Kivvi

Ár:   13 300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nekoSX, Módosítva: 2017. december 29.

Ár:   13 300 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az arcszérum vitalizáló formulája által hatékony az idő előtti öregedési folyamatok ellen. Sáfrányt, hóvirágot és nárciszt tartalmazó értékes hatóanyag komplexe javítja a bőr rugalmasságát, valamint fiatalos és egészséges megjelenést biztosít. Ezen túlmenően, támogatja a kollagén és elasztin képződést, ezáltal csökkenti a ráncokat és simábbá teszi a bőrt.

• 100% vegán, állatokon nem tesztelt
  • bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes
  • hatékony kollagénvesztés ellen
  • véd a szabadgyökök, így az idő előtti öregedés ellen

nekoSX

2017. december 30.

Mintám volt belőle és egy kis minta alapján nem lehet teljes véleményt alkotni, de ennél a terméknél sajnos egyből előjöttek a negatívumok. Csodaszépek és izgalmasak az összetevői, felsőbb árkategória, azt hittem nagyon fogom szeretni. Estére tettem fel arcpakolás gyanánt, amit reggel akartam lemosni. Az egész mintát egyszerre vittem fel, nem szeretem rakosgatni a megbontott kis tasakokat, így bőven jutott mindenhova - nyakra-dekoltázsra is. Ami furcsa volt, hogy ezt a viszonylag nagyobb mennyiséget azonnal beszippantotta a bőröm, semmi fénylés v csillogás utána. Direkt nem használtam semmi egyebet, hogy pontosan lássam a hatását. Másnap reggelre apró hámlások az arc két oldalán, totál kiszárított. Hatalmas csalódás.
Illata műméz, nagyon nem szerettem azt sem. 2csillagot csak az összetevőkre kap, megvenni nem tudom ilyen mértékű szárító hatás miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Ribose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Squalane eo 1 0

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.