Kneipp

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lou, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

Masszázsolaj árnika, gyömbér kivonattal, shea vajjal, tápláló napraforgó olajjal. Intenzív masszázzsal együtt megakadályozza az izomfájdalmakat, lazít és megnyugtat. Az ápoló olajoknak köszönhetően táplálja a bőrt. E-vitamint tartalmaz.

Nem tartalmaz mesterséges színezéket és tartósítószereket.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. április 19.

Kitűnő olaj, finom, tiszta, enyhén gyömbéres illattal. Csúnya és fájdalmas zúzódásra vettem, amin sokat segített. Rendszeresen használtam a hosszú gyógyulás alatt, főleg este. Olaj, de nem túl ragacsos, viszonylag hamar beivódik. Nagyon jó termék, nagyon ajánlom a türelmes gyógyuláshoz. Biztos bemelegítéshez és izom kondicionálásra-stimulálásra is kitűnő, nekem nem arra kellett. Nagyon kiadós, pár csepp olajjal nagy terület bekenhető és bemasszírozható. Nagyon jó választás volt, ajánlom mindenkinek. A családban más is használta (törés után), és izületekre is (huzat vagy egyéb miatti kis gyulladásokra) kiváló. Nagyon megéri ilyet tartani otthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Nicotinate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0