Kneipp

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. szeptember 23.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdőkristály tangerin, narancs és kardamom természetes aromaolajjal.

Cntnvk

2021. január 26.

Nagyon finom, fűszeres az illata, számomra pont az amit egy fázós hideg téli nap utàn kívánok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

pont

2021. január 23.

na jo, en ennek egyszeruen IMADOM az illatat, egyaltalan nem szamitottam ra, hogy ennyire tetszeni fog, csak ugy levettem. polcrol, mert kedvelem a marka termekeit. valoban nem annyira narancsos/mandarinos, inkabb fuszeresebb, en kicsit vaniliasnak is erzem, de nagyon kellemes, kulonleges illat. elenk narancssarga viz, szaritani nem szarit, ezen kivul ‘semmi extra’ de azt pont hozza, amit en egy furdokristalytol elvarok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

szeliger

2020. november 5.

Kevés citrus, sok kardamom, ettől az illat kissé fura volt számomra, narancsosabb illatra számítottam. A kristályok narancssárgák, a víz is narancssárga lesz az oldódás után. Elég fáradt voltam, szinte beleájultam a fürdőbe, agyam sem volt hozzá, hogy felfogjam, figyelgessem. Akkora hatást azonban nem tett rám, hogy újravegyem, sok kellemesebb fürdősója van a márkának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 5.

Antioxidánsok: Tocopherol

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)