Kiko

Ár:   €7.20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   €7.20
Lelőhely:   külföld, online

Színezett, vitaminnal dúsított szemöldökformázó spirál.

6 színben elérhető

Benedetta88

2020. május 1.

Ritkán használom, mert kozmetikus festi a szemöldököm. Viszont az időpontok közötti időben segítségemre szokott lenni, amikor itt-ott már kikopott a festék.
Jó a textúrája, nem folyik, nem ragad, elég könnyű felvinni a kefével. Bár szerencsére nem kell sokat ügyeskednem vele, jobban szeretem szakemberre bízni a szemöldököm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

BarabasEdina

2018. február 14.

Nekem a 04 árnyalat van meg, de sokat hezitáltam a 05 és közötte, de nem bántam meg. Csak ceruzával együtt használom, de azzal együtt nekem is nagyon jól működik. Nem sok, vagy ragacsos és jók a színei.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

jadegirl

2016. június 11.

Jól működik szemceruzával de magában már kevésbé. A sötét barna tényleg barna és nem feketébe hajló szín mint pl. az Anastasia dark brown. Jó applikátora van,precízen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol