Kneipp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdőkristály narancsvirággal és pomeloval. A Kneipp fürdőkristályok természetes tisztaságú termálsóját az Európában egyedülálló Saline Luisenhall ősi eredetű sókészletéből nyerik évszázados hagyományokat követve. Ez a só mentes kémiai adalékoktól, környezeti behatásoktól és természetes nyomelemeket tartalmaz.

Tvylvis

2019. április 29.

A Kneipp ezen #-es sorozatával eddig is rettentően meg voltam elégedve, és szerencsére ez az új darab sem okozott csalódást. Rettentően frissító, eléggé természetes citrusos illata van, valóban előjön a friss pomelo. A vízben is elég intenzíven megmarad, ráadásul a narancsos sárgára festett víz igazán jókedvre derít. Nem irritál, nem szárít, bár nekem jól esik utána a testápoló, de ez nálam minden nem olajos kádfürdő után szükséges. Egyértelmű ötös, ajánlom szeretettel, én már megvettem az utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.