Klairs

Ár:   $23   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2019. május 2.

Ár:   $23
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

Mindennapos használatra tervezett víz alapú, gél textúrájú, könnyed érzetű fényvédő. Magas SPF és PA értékeivel tökéletesen védi a bőrt az UVA és UVB sugarakkal szemben anélkül, hogy olajos vagy fehér réteget hagyna.

Vegán, állatkísérlet-mentes termék.

elike

2019. október 9.

Ez a harmadik koreai napfényvédőm és jobb, mint az előző kettő. :)

NAGYON könnyű az állaga, tényleg esszencia. Úgy simul fel az arcra, mintha nem is kentem volna rá semmit. A gyártó szerint 3 óránként újra kell kenni, tehát magammal kell vinni, ha egész nap mászkálok.

Az arcom nem lesz fényes tőle, igaz, a nagy melegek még nem jöttek el - az igazi próba csak akkor lesz, amikor 40 fokban is adja, amit ígér.

Semmilyen potty, pati, folt nem keletkezett rajtam tőle, pórusokat nem tömött el. Szóval megvárom a nyarat az ideális jelző kiutalásához, de már most is nagyon tetszik! (2019 ápr. 21)

Upd. Elmúlt a nyár. A krém jó! A legnagyobb melegben is szépen teszi a dolgát, nem csillogok tőle, igaz nem is matt a bőr, de az egészséges ragyogó bőr képét adja, szóval még a már nem túl fiatal bőrömön is belefért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Ez a harmadik koreai napfényvédőm és jobb, mint az előző kettő. :)

roseanne

2019. szeptember 27.

Állaga: könnyed krémes, krémnél hígabb, lotionnál sűrűbb állagú. Színe fehéres, illata gyógynövényes ici-picit. (Én szeretem az illatát, egy másodperc után el is illan.) Nagyon könnyű felvinni, beszívódik, enyhe egészséges fényt hagy a bőrőn, de egyáltalán nem lesz fehér az ember bőre tőle. Érzésem szerint nem tömíti el a pórusokat. Hidratáló hatása is van, ami külön bónuszpont. Az egyik legtökéletesebb fényvédő Dél-Koreából. (Másik két favorit a két, sok csillagot kapott Missha. Felváltva használom őket, plusz van egy IOPE is raktáron, télre.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

daydreamheart

2019. augusztus 12.

Egy mintát próbáltam ki, de a mai nap folyamán ment is a kukába. Nagyjából 3 óra viselés után elkezdett allergiás reakciót kiváltani nálam. A nyakam (mivel oda is kentem egy kicsit) és az egész arcom full vörös lett tőle, égett és viszketett. Úgyhogy nálam ez off.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

mar

2019. augusztus 7.

Eddig ez a legjobb fényvédő, amit próbáltam. Nem csípte a szemem, könnyű eldolgozni és pattanásos sem lettem tőle. Nyomtalanul eltűnik a bőrön az ajánlott nagyobb mennyiség is, nem fénylik jobban mint egy átlag hidratálókrém. Ennél többet a zsíros bőrömön nem várhatok egy fényvédőtől. Van egy kis illata, amit nem nagyon tudok beazonosítani, műanyagszagnak írnám le. De ez annyira lényegtelen a fenti jó tulajdonságai mellett.
Nálam kb. 2 hónapig tartott a 80 ml, de otthonra nem ezt használtam, így heti 3-4 nappal lehet számolni (és volt olyan is, hogy újrakentem). Az ár-érték aránya így nem rossz, legalábbis a patikai márkákhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

anneshirley

2019. július 9.

Az első kémiai fényvédő, amitől tartós használatot követően nem gyulladt be sem a bőröm, sem a szemem. Városi körülmények után magashegyi túrán is teszteltem a tudását, ahol a résztvevők közül én lettem az egyetlen, akinek nem pirult le az arca, viszont egy kis színe azért lett, tehát nem atombiztos. Tényleg nagyon könnyed állagú, kozmetikailag elegáns fényvédő, ami nem nehezíti el a bőrömet és szinte egyáltalán nem zsírosítja. Sminkelhető és gond nélkül újrakenhető akár többször is, még így sem képez zsíros vakolatot, ahogyan sok más napvédő teszi. Nincs illatosítva, számomra leginkább műanyagszagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

tara95

2019. június 16.

A bőröm nem szereti se a niát, se a kémiai fényvédőket. A klairs márkát viszont nagyon, úgyhogy mégis megvettem.

Drágának érezhetjük, de 6000 a 80 ml. Vagyis ezt felezve megkapjuk egy átlagos árú, átlagos kiszerelésű fényvédő árát.

Első nap: A leírásban minden igaz amit ígér, soha nem találkoztam még ennyire tökéletes állaggal, mintha semmi nem lenne rajtam, se érzetre, se látványra. Az egyetlen ami NAGYON fura, az a szaga. Tömény kamillához hasonlít.
A bőröm egész nap kellemesen hidratált volt, nem gyulladt be az arcom, kevésbé fényesedett át és a smink sem ült bele a (fizikai szűrővel ellentétben) a mosolyráncaimba. Wow.

Kereken 1 hónap múlva:

Most komolyan. Oké, hogy 80 ml és én igenis felkenem a 2 ujjpercnyi mennyiséget minden nap, de a FELE elfogyott? Ennyi idő alatt? Hát jézus máriám, nekem nincs ennyi pénzem hogy havonta-2 havonta dobáljak ki hatezret :D akkor már visszatérek más koreai márkák remek és olcsóbb változataihoz. Ezért nem vonok le pontot, viszont elgondolkodtató...

Tök se tudja hány hónap telt el:

Szóval némi bűntudattal, lehorgasztott fejjel jöttem vissza a nagy kiborulás után. Dicsérni. 35 fok van, masszív anyázással, a reggeli rutin kimerül a lemosó-tonik-fényvédő hármasban és kérem, ez így tökéletes ahogy van. A smink még jobban mutat mint eddig, a bőröm kellemesen hidratált, estére szebb mint reggel. Valamint megállt a fogyásban, a franc se érti pedig kenem becsülettel. A bb krémem is teheti a dolgát, a vízhiányos bőröm is jól elvan. Shame :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

Kereken 1 hónap múlva:

Tök se tudja hány hónap telt el:

lejlova

2019. június 5.

Szuperjó. Az ára se sok szerintem, mert 80 ml, bár mintha gyorsan fogyna (ahogy tara95 is írta). Gyorsan beszívódik, nem hagy fehér réteget, lehet rá sminkelni is, én azért átfényesedek ettől is. Elégedett vagyok, de nem estem szerelembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

ficeglobog

2019. február 12.

Azt hittem megtaláltam a tökéletes fényvédőt. Sajnos nem. Szeretem, hogy tubusos. Kellemes az állaga, könnyen eldolgozható, gyorsan beszívja a bőröm. Nyomtalanul. Picit fényes a hatása, de ez egyáltalán nem zavaró. Enyhe citrus illat jellemzi, de ez az összetevők alapján várható volt. Nem zavaró. Viszont nagyon rosszul sminkelhető. Koromból adódóan vannak ráncaim. Ezekbe beül a sminkkel, és elmélyíti, éveket öregít rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 12.

hencico

2018. december 19.

Számomra ő A fényvédő. Nagyon hamar beszívódik, nem hagy maga után fehér és ragacsos réteget. Puha lesz tőle a arcom, szépen tudok rá sminkelni is. Imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!