Kim Kardashian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: makeuplover20, Módosítva: 2013. február 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: bors, grapefruit, bergamott,ibolya, jázmin, rózsa,benzoin, szantálfa, pacsuli, borostyán, pézsma

Kim Kardashian Gold EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Lupiluuu

2021. január 13.

Nem igazan szoktam celeb parfümöket használni, igazából alig ismerem ezeket a parfümöket, mivel szerintem nem tartóssak, így felesleges pénz kidobásnak tartom. Aztán ami mellette szól az az ára, mivel ezeket a parfümöket nagyon jó áron be lehet szerezni. Erről a parfümről viszont nagyon jó véleményeket olvastam, csupa pozitív hozzászólást.
Kismamaként most nagyon nehéz elviselnem az erős émelyítő illatokat, de viszont parfüm rajongóként fontos számomra a megfelelő illat,ami körülleng .
Így hát tettem egy próbát, és láss csodát belehabarodtam ebbe az illatba. Fantasztikus, frissen fűszeresen megkomponált illat, ami szexi is és egyedi is. Nem egy tingli tangli szaladgálós illat, igenis van szilázsa és karaktere. Nagyon meglepődtem,hogy mennyire tetszik és az ára is baráti.
Karakterében emlékeztet CK Euphoriajara, de ez inkább gyümölcsösebb. Friss és mégis fűszeres, amit én nagyon szeretek egy parfümben. Páromnak is tetszik, aki azért nem mindenre mond igent és ami szintén fontos,hogy a női ismerőseim is dícsérik,pedig parfümök terén más az ízlésünk. Sosem gondoltam volna,hogy terhességem alatt Tom Fordot lecserélem majd Kardashian goldjára, de nem is bánom,mert ez egy nagyon szép illat 😊
Ui... féltem attól,hogy mennyire lesz tartós, de 5 órát rajtam simán kibír ,ami egy ilyen árkategóriánál dícséretes, szóval jár neki a max pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

anita763

2021. január 4.

Első felfújáskor rettentően finom, lágy, kicsit fűszeres illat, majd kis idő elteltével maszkulin illattá szelídül a bőrömön. Hosszan tartó viselet egész napra. Nekem ő a N1. Tetszik a páromnak is. :) *5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 4.

LadySpyro

2019. június 27.

Én ajándékba kaptam ezt a parfümöt (az előző gazdájának nem igazán vált be), és hatalmas kedvencem lett.
Nagyon tömény, egzotikusan fűszeres illat, és amiért óriási öt csillag jár neki, hogy szó szerint EGÉSZ NAP érzem magamon, pedig nem öntöm magamra vödörrel. Szerintem ha nem fürödnék lefekvés előtt, akkor még másnap is érezném az illatát, soha ennyire tartós parfümöt még nem használtam.
A névadója tárcáját nem szívesen tömködöm a pénzemmel, de ha találkozok vele valahol meg fogom venni újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Pamcsilla

2018. szeptember 4.

Véletlenül bukkantam rá erre a termékre. Végül megrendeltem, mert kíváncsi voltam.
Azt kell hogy mondjam, hogy nagyon jó. Egyáltalán nem vagyok oda a Kardashian familiáért, de ez az illata jóra sikeredett. Nem az a fullasztó, tömény, vattacukros ragacs.
Olyan illat, amit nem is tudok mihez hasonlítani, de tetszik. Nagyon tetszik.. és így még jobban, hogy közeledik a hűvösebb idő. Nőies illat. A tartóssága.. dél előtt fújtam, és este fél hatkor még éreztem, szóval abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate