Klairs

Ár:   $21.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dragomir, Módosítva: 2016. február 25.

Ár:   $21.99
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Növényi kivonatokban gazdag tonik

• Segít visszaállítani a bőr megfelelő pH értékét.
  • Felerősíti a krémek és szérumok hatását.

Funnyface

2016. április 17.

Úgy láttam, hogy ezt a terméket már felújították, és nem lehet kapni...Sajnálom, mert szerettem használni. Az új változatban 30 ml több termék van, gyorsabb, még jobb felszívódást, nagyobb arányú hidratálást, és kevesebb irritációt ígér. Hát nem tudom, több lett benne a növényi kivonat, ami az én érzékeny bőrömnek megnöveli az irritáció lehetőségét. A régi is kb. 9 hónapig elegendő volt, pedig nem spóroltam vele, és napi kétszer, vatta nélkül használtam.
Tulajdonságai. Átlátszó, folyékony textúrájú tonik, amiben alig látható módon kis fényvisszaverő lapocskák voltak. Ez az bőrömön már nem volt látható, csak a tenyerembe öntött termékben. Kicsit meglepődtem, mikor pár hónap használat után észre vettem...valószínűleg a ragyogó arcbőréért hozzáadtak ilyet is. Csomagolása kicsit khiel's-re hasonlít, azonban még jobban a naturkozmetikumok benyomását kelti. Szűkítője jól működött, kevésbbé fröccskölt mindenfelé a termék kiöntés közben. Illata decens, kellemes koreai-púderes.
Előnye: azonnal, nyom nélkül felszívódott a bőrömön, jól előkészítette a következő termékek fogadására a bőrömet. Sokáig elegendő volt.
Hátránya: sokáig elegendő volt? Tonikoknál többször előfordult velem, hogy túl sokáig elég, és kipróbálnék már mást is. De nem panaszkodom, ha csak ennyi gondom van ezzel a termékkel. Nem irritált, nem pirult a bőröm tőle.
Tonikokkal bajban szoktam lenni, általában olyan óriási hatásuk nincsen, a feladatuk, hogy előkészítsék a bőrt a további termékek felszívására. Ez a termék ezt a feladatot tökéletes ellátta. Ha ez a régi ilyen jó volt, meg van az esélye, hogy az új, felújított verzió még jobb legyen. Azért írtam meg ezt a véleményt, hátha ez segít valamennyit a döntésben az új változat vásárlásához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.