Kiko

Ár:   €3.95   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Birkin22, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   €3.95
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdag és tápláló rúzs élénk, ragyogó finish-sel és krémes textúrával, mely hosszú időre puhává teszi az ajkakat.

36 árnyalatban kapható

Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

HaziManka

2020. szeptember 7.

Én nagyon kedvelem ezt a rúzst, 2 árnyalat van belőle, hétköznapi, kellemes színek.Lehet nem túl tartós, de én nem bánom
ha újra kell rúzsoznom.Mivel ez nem egy matt formula, nem is dolga,hogy sokáig tartson.Kellemes, krémes formula, nagyon klassz
a nagy színválaszték és verhetetlen az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

a nagy színválaszték és verhetetlen az ára.

candices

2020. augusztus 17.

420-as rózsaszín árnyalat van meg. A színe csodaszép, viszont csíkokban megáll az ajkamon 1-2 óra viselés után és szárítja is, ami nem jellemző rám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Asianlover

2020. április 18.

Update: Na, most meglepődtem, azt hittem egy másik termékről van szó, pedig csak egy másik árnyalat. 432-es karamell barna árnyalatban is meg van és irtó tartós. Evés-ivás-kávézás és még mindig tart! Bravó!

405-ös, szép rózsás árnyalatban van meg ez a rúzs. Krémes, könnyen kenhető, nem szárít, de a tartóssága igen gyér. Legalább nem drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

csankaa

2019. május 20.

Szépek a színek, kellemes, krémes az állaga és az ár is baráti, Sajnos viszont nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

arizona07

2019. április 16.

Olcsó, de jelen esetben ez a minőséggel egyenes arányosságban van. Ajándékba kaptam a 403-as árnyalatot, a szín szerintem rendben van, a pigmentáltsága is, viszont valami hihetetlen sebességgel tűnik el az ajkakról. Szerintem minden negyed órában újra lehetne kenni, annyira nem tartós, ráadásul nagyon könnyen törik, pedig nem szoktam dobálni a rúzsaimat. Egyébként tetszene benne hogy krémes, erről azt hihetné az ember hogy majd nem szárítja az ajakbőrét, de sajnos pont az ellenkezőjét teszi. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

bgabryellla

2019. március 23.

Nagyon egyszerű, hétköznapi kis rúzs. A kivitelezése is totál egyszerű (igazából nem is várok tőle többet). Az illatát imádom, az állaga krémes, de nem túl pigmentált maga a termék. Én a 408-as árnyalatban vettem meg, direkt hétköznapi viseletre, ha nem vágyom szájfényekre/rúzsokra, de szeretném ha valami lenne az ajkamon. Erre tökéletesen megfelel, bár nem túl tartós és viszonylag kevés alkalommal nyúlok hozzá. Azért nem válnék meg tőle, kap 4 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

jadegirl

2018. augusztus 29.

Alapvetoen jo, bar a regi valtozat jobban tetszett, az valahogy még krémesebbnek tunt, illetve ez kicsit tul hegyesre van formazva. 406 Warm rose szamomra tokeletes rozsaszin. Gyakran volt out of stock a 407 Rosewood ezert kivancsisagbol vettem egyet de szerintem sotetebb mint a képen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

vaudrey

2018. június 4.

Nekem egy brutál lila árnyalat van meg (425). Nagyon pigmentált, eléggé tartós is, és szépen egyenletesen kopik, nem lesz ronda foltos. Evést-ivást mérsékelten bírja, kicsit krémes az állaga, szóval ez várható. Annyira nem vándorol, de kicsit nehézkes szépen felvinni, legalábbis nekem, viszont cserébe nem szárítja a számat, talán még kicsit hidratálja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

ronicic

2018. március 28.

Annyira, de annyira szeretném szeretni ezt a rúzst, de sajnos nagy csalódás. Nagyon jókat hallottam a Kiko rúzsokról, ezért a legutóbbi olaszországi utam során rúzsmániásként szinte rögtön egy Kiko üzletbe vettem az irányt. Egy szép barackos árnyalatot kerestem, ez jött szembe, mégpedig a 409-es (Peach) árnyalatban. A boldogság nem tartott sokáig, az első használatnál kiderült, hogy alig-alig pigmentált, a benne lévő apró, arany csillámok dominálnak, a szín kevésbé, és sajnos akárhogy hidratálok előtte, eléggé szárít, a termék meg ezt követően "csodálatosan" beül a kis ráncokba, illetve az alsó ajak felső vonalába gyűrődik fel. Szóval nekem sehogy se működik több próbálkozás után sem. Lehet, hogy csak ennél az árnyalatnál van a baki, de így 1 csillagnál számomra többet nem érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

bogiis

2017. december 17.

Nagyon krémes, közepes fedésű rúzs. Kellemes érzetű az ajkakon, és nagyon jó a színválaszték!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.