Kiko

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,64 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2018. szeptember 23.

Kiszerelés:   1,64 g
Lelőhely:   külföld, online

Ár: 1500 Ft / db (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal (postai úton nem), vagy személyesen 11.kerületi lakcímen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bleauwsy

2020. december 8.

Jó ég! Fantasztikusan tartósak! Ha megszáradt, kb lerobbanthatatlan! Mindemellett szuper pigmentált, praktikus, gyorsan és szépen felvihető. Állagát tekintve nagyon puha és krémes. Egy élmény használni. (05,06,07)

52-es Holo White már kevésbé pigmentált, de apró lilás és kékes csillámok díszítik. Nagyon trükkös, mert bizonyos szögből nem is látszódik, aztán elővillan a fehérség, napfényben pedig csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 8.

lillus09

2020. augusztus 24.

1-2 éve vettem nyaraláson, szerencsére mindig olyan helyen nyaralunk nyáron ahol van Kiko így rúzst vagy más sminkterméket mindig sikerül beszereznem. Elégedett vagyok a márkával, eddig ajakra való cucckat és szemsminkeket vettem, mindegyik jó inőségű és baráti áron van, nagyon nagy kár hogy itthon még nem kapható a márka, tuti rendszeresn vásárló lennek. A stickből egy nude, rózsaszínes színt választottam, ami az erős rúzsokhoz jól mutat. Lehet a színe miatt de nagyon feltünő mikor szétmászkál, mivel krémes a mozgó szemhélyon könnyen elkenődik, de ez a termék jellege. Furcsa, hogy valakinél lerobbanthatatlan, sajnos nálam nem ez, de ennek ellenére szeretem, gyorsan lehet vele reggelente dolgozni. Más színben biztos újra fogom venni illetve lesem az ingyenes szállításos napokat a honlapon, mert furcsa hogy min. rendelás 7500 plusz 2500 a szállítás az már kicsit húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

tonic

2019. március 23.

Könnyű használni,szép színek,pigmentált,praktikus és tartós főleg! Egy szürkésbarnás és egy burgundi van,ha még kapható,legközelebb is veszek még,mert jó minőség,szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 23.

reginababa10

2019. február 2.

Nagyon erősen pigmentált és tartós, nekem fekete színben van meg és szemceruzaként használom. Nem maszatolódik egyáltalán. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Asianlover

2018. szeptember 22.

3 színem: 06, 31 és 36-os árnyalatok vannak meg ebből a szemhéjstiftből. Nagyon szuperül pigmentáltak és eszméletlen tartósak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Livomivo

2018. január 11.

Tobb szinbol van, ezek minosege valtozo. Az egyik azonban a szine miatt napi hasznalatban van, imadom, igazan elonyos, praktikus, utazashoz plane.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

SzelidArzenia

2017. október 30.

Két árnyalat van meg, a 06-os és a 21-es. A 06-os gyönyörű barnás-bronzos árnyalat, tartós és könnyen kenhető. A 21-es viszont nagy csalódás volt, alapvetően nagyon szép rózsaszín árnyalat, de pár perc után elég csúnya foltos lesz a végeredmény a szemhéjamon :(, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

LillaM

2017. október 12.

Az olajos, rejtett szemhéjamra eddig a legjobb eszköz, azért csak 4 csillag, mert középtájon azért csak megkopik rajtam. De lehet, hogy ez nem az ő hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

ErikaErika

2017. július 4.

Nekem nagyon nem jott be ez a marka. A koromlakk nem szaradt, lejott, ez elkenodott, a szemhejfilc hegye par hasznalat utan megpuhult es elgorbult es a tobbi termekuk se okes. En meg a Kiko nem szeretjuk egymast. Gazdag valasztekban nagyon szep szineik vannak. De ennyi, amit pozitivumkent el tudok mondani, sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

lolesandro

2017. február 19.

Eszméletlenül tartós. Én egy érdekes színt választottam. Burgundi színű(37-es) de nagyon szép sminket lehet vele csinálni és a Sleek palettám színeit is tartósabbá teszi:) Még biztos lesz más színű is mert sokkal jobb mint a Pupa szemhéjstiftem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate