Kiko

Ár:   £11.99   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alsace, Módosítva: 2020. március 10.

Ár:   £11.99
Lelőhely:   külföld, online

Matt kompakt bronzer a természetes napcsókolta hatásért. 98% természetes alapanyagokból készült, mint a rizs keményítő, avokádó olaj és a pamutvirág magja. Könnyen használható, selymes textúrája nem csíkoz, építhető az intenzív hatás kedvelőinek.

Vegán

2 árnyalatban kapható

New Green Me Bronzer Kiko
Ár: 2500 , Eladó: petruszanna
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megbeszeles targyat kepezi

Alsace

2020. március 14.

A 101 Honey árnyalatot vettem meg akció keretén belül. Jól pigmentált, fehér bőrön is szép, csak nem szabad túlzásba esni vele mert akkor kicsit narancssárgás hatása lesz. Én max 2 suhintást viszek fel :) Tükör is van belül, hatalmas mennyiség, szerintem örök életre elég lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol