Kiehl's

Ár:   $25   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kremes98, Módosítva: 2017. március 20.

Ár:   $25
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Súlytalan és sokoldalú olajos koncentrátum, mely táplálja és kisimítja a hajat, miközben puhává és fényessé teszi. Argánolajat és babassu olajat tartalmaz.

Mufurcka

2018. december 30.

Kaptam két csomi mintát a vásárlás mellé, hátha meggyőz engem és megveszem teljes kiszerelésben. Egyenlőre (nekem) brutál intenzív az illata, kicsit sok is, hátrahőkölésre késztetett, mert a többi terméknek amit használok a Kielhs-től nem ennyire erős az illata, szval nem vártam:)
De hajlandó vagyok szemet hunyni efelett ha más ügyben jól teljesít. Jövök vissza referálni ha látom a változást! Egynlőre adok neki 3 csillagot az illata miatt.
Ha hozza amit elvárunk, kiegészítem.
2018.12.30.
Nem nyújt többet (sőt) egy Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Argan Oil - nál, ami 3000 körül van és az illata is sokkal jobb és természetesebb.
Ettől a túl mű illattól rosszul vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Ha hozza amit elvárunk, kiegészítem.
2018.12.30.
Ettől a túl mű illattól rosszul vagyok.

Tothxheni

2018. november 30.

Ebből is mintát használtam, és ez, hát csodaszer. Ne lenne ilyen drága, mert bár csodaszer, azért olcsóbb termékek között (orfluido) is találunk ennyire hatásos hajolajat. Ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

DiamondStoni

2018. november 18.

Kedvenc hajvég ápolóm, isteni és extra intenzív illattal. Nekem egyáltalán nem zsírosítja vagy nehezíti el a hajamat, pedig nem csak a hajvégekre használom. Vékony szálú, göndör hajú társaimnak kifejezetten ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

BLili

2018. március 4.

A világ legjobb illata, de tényleg, ugyanakkor elnehezíti, zsírosítja a hajat, és két nap után már mindenképpen meg kell mosni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol