Kneipp

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   €1
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdősó mezei gyógynövényekkel. Körömvirág-, százszorszép-, kamilla- és csodamogyoró-kivonattal.

Tvylvis

2018. május 6.

Hát, ez valami fergeteges meglepetés volt! Valami kicsit gyógynövényesebb illatra vártam a név és a csomagolás alapján, ehelyett kaptam egy csodálatos zöld parfümillatot az Elizabeth Arden green tea vonalról. Friss, uniszex, zöld, én így egy az egyben viselném parfümként tavasszal, nyáron. A vízben is megmaradt az intenzitás, nagyon jó élmény volt. Minőségre hozza a márkától megszokottat. Kell vennem belőle még jó párat, bár sajnos nem vagyok benne biztos, hogy még forgalomban van-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.