Kneipp

Ár:   515 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. február 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Az almát, csipkebogyót és kardamomot tartalmazó fürdőadalék melegen jóleső pillanatokkal ajándékozzák meg. A fürdőkristályok akkor kezdenek pezsegni, amikor a kakaóvaj bevonatuk leolvad.

Tvylvis

2020. február 17.

Szeliger kiváló és részletes leírást adott, csatlakoznék hozzá. Mondjuk nekem sikerült csöndben kipróbálnom, és valóban jópofa, ahogy pezseg a vízben, bár ez számomra nem nyomott sokat a latban. Nagyon jó téli fürdősóra sikeredett, intenzív illattal, egészen bőrbarát teljesítménnyel. Vettem belőle utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

szeliger

2020. február 4.

A tasakban is intenzív fűszeres almás az illata és noha az oldódás után az illat veszít az erejéből, továbbra is nagyon kellemes, klasszikus, télies illatot áraszt a fürdőben. Az illat nyomait még másnap reggel is éreztem, bár az is igaz, hogy a mosdó szélén hagytam a tasakot, lehet, hogy az árasztotta magából.
A szemcsék szárazon bordós-barnás-sárgás színűek, ahogy vízbe kerülnek, a szín azonnal mélybordóra vált, majd szép lassan oldódni kezd és téglás, sárgás színnel, lángszerűen oldódik. A tasakon ígért pattogásból én semmit nem hallottam, de lehet, hogy elrontottam, mert nem teli kád vízbe öntöttem a fürdősót, hanem folyattam rá a vizet (ami jelen esetben végülis nem lett volna szükséges, merthogy hab úgysincs, viszont a folyó víz hangja igen). Az odódás végére a víz szép sötét téglavörös lett. A bőrömet feltűnően nem szárította, a szokásos testápolót már megszokásból sem hagytam ki utána.
Nagyszerű termék, finom illattal, szép színnel. Legközelebb pedig ügyesebb leszek és megpróbálom csendben kipróbálni, hátha hallok is valamit:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 4.

Hidratálók: Sucrose, Hydrolyzed Corn Starch, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Mesterséges színezék. Piros.