Kiko

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lysza1985, Módosítva: 2016. október 13.

Lelőhely:   külföld, online

A Rebel Romantic kollekció része.

Szatén-matt finishű pirosító,

• 04 Passion Red Wine

Nem komedogén és parabénmentes

ercsike76

2017. október 6.

Szerintem inkább habos az állaga, nem krémes. Nagyon könnyű, szépen el lehet dolgozni, nem marad foltos. Szép természetes lesz a végeredmény, tartós is. Ami zavart, hogy nagyon gyorsan megromlott, fura szaga kezdett lenni (pedig nem nyúltam bele kézzel és újonnan vettem a webshopról). Szerettem de ki kellett emiatt dobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

borntobe

2016. szeptember 7.

Adorable pink és valamilyen rose lett az enyém, a pink inkább korall, a rose meg borvörös, de mindegy (...vagy lehet, hogy rosszat rendeltem, és a passion red wine az? Na majd megnézem.) Én határozottan krémesnek mondom a textúrát, ami nekem bibi, mert nem tudok vele bánni, világéletemben púder alapú pirosítókat használtam, ezt ki kell tapasztalnom, mert elsőre egy stílusos bohóc lettem, nagyon pigmentált a cucc. A doboza nagyon szép. A saját bénaságom miatt nem akarom lepontozni, de az oldalon csak az volt, hogy blush, a krém textúráról hallgattak, szóval ejnye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

phg26

2016. május 24.

Kiarusitason en is elcsiptem ezt a termeket, szinten aVelvety Peach arnyalatban. Gyonyoru, termeszetes szine van, abszolut megerte 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

lysza1985

2016. március 1.

A Velvety Peach volt kiárusítva és imádom!!! Annyira gyönyörű színe van, tökéletes natúr sminkekhez, kár, hogy limitált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 45410, CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.