Kiko

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,64 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2018. szeptember 23.

Kiszerelés:   1,64 g
Lelőhely:   külföld, online

(ÚJ) Kiko folyékony arany szemhéjárnyaló
Ár: 1800Ft , Eladó: reginababa10
Állapot: Eredeti, teljesen új, dobozzal együtt , Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Postázom de személyesen is átvehető
Ár: új , Eladó: horgi
Állapot: 1200 Ft +posta, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: postán maradó, előre utalás
tonic

2019. március 23.

Könnyű használni,szép színek,pigmentált,praktikus és tartós főleg! Egy szürkésbarnás és egy burgundi van,ha még kapható,legközelebb is veszek még,mert jó minőség,szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 23.

reginababa10

2019. február 2.

Nagyon erősen pigmentált és tartós, nekem fekete színben van meg és szemceruzaként használom. Nem maszatolódik egyáltalán. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Asianlover

2018. szeptember 22.

3 színem: 06, 31 és 36-os árnyalatok vannak meg ebből a szemhéjstiftből. Nagyon szuperül pigmentáltak és eszméletlen tartósak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Livomivo

2018. január 11.

Tobb szinbol van, ezek minosege valtozo. Az egyik azonban a szine miatt napi hasznalatban van, imadom, igazan elonyos, praktikus, utazashoz plane.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

SzelidArzenia

2017. október 30.

Két árnyalat van meg, a 06-os és a 21-es. A 06-os gyönyörű barnás-bronzos árnyalat, tartós és könnyen kenhető. A 21-es viszont nagy csalódás volt, alapvetően nagyon szép rózsaszín árnyalat, de pár perc után elég csúnya foltos lesz a végeredmény a szemhéjamon :(, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

LillaM

2017. október 12.

Az olajos, rejtett szemhéjamra eddig a legjobb eszköz, azért csak 4 csillag, mert középtájon azért csak megkopik rajtam. De lehet, hogy ez nem az ő hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

ErikaErika

2017. július 4.

Nekem nagyon nem jott be ez a marka. A koromlakk nem szaradt, lejott, ez elkenodott, a szemhejfilc hegye par hasznalat utan megpuhult es elgorbult es a tobbi termekuk se okes. En meg a Kiko nem szeretjuk egymast. Gazdag valasztekban nagyon szep szineik vannak. De ennyi, amit pozitivumkent el tudok mondani, sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

lolesandro

2017. február 19.

Eszméletlenül tartós. Én egy érdekes színt választottam. Burgundi színű(37-es) de nagyon szép sminket lehet vele csinálni és a Sleek palettám színeit is tartósabbá teszi:) Még biztos lesz más színű is mert sokkal jobb mint a Pupa szemhéjstiftem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Silver66

2017. február 4.

Szerencsés vagyok,hogy a városomban itt Németországban van Kiko szakuzlet...es hát kérem 70%arengedménynek ugyan ki tud ellenálni😊majdnem az összes szinbol betankoltam.Jo kis pigmentaltak,fényes kisse csillamos(nem mind),egy huzassal is szépen látszik.A kézfejemrol alug tudtam lemosni,amit az uzletbden firkalgattam.Ezt szeretem,mikor nem kell kuzdeni egy kis szinert.Imadat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 4.

zsuzsu92

2016. augusztus 27.

Bécsben vettem, a KIKO boltban, benéztem a számot a dobozon (feketét akartam ami 20-as, és helyette sikerült 02-est levenni :D) ezért akaratomon kívül beszereztem egy ezüst színűt, és akarattal egy lilát, meg persze visszamentem már a feketéért is! :D Nem bántam meg! Alapként használom szemhéjpúder alá, és baromira szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate