Kiko

Ár:   €6.95   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lunaticgirl, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   €6.95
Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakstift természetes tetovált hatással, extra hosszan tart.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

deezsina

2017. október 17.

Nem tökéletes ez a termék de azért alapvetően rendben van. Nem a tartóssága az előnye, mert kopik és pár óránként rá kell frissíteni, főleg sötétebb/élénkebb árnyalatoknál. Nem szárít vészesen és a satírozással szabályozható hogy mennyire legyen erős a szín. Alapvetően vizes bázisú termék ezért egy rúzshoz képest sokkal másabb megjelenése lesz, én egy ránézésre nem olyan erős, de felvitel során egészen sötét árnyalatot választottam (talán 104-es a száma)
Sima rúzsnál tutira nem mertem volna kipróbálni egy ilyen sötét, vörösboros árnyalatot, de ezzel szívesen hordom. Amúgy azt fontos megjegyezni hogy a netes képek és a csomagolás nem igazán utalnak a végeredményre, mindenképpen érdemes kipróbálni vásárlás előtt.
Fontos előtte radírozni, mert a legkisebb hiba is meglátszik az ajak bőrén, mivel ott a filc erősebben fog. Fejjel lefelé tárolom, hogy ne száradjon ki, így remélem sokáig használható lesz. Amúgy nagy rajongója lettem enne a lip tint formátumnak, egészen más megjelenést ad ez a pigmentált de vizes bázisú formátum mint egy rúzs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Laura25

2016. január 14.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert a kezemről nekem sem akart napokig lejönni, hiába mostam. Azonban nagyon kiszárította a számat és sajnos nagyon csúnyán, foltosan kopik le, nem olyan tartós, mint amilyennek képzeltem. Ráadásul rá 1 hónapra, hogy megvettem, úgy ahogy volt be is száradt, pedig 2 árnyalatot is bezsebeltem... A KIKO körömlakkjai csodásak, de ezzel nagyon mellényúltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

lunaticgirl

2015. augusztus 31.

próbaszerűen akcióban lekaptam egyet a polcról egy korallos árnyalatban kipróbáltam a kézfejemen, és teljesen kiakadtam hogy nem akart teljesen lejönni:D
na de gondoltam kell egy ilyen már csak a tartóssága miatt is.őszintén szólva ez az egy amire tényleg nincs panasz, aki szereti a matt rúzsokat lehet bejön viszont szerintem nagyon szárít,és a felső ajkat nehézkes vele festeni mert a stiftben a festék olyankor gondolom épp alul van..ja és a színek erősebbek mit gondolná az ember lánya..akciósan kb 3 euróért oké többet nem nagyon ér..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Színezék. Lilás piros.