Kneipp

Ár:   349 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdőkristály lótusszal és fehér teával.

A Kneipp fürdőkristályok természetes tisztaságú termálsóját az Európában egyedülálló Saline Luisenhall ősi eredetű sókészletéből nyerik évszázados hagyományokat követve. Ez a só mentes kémiai adalékoktól, környezeti behatásoktól és természetes nyomelemeket tartalmaz.

Növényi ápoló hatóanyagokkal, tartósítószerek (pl. parabének) nélkül, színezőanyagok nélkül, paraffin-, szilikon- és ásványi olajok nélkül, tapasztalt természetgyógyászok és bőrgyógyászok által kifejlesztve és ellenőrizve. Bőrbarát jellege egyetemi klinika által igazolt.

Vivus94

2019. június 25.

Ilyen melegben nyáron ritkán vetemedek fürdőzésre, de ha mégis megteszem szeretem ha nem egy nehéz illat vesz körül, hanem egy tiszta, friss aroma, ami segít elviselni a meleget, párát, stb. Ez annyira friss és tiszta illatú, hogy ez tökéletes ehhez. Nem hagy plusz réteget a bőrön, finom puha lesz utána a bőröm, a vizet megfogja picit de a kádat nem, egyszóval minden megvan benne amit én egy ilyen fürdőkristálytól elvárok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

pont

2019. május 24.

azt hittem az avokádós kneipp fürdőkristályt már nem lehet felülmúlni, de ez van legalább annyira jó. az illata egyszerűen fantasztikus, imádom! akik nem bírják a tipikus édes, tömény, mű tucatillatokat, azoknak fog elsősorban tetszeni, nagyon finom, nem túl hivalkodó teás illat, de érezhető. sőt, fürdés után még pár óráig megmarad, ami szerintem viszonylag ritka. ezenkívül én a bőrömet is puhának érzem utána, bár amúgyse szokott sok problémám lenni, de pl testápolónak abszolút nem éreztem szükségét utána. az már csak a bónusz, hogy rózsaszín lesz tőle a víz. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

szeliger

2019. március 31.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a fürdősóval. A kristályok színe szárazon szép gránátalmapiros, oldódva a vizet halvány rózsásra színezi. Az illat finom virágos, a teás illatjegy tisztán érezhető, frissé, kissé fanyarrá teszi. A fürdőzést valóban luxusélménnyé varázsolja, nálam is újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 31.

Tvylvis

2018. november 2.

Ez az illat telitalálat számomra. Virágos, de mégis friss, tiszta, nem édes. Ősszel került a boltok polcaira, de nekem sokkal inkább tavaszi, nyári darab. Sajnos a vízben veszít intenzitásából, de azért jól lehet érezni. Nem szárít, nem irritál, de azért jól esik utána a testápoló. Mindenképpen fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.