Klairs

Ár:   $30   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DanselSophia, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Ár:   $30
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Klairs első anti-aging széruma.

• Ragyogást ad a bőrnek, javítja az arcszínt, valamint stimulálja a bőrt a kollagén termelésre.
  • Segíti a bőrmegújító folyamatokat, javítja a bőr textúráját és elaszticitását, halványítja a pigmentfoltokat és finomítja a ráncokat.

Nissira

2018. augusztus 19.

Vizszerü szérum, amit ahogy lent is irták, könnyü nagyvonaluan használni, mert azt hiszed nem elég a börödnek. A kiszerelés elég kicsi 20ml igy kb egy hónapra elég egy üveg. Ez alatt nem láttam semmi változást sem pozitiv sem negativ irányba. Tudom hogy ez a szérum elvileg hosszutávon váltja ki a hatását de ahhoz nagyon drága hogy majd 5 év mulva esetleg kevesebb ráncom lesz. A 3 pont az ár/érték aranynak szól és a semleges hatásnak. Ennyi pénzért vehetünk jobb szérumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

hajnalka39

2018. május 15.

10. üvegnél tartok,nincs kiütés ,pattanás ,arcpuffadás. Hogy mennyi EGF van benne ezt azért megkérdőjelezném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 15.

Lunalaluna

2018. január 11.

2 hetes használat után még nem látok hatalmas különbséget, valószínűleg türelmesebbnek kell lennem, illetve nem teszek alá tonert (sajnos még nem érkezett meg), bár nem tudom, hogy feltétlenül szükséges-e. Arra figyelek, hogy arctisztítás után ez legyen az első réteg, mivel a zsírok és olajok megakadályozzák a felszívódását. A CSource (Tiam) applikálása előtt, ami a második réteg várok 2 percet. Ezt a neten olvastam egy blogon, hogy ennyi idő kell a felszívódásához. A másik fontos dolog, hogy az érzékeny bőrömet nem irritálta. A szememre is teszek belőle. Nagyon bíztatóakat olvastam róla, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy hatásos.

Update: A Wishtrend egyik videója alapján okosabb lettem, hogyan lehet még inkább erősíteni a hatását. Hámlasztó hatású tonert érdemes utána használni, ők a mandulasavat ajánlották. Ezután jöhet a C vitamin szérum. A C vitamin szérum és a cseppben található peptidek egymás hatását potencírozzák és így még jobban fokozzák a kollagén termelődését.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

rika28

2017. szeptember 10.

Nagyon jó kis szérum. Vízszerű állaga van, ezért nagyon kell vigyázni, hogy az ember ne locsolgassa feleslegesen az értékes cseppeket, de pont ezért nem hagy semmilyen réteget a bőrön, gyorsan beszívódik. Nekem még nincsenek ráncaim, csak egy-két mimikai vonal. Ezekre jó hatással volt, most, hogy elfogyott, a szám körül határozottan jobban látszódnak. Akciós csomagban vettem, amire fizetnem kellett a vámon, így mondhatjuk, hogy kb teljes áron vettem meg. Ez a mennyiség maximum 1 hónapra volt elegendő. Tényleg jó kis szérum, de ennyi pénzért már beruházhatnék a Hylamide Subq-ra is, valószínűleg ezt fogom tenni. Egy csillagot az ára miatt vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol
Peptidek: Human Oligopeptide-1, Rh-Polypeptide-1

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Azulénszármazék, melyet a kamilla olajából nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában, valamint illatanyagként is használatos.  A Truthinaging információi szerint kék színe miatt gyakori összetevő ősz hajra való samponokban. Gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is bír, ami lehetővé teszi, hogy megnyugtassa a fejbőrt és a szőrtüszőket.