Klorane

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2013. április 4.

Kategória:   Samponok

Tisztító sampon száraz korpás hajra.

Nessy

2013. március 27.

Semmi extra, eltünteti a pikkelyeket nagyjából, olyan mint az YR hasonló, de barátságosabb összetételű samponja, ami kevesebb mint fél áron kapható. Nem mondom hogy rossz, de magamnak nem venném meg, ajándékba kaptam. Nem fogom elhasználni. Inkább veszek YR-t, azt szeretem.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színező anyag. (Piros)

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.