Kiehl's

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: N0emi, az összetevőket feltöltötte: Nikolaj, Módosítva: 2020. január 31.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Az arctisztítást követően éjszakára vékony rétegben kell felvinni az arcbőrre és a nyakra.
  • Segíti a nedvesség beszívódását és a bőr hosszantartó hidratáltságának megőrzését.
  • Erősíti a nappali hidratálókrém hatását.
  • Parabén, illatanyag és színezékmentes.

jubileum

2021. november 1.

Sajnos csak nagy volt belőle, szerintem sose fog elfogyni, még jó hogy viszonylag hosszan eltarthatóak a terméket, szívesen vettem volna belőle 25 ml-st. Nagyon sokáig elég, nem kell belőle sok, ugye máshol azt írja róla a márka, hogy ez egy 15 perces maszk, de ezt én is később tudtam meg, itt indokolt is, hogy az ember leszedje, mert kegyelenül ragad, szóval itt az "overnight" azért kicsit csúsztatás. Egyébként jól hidratál, de azért ez sokminden más is hozza olcsóbban, nem hiszem, hogy újraveszem, nehezen nyúlok érte, és ha mégis, akkor azért nem rossz, de mégse tudom jól beilleszteni a dolgot a rutinba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

SchmitterBettina

2019. november 21.

Sajnos nekem nem vált be. Mintám volt belőle, de biztos nem veszem meg.Nagyon nehezen szívodott be, maradt az arcomon termék az meg ragadt rendesen, borzalom a hajam is bele ragadt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Lulufej

2019. augusztus 17.

Termékmintám van belőle és kissé hanagyoltam a használtatát, aztán a napokban elővettem. Azt olvastam, hogy heti egyszer, max. 2-szer ajánlott használni, de nekem most ez annyira bejön, hogy legszívesebben csak ezzel kenegetném a fejem. :D
Nagyon keveset viszek fel az esti rutin utolsó lépéseként. Nem szükséges a felesleget felitatnom az arcomról. Szinte azonnal beszívódik és nem ragacsos egyáltalán. Reggelre pedig pihepuha a bőröm tőle. Fura, mert inkább a szarazabb bőrre javasolják, s nekem most a nyári kánikulától kicsit zsírosabb bőröm nagyon imádja. Azt vettem észre, hogy amíg más krémektől reggelre extra-olajos a bőröm, addig ettől reggelre nem az. Még van egy kevés a teszterből, figyelgetem a hatását, de most annyira tetszik, hogy simán beruháznék a nagyobb kiszerelésbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

zsalexa

2019. március 16.

Kissé aggódtam ennél a terméknél, mert alapjáraton zsíros a bőröm, és bármitől kipattog, de mostanában már egyre több a száraz rész is az arcomon, úgyhogy kellett valami áthidaló megoldás. Nagyon tetszik, hogy "zöld" az egész krém, zselés állagú, vékony rétegben rövid idő alatt felszívódik. Reggelre még a pirosságot is lehúzza, és finom bababőrt csinál. Már egy használat után szinte eltűnt a hámló rész az orromról, amiért hatalmas pirospont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Lili28

2018. január 12.

Termékmintát kaptam és nagyon kíváncsi voltam, mert éjszakai pakolást még soha nem használtam.
Nagyon féltem, hogy esetleg beleragad a párnámba, leginkább hason szoktam aludni, de kellemes meglepetés volt, hogy semmi ragadós érzetet nem hagyott, kb. 10 perc alatt megszáradt a bőrömön. Nagyon vékony réteget vittem fel, ezért még letörölni sem kellett belőle semmit.
Nagyon extra hidratálást nem éreztem reggelre, de szerencsére amúgy is elég hidratált a bőröm, akinek van ilyen jellegű problémája annak viszont ajánlom, lehet tud rajta segíteni.
Mindenesetre kellemes viselet volt, pozitívan csalódtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Mindenesetre kellemes viselet volt, pozitívan csalódtam.

Nikolaj

2017. szeptember 15.

Egy hónapja használom heti 3x. Tonikot és szérumot viszek fel alá kb 10 perccel a felvitel előtt. Egy leheletnyi réteget kenek fel, nem törölgetem le. :D
Bársonyos babapopsi lesz a bőrömből reggelre. Maradéktalanul felszívódik és tényleg úgy érzem, hogy fokozza a nappali arckrémem hatását. Kellemes viselet, nem ragad be a párnába. 10 ezer forint körüli összegbe került és hatalmas mennyiség, minimum egy évig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Urea, Caprylyl Glycol, Pseudoalteromonas Ferment Extract

Squalane eo 1 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó segédanyag

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment