Kiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   külföld, online

• természetes, szofitszikált smink készíthető vele
  • jól tapad a bőrhöz
  • könnyő kezelni
  • bársonyos, sima bőrfelszínt hagymaga után

8 árnylatban kapható

bleauwsy

2019. november 8.

Természetes hatású és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 8.

Természetes hatású és tartós.

titikutyus

2017. október 26.

A 05-ös árnyalat van meg belőle, ami egy enyhén korallos rózsaszínes árnyalat, természetes hatású a fehér bőrön. A textúrájával nagyon könnyű dolgozni, krémes állagú, ugyanakkor a bőr nem issza be nap végére. Elég egy húzás jobbra, egy húzás balra, egy pár másodperces eldolgozás, és már kész is a pirosítás. Tudom ajánlani ezt a terméket azoknak, akiknek lehetőségük van beszerezni külföldön / neten, és egy igazán jó minőségű, megfizethető, praktikus kiszerelésű krémpirosítóra vágynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

ercsike76

2016. május 3.

Több színben is vettem, kontúrozásra is szuper és pirosításra is. Nagyon krémes, könnyen terülő formula, baromi tartós (még nyáros is!). Foltosodás kizárt nála :-)
Elég nagy mennyiség, nem tudom mikor fogy el pedig használom sűrűn. Nagyon jók a KIKO sminkek, csak ajánlani tudom őket és elérhető az áruk, ezért kiváló minőséget kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 3.

GlamourAndStyle

2016. január 3.

Táskába dobálós, "helyreigazítós pirosítónak vettem még nyáron, de bőven kinőtte magát ebből a szerepkörből, nagyon megszerettem. A használata gyors és egyszerű, ezért kerül elő nálam szinte minden nap, mivel reggelente nem mindig van időm pepecselni a sminkeléssel. Lehetetlen vele hibázni, tipikusan olyan termék, amit tükör nélkül is tökéletesen fel tudnék applikálni. Szintetikus szálú ecsettel csodaszépen el lehet oszlatni és építgetni, de az ujjaimmal is tökéletesen fel tudom vinni, ami praktikus, mert így nem kell magammal hordoznom ecsetet. Krémes, de szerencsére nem zsíros hatású és viszonylag tartós. Azért nem mondanám lerobbanthatatlannak, de könnyen fel lehet frissíten a praktikussága miatt. Normál és száraz bőrűeknek szerintem nagyon jó választás, zsíros bőrűeknek nem tudom mennyire válik be egy ilyen krémes termék.
A 07-es Natural Rose árnyalatot vettem meg, ami - mint ahogy azt a neve is mutatja - egy természetes, mályvás, rózsaszínes árnyalat, mindenféle csillogás nélkül. Szerintem tökéletesen passzol minden bőrszínhez, Jolly Joker darab. A többi szín is gyönyörű, tuti, hogy még be fogok szerezni 1-2 színt, így természetesen csak ajánlani tudom másnak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.