Klorane

Ár:   2300-3500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. február 11.

Ár:   2300-3500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Tápláló és helyreállító sampon száraz hajra mangóvajjal.

e.m.e.s.e

2017. január 30.

Egészen sokáig vártam a véleményezéssel, 2 éve használok Klorane termékeket a hajamra. Az ikonikus szárazsamponjukkal találkoztam először, ami annyira meghozta a kedvemet a márkához, hogy szinte minden online kozmetikai vásárlásom alkalmával rendeltem 1-1 Klorane terméket.
Ami a samponjaikat illeti, egyik sem lett kedvenc, de van, amelyiket szívesen újravásárolom a közeljövőben. Ezek közé tartozik ez a sampon is, ami véleményem szerint kifejezetten jó a maga szilikonmentes kategóriájában. Bátran ajánlom azoknak, akik ragaszkodnak a szilikonmentességhez a hajápolás terén.
Egy ideig használtam kizárólag szilikonmentes termékeket, de nem voltam elégedett az eredménnyel. Nagyon kócolódott a hosszú, vékonyszálú hajam, így inkább kombinálom a szilikonos és a szilikonmentes termékeket. Egyetlen szilikonmentes balzsam vált be, a Klorane Mango Conditioner, az annyira szuper, hogy annak ellenére, hogy szilikonmentes samponozást követően általában szilikon tartalmú balzsamot/pakolást használok, a mangós termékeket nyugodtan merem együtt használni. Az eredmény puha, illatos hajzuhatag, ami ugyan másnapra összeesik, de már hozzászoktam tinédzserkorom óta, hogy az én gyorsan zsírosodó, vékonyszálú, de hosszú és viszonylag sok hajamat semmi sem menti meg attól, hogy másnap lófarokba kötve vagy feltűzve kelljen viselnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.