Klairs

Ár:   $23   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2021. május 4.

Ár:   $23
Kategória:   Fényvédők

Mindennapos használatra tervezett víz alapú, gél textúrájú, könnyed érzetű fényvédő. Magas SPF és PA értékeivel tökéletesen védi a bőrt az UVA és UVB sugarakkal szemben anélkül, hogy olajos vagy fehér réteget hagyna.

Vegán, állatkísérlet-mentes termék.

her6

2021. február 6.

Legjobb fényvédő. Gyönyörű összetevők, lágy formula, sminkelni is tökéletesen lehet fölé. Kár, hogy most a Purito-s botrány miatt nem tudom újravenni. Már elhasználtam 3-at belőle, nyáron az egész napos strandolásokat is kibírta, nem égtem meg, sőt még le se barnult az arcom. Amint újra kapható lesz, lecsapok egy pár darabra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

martissima

2020. szeptember 25.

Tavaszra és nyárra imádtam ezt a fényvédőt, tényleg hihetetlenül könnyed és sosem égtem le vele. Az én kis kombinált bőrömre elég volt előtte egy kis hidratáló esszencia reggelente, viszont most hogy jön a hűvösebb idő, egy kicsit testesebb fényvédős krémet keresek és kémiai helyett inkább fizikai SPF felé húz a szívem. Alapvetően nem azért, mert bántottak az összetevők, erre csak akkor volt példa, ha a szokásosnál többször kentem újra naponta (kirándulás, vagy strandolás közepette). És akkor is csak minimálisan. Ez nálam nagy szó, mert eléggé vékony és reaktív az arcbőröm. Mindensetre nyugodtabb lenne a lelkem egy ennél is kevésbé irritáló fizikai fényvédő mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

LoRs

2020. szeptember 8.

Fantasztikus termék, nyáron szinte végig ezt krémet használtam, a vízparton fürdéshez/napozáshoz is, és tökéletesen bevált, egyetlen egyszer sem égett le az arcom, ami pl. az Eucerin/Bioderma/Vichy arcra való fényvédőinél többször előfordult velem, hiába kentem újra. Nem hagy ragacsos utóérzetet, nem csillog tőle az arcom, könnyen beszívódik, az illata is nagyon enyhe, és nem okoz pattanásokat sem. Ár/érték arányban is szuper, kár hogy magyarországi webshopokban nem árulják, és nehézkesebb beszerezni, illetve a szállítás költség annyi kb., mint maga a krém. Csak és kizárólag ezért fogom lecserélni, mert most kaptam egy ajánlást egy legalább ennyire jó, de könnyebben beszerezhető fényvédőre. Az N. betűs webshopban már láttam a márkát, remélem ezt a terméket is lehet majd kapni náluk is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

BLili

2020. szeptember 1.

A kedvenc fényvédőm lett. A háromujj szabályt követve rendesen rakok az arcomra és a nyakamra is belőle, mindig szépen beivódik, nem hagy fehér réteget, nem irritálja a bőrömet vagy a szememet. Ragadni ragad. De kémiai és nem irritálja a bőrömet és kajakozás közben a tűző napon se égtem le vele, úgyhogy 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

kdorci

2020. augusztus 31.

Nagyon jó fényvédő a mindennapokra, amikor az ember nem egész nap a strandon van vagy kirándul (ahhoz kicsit kevés lenne). Az állaga egy álom, tökéletesen fel lehet vele vinni a kellő mennyiséget az arcra (Ami ugye 1/4 teáskanál), nem hagy fehér réteget az arcon és gyönyörű fényt kölcsönöz. Ami egyedül nem tetszik benne az az, hogy van benne illóolaj :( ez néha irritálja az arcom és apró pici pattanások jelennek meg rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Nilatka

2020. június 2.

A legfinomabb fenyvedo, amit valaha hasznaltam! (es legalabb 30-at probaltam az utobbi 2 evben)
Irto kellemes allagu es illatu, felvitel utan teljesen lathatatlan es erezhetetlen! Az osszes tobbi fenyvedonel nem "lelegzik" rendesen a borom, erzem, hogy van rajta valami, ami lezarja. Ennel csak a nagyon kellemes hidratas es a finom illat erzodik. Szerintem ez "A" fenyvedo. A legeslegebb, minden szempontbol!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

DorinaBalog

2020. május 7.

A kiszerelés miatt mindenképpen plusz pont jár. Jelenleg a Canmake Mermaid skin a kedvenc fényvédőm, ez pedig a második. Teljesen elégedett vagyok vele, így nem fogom négyesre értékelni, de a Canmake könnyedebb állagú, valahogy nekem jobban bevált. A csomagolás minimál, de luxus érzetet ad, ahogy azt megszokhattuk a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

BTLaura

2020. január 7.

Minden ígéretét betartja. Könnyed, nem hagy foltot, nem okoz pattanást, eltömődött pórusokat. Pici illata van, amit én szeretek és a sminkkel is teljesen jól megfér. A kémiai fényvédőktől hajlamos vagyok könnyezni, de ezzel nem volt problémám. Szeptemberben Olaszországban is teszteltem, tökéletesen teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

elike

2019. október 9.

Ez a harmadik koreai napfényvédőm és jobb, mint az előző kettő. :)

NAGYON könnyű az állaga, tényleg esszencia. Úgy simul fel az arcra, mintha nem is kentem volna rá semmit. A gyártó szerint 3 óránként újra kell kenni, tehát magammal kell vinni, ha egész nap mászkálok.

Az arcom nem lesz fényes tőle, igaz, a nagy melegek még nem jöttek el - az igazi próba csak akkor lesz, amikor 40 fokban is adja, amit ígér.

Semmilyen potty, pati, folt nem keletkezett rajtam tőle, pórusokat nem tömött el. Szóval megvárom a nyarat az ideális jelző kiutalásához, de már most is nagyon tetszik! (2019 ápr. 21)

Upd. Elmúlt a nyár. A krém jó! A legnagyobb melegben is szépen teszi a dolgát, nem csillogok tőle, igaz nem is matt a bőr, de az egészséges ragyogó bőr képét adja, szóval még a már nem túl fiatal bőrömön is belefért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 9.

Ez a harmadik koreai napfényvédőm és jobb, mint az előző kettő. :)

roseanne

2019. szeptember 27.

Állaga: könnyed krémes, krémnél hígabb, lotionnál sűrűbb állagú. Színe fehéres, illata gyógynövényes ici-picit. (Én szeretem az illatát, egy másodperc után el is illan.) Nagyon könnyű felvinni, beszívódik, enyhe egészséges fényt hagy a bőrőn, de egyáltalán nem lesz fehér az ember bőre tőle. Érzésem szerint nem tömíti el a pórusokat. Hidratáló hatása is van, ami külön bónuszpont. Az egyik legtökéletesebb fényvédő Dél-Koreából. (Másik két favorit a két, sok csillagot kapott Missha. Felváltva használom őket, plusz van egy IOPE is raktáron, télre.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.