Klorane

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. február 23.

Kategória:   Samponok

Színezett száraz sampon barna és sötét árnyalatú hajra.

Benedetta88

2020. július 7.

Nem vagyok egy nagy száraz samponos, mindig inkább kerítek időt a hajmosásra, ha már nem tetszik amit látok. Ez azt jelenti, hogy 2-3 naponta kell hajat mosnom.
De néha megesett, hogy jó lett volna, ha van itthon száraz sampon , így beszereztem duo csomagban egy francia patikából, mivel sok jót olvastam a márka samponjairól külföldi oldalakon.
Nagyon tetszik, hogy kifejezetten barna hajra való, így nyugodtabban használom én is, mert rosszul voltam a régi száraz samponos próbálkozásaim eredményeitől. Nem erős az illata, hamar el is illan és tényleg nem lesz fehér poros a hajam, viszont kicsit matt lesz..ami engem zavar, így másnap rögtön meg is mosom. Úgyhogy én csak vészhelyzetben használom és max.1 napot tolok el vele, arra viszont tényleg megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

e.m.e.s.e

2018. augusztus 25.

Évekig töretlen elégedettséggel használtam az eredeti "oat" változatot, majd 3 év alatt sikerült lenövesztenem a 8-as szőkét az eredetileg 7-es sötétszőke hajamról, úgyhogy tavaly áttértem erre a színezett verzióra mondván, hogy már nem szőke a hajam. :) Az én esetemben nem olyan jelentős a különbség, ugyanis így sem mondható sötétnek a hajam, de elhiszem, hogy a sötétbarna és a fekete hajúaknak túlzás lehet az eredeti fehér változat, úgyhogy piros pont a márkának a bővülő kínálatért. :)
Őszintén szólva nem tudom, miért maradtam a barna változatnál, igazából teljesen mindegy, melyiket veszem, a sima "oat" és a barna "oat" is nagyon szuper!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

petimetra

2018. május 21.

nekem ez eddig a legjobb szarazsampon, amit hasznaltam. huzos ara ellenere nagyon hasznosnak tartom, pl egy hosszu hetvegere elviszem magammal es igy 1-2 napot lazan kitolom a hajosast. nem hagy "puderes" nyomot maga utan es gyönyörüen felrissiti a hajat. teny, hogy nekem szarazabb hajam van, igy nem tudom, mas hajtipusra is ennyire bevalna-e

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Bildiko78

2016. október 27.

Az eddig próbált szárazsamponok közül ez vált be legjobban. Két napot simán kitolom vele a hajmosást, nem viszket a fejem tőle, ad egy kis volument, és mivel barna hajra való, nem marad fehér por a fejemen, bár a hajam nagyon matt lesz a használata után. De ami miatt toronymagasan veri az összes eddig próbált terméket: az illata nem túl erős, és gyorsan elillan. Sajnos az ára nem túl kedvező (én nem is az itt megadott árért, hanem 3500- Ft-ért vettem online) és gyorsan is fogy, ezért fogok még kísérletezni más szárazsamponokkal is, hátha találok olcsóbbat, aminek a használata után nem érzem a szagát folyamatosan. De az ára miatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide