Kiko

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bleauwsy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 6.

Lelőhely:   külföld, online

Megújult változat!

Krémes stick corrector ami akár 24 órán át tart.

12 árnyalatban kapható

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Synthetic Wax, Behenyl Dimethicone/Bis-Vinyldimethicone Crosspolymer, Polyglyceryl-2 Isostearate/Dimer Dilinoleate Copolymer
Emulgeálószerek: Polyhydroxystearic Acid
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.