Kneipp

Ár:   2500   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: veronka19, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   2500
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Kneipp Feszesítő bőrápoló olaj a szőlőmag olaj és a szantál gyümölcs különleges kombinációja.

• Feszesíti és kisimítja a bőrt a problémás területeken, mint a has, comb, fenék, felkar. Bizonyítottan hatékony 2 hét után.**
  • A szőlőmag olaj bársonyosan simává varázsolja a bőrt és különösen gazdag, öregedés gátló E-vitaminban. Véd a szabad gyökök ellen, így segíti megelőzni a fény okozta bőröregedést.
  • A szantál gyümölcs kivonat hatóanyagának vérkeringés javító hatása miatt simítja és feszesíti a bőrt.

Bőrgyógyászok által tesztelve.

nkmagda

2017. augusztus 12.

Felhagytam a testápolókkal, mert nem igazán váltak be. Ha egy nap kimaradt már feszült a bőröm ( sajnos olyan helyen dolgozom ahol egyfolytában klíma van szóval nagyon száraz a levegő). Elsőként ezt az olajat próbáltam. Imádtam az első pillanattól. Az illata csodás frissítő és a bőröm csak úgy issza. Nagyon hatékony valóban feszesít és hosszas használat után a stria csíkok is halványodnak. Szóval hajrá mindenki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

veronka19

2016. július 12.

Totális 5 csillag. Fiatal vagyok de sajnos a bőröm nem feszes, nem ezt dobta a gép ráadásul még száraz is. Fürdés után még nyirkos bőrre felkenve használom hetente 2x 3x amikor épp eszembe jut. Másnap és harmadnap is isteni feszes a bőröm tőle, eddig ez az első olyan feszesítő termék ami nekem hat is egyáltalán. csak ajánlani tudom, azért is raktam fel :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil