Kiko

Ár:   € 10.90   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. november 18.

Ár:   € 10.90
Lelőhely:   külföld, online

Természetes matt finisű púder E vitaminnal és argán olajjal.

candices

2020. augusztus 17.

Szépen mattít és nem tömíti el a pórusaimat. Nap végén azért kell a plusz púder, de ez nem a termék hibája, hanem a nyár és a zsírosodásra hajlamos bőrömé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

tonic

2019. október 20.

Ilyen nekem is van. Gyönyörű a csomagolása,de persze ami fontosabb,hogy jól működik a bőrömmel,ami elég érzékeny,de ettől semmi bajom nincs,továbbá szépen fed,a színt is elég jól eltaláltam kivételesen, a textúrája finom, aránylag tartós is,szép összképet ad. Kár,hogy itthon nincs,de vagy külföldön járva szoktam venni,vagy rendeltem a webshopukból,szokott lenni akció a termékekre,meg a szállításra is,olyankor érdemes beszerezni,ha vki szereti a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 20.

Sziporka88

2019. október 19.

Szépen fed és mattit. Tartós a hatása. Az illata semleges és nem irritálja a bőrt. Sajnos itthon nem kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Rzsofi

2019. augusztus 11.

Tartós, valóban mattít és amiért az abszolút kedvencem, hogy az egész napos viselesétől sem lesz pattanásos az arcom. Lassan két éve használom és a külföldi nyaralás alatt csak a biztonság kedvéért ruháztam be egy ujabbra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

casa17

2017. október 24.

Csomagolás gyönyörű,beltartalom is.
Bár mivel egyszerre vettem a Kat Von D púderrel, magasra tettem a lécet, de a hétköznapokra ez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Csomagolás gyönyörű,beltartalom is.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.