augusztus 24.

Jelenleg 4 és fél csillagot adok neki. Szép puha utána a bőröm másnap reggel. Elsőnek nekem a 3 csepptől nagyon maró érzést nyújtott! Utána már csak 2 cseppel próbálkoztam. Minimálisan olyan mintha égetne, viszont nem pirult ki tőle az arcom! Így gondolom a hámlasztás folyamatát érezhettem. Még csak 1,5 hete használom rendszeresen. Hamar elmúlt azóta az a 3 pattanásom ami volt. Annyira nem problémás a bőröm, valószínűleg adok belőle a testvéremnek és megnézzük, hogy neki mit tesz a bőrével. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Antioxidánsok: Phytic Acid, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Ph szabályozó segédanyag

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!