Klairs

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2016. január 12.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

5%-os C-vitamin szérum folhalványításra, gyulladásra, bőröregedés ellen.

blue16

Korcsoport: < 18
2019. július 7.

az első hetekben látványos javulást hozott , pattanás utáni hegek gyorsabban gyógyulnak , az egyenletlen bőrfelszínem teljesen megszűntette :) utána már csak szinten tartotta az eredményeket . Esténként használok 3 cseppet belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 7.

hajnalka39

2019. május 17.

Borzalom, tiszta pöttyös vagyok tőle.
Holy Grail ,nem mindegy h milyen krémmel használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

Borzalom, tiszta pöttyös vagyok tőle.
Holy Grail ,nem mindegy h milyen krémmel használom.

Aancsaa

2019. január 25.

A wishtrend 21%-os c vitamin szérumja után kerestem olyat, amiben alacsonyabb a c vitamin tartalom, és erre esett a választásom. Alapvetően jó kis szérum, de a folthalványító hatását szinte alig érezni, a szebb bőrképhez valószínűleg hozzájárul, mert jó kis összetevői vannak. Könnyen beszívódik, én reggelente használom heti 2-3x, utána a hozzá ajánlott E vitaminos krémet kenem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

oszibarack

2019. január 21.

Nekem kicsit csalódás volt, mert annyi jó véleményt olvastam róla, hogy nagyon magasan voltak az elvárásaim. Ezzel szemben c vitamin szérumnak ez elég gyenge, ezért látványos folthalványítás nem történt, csak simább volt tőle a bőröm. Ezt a sok egyéb szép összetevőnek tudtam be, és összességében egy kellemes kis szérum, de nem a c vitamint hangsúlyoznám benne, igazából ez már abból is sejthető, hogy átlátszó üvegben van. Az állagát szeretem, ez a száraz olaj nagyon kellemesen használható, jól beszívódik. Sötét, hűvös helyen tartva kb fél év után kezdett oxidálódni, de látványos teljesítményromlást nem érzékeltem tőle, mivel előtte sem volt számomra csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Lencseee

2018. december 28.

Nagyon ritka, hogy nekem ez nem tetszik szerum, de ez....szornyu, nem issza be a borom, nem okoz latvanyos valtozast 2 honap utan...borzasztoan nehez c szerum...en nem ajanlom, can ennel jobb, van ennel kenyelmesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

kishefy

2018. július 23.

Én nagyon szeretem az E vitamin maszkjával együtt használni. Összehúzza a pórusokat és a hegeket is halványítja. Mivel C vitaminról van szó ajánlatos csak az esti arcápolásnál használni. Ha valaki esetleg reggel is használná, feltétlen használjon mellé fényvédőt!!!!
Célszerű sötét, hűvös helyen tárolni, különben hamar megromlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Célszerű sötét, hűvös helyen tárolni, különben hamar megromlik.

Nissira

2017. szeptember 12.

Bár C vitaminos szérum, igaz csak 5%-os, ennek ellenére átlátszó üvegben van és a leirás szerint hütöbe se kell tartani ami kicsit furcsa. Én a biztonság kedvéért a frigóba tároltam. :) A böröm zsiros, és ez a szérum száraz olajos amikor felkentem enyhén meleg hatást is éreztem. Szerencsére összel-télen használtam és csak este igy nem volt zavaró söt inkább kellemes, de nem tudom nyáron 40C ban zsirös börön milyen érzés lehet... Igaz én magában használtam nem kevertem krémhez, szérumhoz. Az utasitás szerint heti 2-3x használatm, igy honapokig elég, összeségében egy kellemes szérum. de csodát nem kell várni töle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Ulhan

2017. július 8.

Nagyon szeretem. Én szérummal keverve használom. Néha, ha előjön egy-egy pati, akkor teszek rá egy cseppet ebből és másnapra le is húzza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Funnyface

2017. február 6.

Nappalra, fényvédő alá szeretek vitamin tartalmú szérumot használni. Nagyon szeretem a márkát, a habzó lemosójából már hármat is elhasználtam talán. Gondoltam kipróbálom ezt a szérumot is. Csomagolása megszokott klairs, átlátszó műanyag üvegcse, pipettával. Maga a szérum is átlátszó, textúrája inkább száraz olajhoz hasonló. Miközben felviszem a bőrömre, enyhén száraz érzés, nehezebben eloszlatható, érdemes más szérummal, lotionnal keverni. Bőrömet nem irritálja, semmi dráma nem történt se pozitív, se negatív értelemben. Csodát nem tapasztaltam, valamennyire halványítja a pigmentfoltokat. Lehet, hogy a rutinomban túl erős mezőnyben versenyeztettem, és egyedüli szérumként látványosabb hatása van. Nincsen benne túl sok C-vitamin, és nem is lehet, főleg, hogy átlátszó csomagolásban van. Mindenesetre a gondosan összeállított rutinomban megtalálta a helyét, és hozzáadja, amit tud. Kedves ez a termék, de számomra a hatása nem átütő. Talán ez is olyan termék, aminek a jótékony hatását csak azután veszem majd észre, ha már nem használom? Meglátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

dzsanki

2016. szeptember 21.

Habár a termékleírásban csak a C vitamin szerepel, a szérum nagyon sok növényi kivonatot és vitamint tartalmaz, feltölti a bőrt szépen, halványítja a foltokat, és jó gyulladásra is. Tömény szérum, így elég belőle pár csepp, pláne másik, vizesebb szérumhoz keverve. Én így használom reggel és este, nem önmagában. Mivel szép az incije és sok szuper összetevője van, megéri az árát is, hónapokra elegendő mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Peptidek: sH-Oligopeptide-1, sh-Oligopeptide-2, sh-Polypeptide-1, sh-Polypeptide-9, sh-Polypeptide-11
Vitaminok: Ascorbic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.