Kneipp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nokedli, Módosítva: 2014. november 17.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál

Vidám illata teszi a zuhanyozást igazi élménnyé a kis hősök számára. Természetes jojobaolaj és panthenol tartalma megóvja gyermeke bőrét és gyengéden ápolja haját. Így lesz élmény a zuhanyozás - a hajmosás gubanc és könnyektől mentes.

Növényi ápoló hatóanyagokkal, tartósítószerek nélkül (pl. parabének), színező anyagok nélkül, paraffin-, szilikon- és ásványi olajok nélkül, tapasztalt természetgyógyászok és bőrgyógyászok által kifejlesztve és ellenőrizve. Bőrbarát jellege egyetemi klinika által igazolva.

A Kneipp környezetvédő- és újrahasznosítást támogató vállalati filozófiát követ és tagja a németországi „Emberek és állatok jogaiért” szervezetnek.

Zsanett01

2016. május 8.

A kislány verzió van meg.Nagyon drága 1000 ftért 200 ml.Sokminden nincs benne,de bizony sok káros is van!Az illata miatt 2 pontot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

ASGG

2015. április 23.

Megvettem a kisfiamnak, mert az összes Kneipp termék tele van a "....-tól mentes, természetes anyagokból, Öko Test" stb. felirattal. A polcon áll a kislányok való verzió is, amit itt nem találtam még meg, úgyhogy hamarosan feltöltöm. Nagyon finom illata van mindkettőnek és amíg itt részletesen át nem néztem az összetevőit azt gondoltam az is rendben van, de úgy látom tévedtem......
Lehet, hogy Kneipp-nek is csak a marketingje szuper?
Van benne néhány olyan dolog, ami nálam nem feltétlenül férne bele az Öko Test besorolásba, de még a Natur-ba sem. Mindettől függetlenül számunkra semmi extra, finom illat és ennyi, organikus testápolóval nem szárít, viszont mivel a feliratok és az összetevők nem feltétlenül vannak "egyetértésben", picit csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Lehet, hogy Kneipp-nek is csak a marketingje szuper?

yokkoa

2015. január 9.

Nagyon finom illata van, jó kis gyerek sampon, baráti összetevőkkel :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 9.

Nagyon finom illata van, jó kis gyerek sampon, baráti összetevőkkel :-)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Glycerin, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.