Kiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   külföld, online

A limitált Boulevard Rock kollekció tagja.

Hosszantartó krémes szemhéjfesték és szemhéjtus.

10 intenzív színben kapható

Silver66

2017. február 4.

Szinte az összes arnyalat meg van,gyonyoru kivitel,krémesek,szeretem hasznalni,alapit teszek alá,kicsit varok hogy megszáradjon a szemhejamon,es utana teszem fel,a rozsaszinest,a pezsgost szemoldok csontra is szoktam,szolidan.Egy eletre eleg lesz,olyan mennyiség.Imadom az osszes szint!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 4.

eszti87

2016. január 7.

A rózsaszín árnyalatból szereztem be egyet, az eladó javaslatára. A csomagolása tetszett nagyon, meg akciós is volt (pontosítok: nevetségesen olcsó), így hát hazavittem. Nyárra pont egy ilyen vibráló, metálos szín való, nem beszélve a vízállóságról! Bár a vízálló enyhe kifejezés, mert tényleg eszméletlen tartós. A tégelyben krémes-zselés, ami megkönnyíti a felvitelt, viszont gyorsan megszárad a szemhéjon, tényleg gyorsan kell vele dolgozni, mert ha egyszer megszáradt, onnan meg nem moccan! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

AstoriaF

2014. augusztus 6.

Párizsban tévedtem be egy üzletükbe és már maga az lenyűgözött. Nagyon szép rendezett, hangulatos és gyönyörű. A Rhytmic blue árnyalatot vettem meg, igazán gyönyörű kék, csillámos szín, de abból a hordható, finom fajtából. Nagyon krémes állaga van, amin először meglepődtem, de amikor húztam egy tusvonalat, már elsőre megfogta a szemem és onnantól le se robbanthattam volna. :) Nagyon tartós, gyönyörű a csomagolása (tényleg csodaszép) és tartós, jó áron! Én nem ismertem a márkát, egy két végű ecsetet vettem még (ami szintén szuper, nagyon puha és dús), sajnos már bánom, hogy nem vettem több mindent, de ha legközelebb betévedek egy ilyen üzletbe, tuti bevásárolok!!! Addig is mindenkinek csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Nagy Dóri

2014. augusztus 4.

A 100-as innocent rose árnyalat van meg, ami egy krém szín anyar és rózsaszín csillámokkal. Nagyon olajos szemhéjam van, és így is elég jól tartotta magát, és ha raktam rá szemhájpúdert azt is, bár egy hosszabb nap után "berepedezett" és lepergett. A festék maga amúgy nagyon krémes, ezért nekem egy kicsit nehéz felvinnem, de összességében jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Natalka

2014. június 4.

Nekem pont a képen látható 106-os Custom Sugar Green árnyalat van meg, de kicsit csalóka, mert élőben nem ilyen mentás, inkább a Sleek Garden of Eden paletta Evergreen-jére hajaz (najó, tök ugyanaz a szín :))
Fogalmam sem volt róla, h a KIKO ilyen nagy és professzionális sminkmárka, teljesen gyanútlanul mászkáltam az egyik plázában Londonban, amikor belefutottam. Szó szerint, mert úgy rohantam be, mint aki Csodaországba érkezett :) azt sem tudtam mihez nyúljak hirtelen, annyi mindent kentem volna rögtön magamra... aztán úgy összemaszatoltam magam, h a biztonsági őrtől kértem segítséget (édes pofa), de szinte meg sem kellett szólalnom, már mosolygott is, és készségesen mutatta a kis pultot maga mellett, ahol ki lehetett mosakodni a "koszból", természetesen KIKO lemosókkal.
Ez a kollekció megragadta a figyelmemet, mert egyrészt le volt akciózva, másrészt szemet gyönyörködtetően szép a csomagolása :D (bukom az ilyenekre, ez van) Megláttam, h tartós szemhéjkrém is van, tudtam, h elvesztem...
Ezek után laza egy órás nyűglődés következett, h melyik színt hozzam haza (húgom szerint semmi szükségem ilyenekre, minden színem van már, tehát egyiket sem, tehát tök felesleges tovább itt toporogni, tehát "menjünkmáréshagydabba", de csak nem hallgattam a józan eszére :)), mindegyik csodálatos volt! Volt ám színválaszték, nem ám nyomi Color Tattoo, h van 5 szín, abból 3 hordhatatlan, hanem mind szép, és abszolút hordható árnyalat. Szintén Sleek-es példával jönnék megint, az Original palettában vannak ilyen élettel teli színek.
Én kicsit nehezen tudom elképzelni, h szemhéjtusnak jó lenne, mert nem elég pigmentált és sűrű ahhoz... max. ha többször átmegyek a meghúzott csíkon, akkor. Viszont szemhéjfestékként ez abszolút előnye, h elsőre nem túl erős a szín, lehet építeni, ha megszáradt az első réteg, jöhet a következő a kívánt színintenzitásig. Ez az egyetlen "kehéje", h ha nem várjuk meg, h megszáradjon az első adag, vagy ha túl sokat viszünk fel egyszerre, akkor nem lehet gyorsan és szépen elkenni, mert az ujjunk felszedi, amit már egyszer elegyengettünk. Szóval foltos lesz, na :) ezért én úgy szoktam, h egyszerre kicsit viszek fel, és azt tapicskolom, aztán még egy adagot, ha szükségesnek tartom.
Húgom beszélt rá erre a zöldre (ha már úgyis megveszem valamelyiket), mondván hordjak friss, világos színeket, mert a sötétek öregítenek (na tessék, ezt is megtudtam...), viszont h őszinte legyek azért is hagytam magam rábeszélni erre az árnyalatra, mert mindenképp egy világosabb színt szerettem volna, amit akár szemhéjalapként is használhatok.
Jelentem, be is vált, nem csíkozódik, nem maszatolódik, nem fakul, nem moccan, ha egyszer megszáradt, bírja a nap végéig lazán. Tökéletesen tartja a rá felvitt por állagú szemhéjfestéket is.
Nem tökéletes, de szeretem, még a pasztellsárgát és a királykéket elhoztam volna (de igazából az összes CT-met kicserélném ezekre).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Trihydroxystearin, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.