Kneipp

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trixie, Módosítva: 2015. október 19.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az értékes eukaliptuszolaj jóleső fürdőélményt nyújt a megfázásos időszakban.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Tvylvis

2018. március 3.

Sajnos február végén jött egy jó kis vírusos megfázás, jó alkalom volt kipróbálni a Kneipp erre ajánlott termékeit (más márkától is teszteltünk azért). Megvettük a fürdősót, a pezsgőfürdőt és a fürdőolajat is. Meg kell mondjam, nagy különbséget nem véltem felfedezni közöttük, mindegyik kiváló termék, szívből ajánlom őket. Igazán jót tesz megfázásos időszakban egy jó meleg fürdő, az eukaliptusz valóban remekül tisztítja a légutakat. Utána irány az ágy és jöhet egy nagy szundi. Biztosan lesz belőle itthon, bár remélhetőleg nem kell sokat használni. (Bár meg kell mondjam, én annyira szeretem az eukaliptusz illatát, hogy megfázás nélkül is csobbannék bele.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

szivecske

2015. november 14.

Megfázásos időszakban tényleg kellemes ebben fürdeni, mert utána valahogy frissebbnek éreztem magam, de sajna fürdés közben az illatból nem sokat éreztem, csak minimálisan, mert annyira be van dugulva az orrom :D szárítani nem szárít, de nekem a Tetesept fürdősója vagy tusija megfázásos időszakban jobban bejön azért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

trixie

2015. október 7.

Szép zöldé teszi a vizet és finom illata lesz tőle a víznek és felfrissít. Barátom volt megfázva közösen használtuk neki 2 napig nem volt baja utána kapott levegőt minden :) Bőrt is ápolja kicsit mintha puhább lett volna utána tőle a bőröm de nem annyira észrevehetően bár ennek nem is az a funkciója. Élmény faktor 5*, légutak 5* egyszer ajánlom mindenkinek ki probálni és ha nem egyedül teszi az ember az még jobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.